Gönderen Konu: zorla mk1 yaptırcaksınız bana  (Okunma sayısı 3564 defa)

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
zorla mk1 yaptırcaksınız bana
« : 24 Ekim 2009, 22:25:22 »
sitedeki mk1leri gördükçe öyle çok imreniyorum ki öyle güzel gözüküyorlar ki bende toplamak istiyorum........

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: zorla mk1 yaptırcaksınız bana
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2009, 19:22:41 »
İnan bana mk3 ü aramayacaksın :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ekim 2009, 22:23:12 »
Şahidim  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2009, 23:12:02 »
nasılız can ? :D mk1 ve bizler...

erşan abinin eşi, giray (erşan abinin evlat) 'ı bize bırakıp dükkana gitti.. biz de aldık kucagımıza laptopu ve girayı, açtık vortex i :) cümbür cemaat mk1 lere baktık :) benm kuzenin de uykusu geldi eeeh yeter artık dedi :D biz böyleyiz ... aşıkız mk1 lerimize :P

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Ekim 2009, 00:01:46 »
yok ondan da ayrılamam ama  ;)

Çevrimdışı nefret35

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Ekim 2009, 00:03:05 »
nasılız can ? :D mk1 ve bizler...

erşan abinin eşi, giray (erşan abinin evlat) 'ı bize bırakıp dükkana gitti.. biz de aldık kucagımıza laptopu ve girayı, açtık vortex i :) cümbür cemaat mk1 lere baktık :) benm kuzenin de uykusu geldi eeeh yeter artık dedi :D biz böyleyiz ... aşıkız mk1 lerimize :P

süpersiniz ya ama siyah yaparım mk1i de  :)

Çevrimdışı freegane

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Ekim 2009, 01:14:34 »
Mk1 gerçekten ilgilendiğin,baktığın uğraştığın zaman güzel bir araba.Ama o kadar çok yaşlandıki artık oldukça nazlı ve inatçı :) Bana sorarsan bende Mk1 alıp onun nazına inadına rağmen uğraşmak istiyorum hala... Yine de Mk3'ümden vazgeçemiyorum :D

Şuna baksana bi Can,insan nasıl vazgeçebilir  :'(

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Ekim 2009, 12:19:11 »
gani sana katılıyorum. mk1 le uğraşmak gerçekten çok zevkli. burdaki arkadaşlarımın çoğu, bunlara kızlar da dahil, neden vaktimin çoğunu onunla geçirdiğim için kızıyorlar. valide her seferinde köpürüyor, neden iki adımlık yere arabayla gidiyosun diye, gene mi masraf çıkarttı bi gün düzgün durmıcakmı diye :) ama seviyorum keratayı. geçen eniştenin doğanı kullanmak zorunda kalmıştım, abi resmen ford cargo 2520 kullanıyor hissine kapıldım ya, arabamın gözünü sevim, neydi o öyle...

seviyorum..

bu arada biz de karar verdik gibi erşan abiyle, resto da benim araba sarı olabilir :) thehehe çok tatlı sarılar yaa :)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2009, 22:05:51 »
gani sana katılıyorum. mk1 le uğraşmak gerçekten çok zevkli. burdaki arkadaşlarımın çoğu, bunlara kızlar da dahil, neden vaktimin çoğunu onunla geçirdiğim için kızıyorlar. valide her seferinde köpürüyor, neden iki adımlık yere arabayla gidiyosun diye, gene mi masraf çıkarttı bi gün düzgün durmıcakmı diye :) ama seviyorum keratayı. geçen eniştenin doğanı kullanmak zorunda kalmıştım, abi resmen ford cargo 2520 kullanıyor hissine kapıldım ya, arabamın gözünü sevim, neydi o öyle...

seviyorum..

bu arada biz de karar verdik gibi erşan abiyle, resto da benim araba sarı olabilir :) thehehe çok tatlı sarılar yaa :)

bende sana sarı konusunda katılıyorum ilker sarı bı baska geliyor gozune insanın ama mk1 olsun ne renk olursa olsun...