Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ORGANİZASYON ANKARA ÖNEMMLİİİİİİ  (Okunma sayısı 8637 defa)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: ORGANİZASYON ANKARA ÖNEMMLİİİİİİ
« Yanıtla #14 : 26 Kasım 2007, 16:12:50 »
valla ben çok heyecanlanmıştım ama yemin ederim hevesim falan kalmadı.istanbuldaki arkadaşlar sizi önerirdim ama dergi keçi adında yerel bir ankara dergisi. çok elit bi dergi öyle sıradan değil. onun için özellikle üzüldüm. anlaşılıyoki organizasyon olayı ankarada bitik arkadaşlar üzgünüm.

Sen geldiğinde ilk defa test etmiştin, biz birkaç kere daha yaşamıştık o olayı. :(

Bu arada Cihan araban dün 7. caddedeydi sanırım. Önünde de kırmızı Civic. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #15 : 26 Kasım 2007, 19:34:34 »
Sen geldiğinde ilk defa test etmiştin, biz birkaç kere daha yaşamıştık o olayı. :(

Bu arada Cihan araban dün 7. caddedeydi sanırım. Önünde de kırmızı Civic. :)
evet osman cım brothers taydım...çok içmişiz çooooooook :D

« Yanıtla #16 : 27 Kasım 2007, 09:44:03 »
olsun be osmancığım canımız saolsun. ben elimden geleni yapmaya çalışırım.
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

« Yanıtla #17 : 29 Kasım 2007, 00:06:39 »
Bulusmalarla ilgili bir sorun oldugu kesin ortada.Istanbul disinda etklili bir bulusma gormek cok zor.Ozellikle bu taraflar Antalya-Burdur-Denizli-Afyon...Kimseden ses soluk cikmiyor.Daha once dile getirmistim ama faydasi olmadi galiba.Bulusma yapmak isteyenler varsa sayisi farketmez ben her zaman elimi tasin altina sokmaya hazirim...

« Yanıtla #18 : 29 Kasım 2007, 00:14:35 »
Bi organizyonu yapmak o kadar zorki, İstanbuldaki artı puan tek üye sayısı olmaktadır bunun yanında İstanbulda geniş alan bulma sorunu gerçekten büyük çile, oraya buraya heryere araç sokamıyoruz, yinede buluşmalara gelmek için çaba gösteren tüm arkadaşlara teşekkurler...

« Yanıtla #19 : 29 Kasım 2007, 12:42:41 »
Bi organizyonu yapmak o kadar zorki, İstanbuldaki artı puan tek üye sayısı olmaktadır bunun yanında İstanbulda geniş alan bulma sorunu gerçekten büyük çile, oraya buraya heryere araç sokamıyoruz, yinede buluşmalara gelmek için çaba gösteren tüm arkadaşlara teşekkurler...

Tabi ki bulusma yapmak muhakkak zor ki kolay diyemem zaten.Bence sitede bulusmalarla ilgili ya da organizasyonlarla ilgili bir bolum olsa orda da belli basli basliklar olsa.Ornegin Istanbul-Ankara-Izmir-Antalya vs...O basliklarin altina da herkes nerde oturuyorsa ya da nereye yakinsa yazsalar bizde bilsek kac kisi var bir istatistigimiz olsa elimizde.Bulusma yapmak istersek ornegin Antalya da bir bulusma icin o basliklari kullansak bence guzel olur ama tabi yonetimin bilecegi is benimkisi sadece bir fikir-oneri...

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #20 : 29 Kasım 2007, 13:35:59 »
Tabi ki bulusma yapmak muhakkak zor ki kolay diyemem zaten.Bence sitede bulusmalarla ilgili ya da organizasyonlarla ilgili bir bolum olsa orda da belli basli basliklar olsa.Ornegin Istanbul-Ankara-Izmir-Antalya vs...O basliklarin altina da herkes nerde oturuyorsa ya da nereye yakinsa yazsalar bizde bilsek kac kisi var bir istatistigimiz olsa elimizde.Bulusma yapmak istersek ornegin Antalya da bir bulusma icin o basliklari kullansak bence guzel olur ama tabi yonetimin bilecegi is benimkisi sadece bir fikir-oneri...

ii fikir kordinatlara göre bişeyler yapmak güzel olur...
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #21 : 29 Kasım 2007, 15:36:18 »
ankara da naylon üye çok,buraya yazı yazıosan,vaktin ve ARABAN varsa gel be kardeşim...

« Yanıtla #22 : 01 Aralık 2007, 12:54:29 »
valla şu dergi röportajı olayı çok iyi olacaktı.düşünsenize dergide röportajlarımız yayınlanacaktı. geçenlerde editör aradı.şu anda kimseleri toplayamadığımı söyledim. eğer bi gün buluşacak olursanız haberim olsun dedi. ama her halde artık arayamam mahçup oldum bi kere. ben geçenki buluşmadan farklı olur demiştim ama olmadı.promosyon yapacak halimizde olmadığına göre canımız saolsun.ben bundan sonra böyle bişeye ön ayak olmam ama olan arkadaşlarımada bütün içtenliğimle sonuna kadar destek vermeye hazırım.
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

« Yanıtla #23 : 03 Aralık 2007, 10:48:46 »
Arkadaşlar, Ankara ve yakın çevredeki dostlar, haydi toplanın bir haftasonu!!! Sitemiz ve bizler için çok güzel bir tecrübe olacaktır. Sitemizin ve araçlarımızın tanıtılması açısından önemli olan bu organizasyon, özellikle Türkiye' de, 1974 modelden başlayıp, günümüz yıllarına uzanan Volkswagen modellerini kullanan birçok kişiyi tek çatı altında toplayan tek site olması da ayrıca gurur verici.

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #24 : 12 Aralık 2007, 13:17:22 »
erhan nerelerde bu ara osman.
alihanın da pek sesi çıkmıyor ankara duy sesimizi
özletme kendini.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #25 : 12 Aralık 2007, 13:20:11 »
Alihan abiyi iş hayatı sarstı sanırım, MSN'e bile az giriyo. :)
Erhan'da ortalarda, siteyi okuyodur ama giriş yapmıyor çakal. :D
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."