Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: YURDUM İNSANI  (Okunma sayısı 4223 defa)

YURDUM İNSANI
« : 21 Kasım 2007, 10:38:18 »

İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı.
Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim.

Hacı Şakir

İstediğim sadece şu sıcak havalarda bir meşrubat içmekti be çingene teyzeciğim... Girdiğim bakkala girmek zorunda mıydın be çingene teyzeciğim?
Hadi girdin ''abe bakkalcı ordan bir kalıp Hacı Şakir ver de ...... yıkayayım, gül gibi koksun'' demek zorunda mıydın? O meşrubatı burnumdan çıkartmak zorunda mıydın abe teyzeciğim?

Anneler Kutsaldır

Bir alkış da birbirlerine ana avrat küfür eden iki kişinin arasına girip ikisine de birer tokat atan ve "Analar kutsaldır, analara küfür etmeyin,
o......... çocukları!!" diyen Karadenizli ağır abi hemşehrime lütfen.

Nereye?

Sabah sabah durakta dolmuş beklediğimi gören ve pek muhabbetimiz
olmamasına rağmen beni arabasına alan yan komşumuza bir teşekkür ediyorum. Yolda yanımızdan hızlıca geçen arabaya "Nereye gidiyosun ulan p........k?" diye bağırmasını kınıyorum. Ama üstüne alınıp "şehir merkezine abi" diye cevap veren kendime de büyük bir alkış istiyorum...

6. His

6. His filmini izledin mi dedim. Hayır ama çok övdüler dedi. Bende filmin
CD'si var, istersen vereyim izle, ben de çok beğendim dedim. Şimdi
izlersem bir şey anlamam, ilk 5 tanesini izlemem lazım önce dedi. Sustum. Gülmedim bile. Artık görüşmüyoruz.

Öncelik

Evlenmeyi düşündüğü erkek arkadaşının ''benden önce biriyle oldun mu?'' sorusuna, ''buraya gelmeden önce mi?'' cevabını vererek evlilik umutlarını magmalara atan hatunun gerçek sarışın olduğunu söylememe bilmem gerek
kaldı mı?

Çaylar demli olsun

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: "Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz." Hala gülmekteyim.

Maalesef Kaybettik

Aniden fenalaşan annelerini apar topar hastanenin acil servisine taşıyan, ancak yarım saat sonra doktorun "maalesef annenizi kaybettik" demesiyle annelerinin öldüğünü öğrenemeyen(!) bunun yerine "ulan nasıl kaybedersiniz koca kadını daha demin buradaydı!" deyip doktoru bir güzel döven
komşularım var duyurulur...

Ramazan geldi

Her zaman canım, aşkım diyen kocacığım Ramazan geleli beri, orucu bozulmasın diye bana ''kanka'' diyor ya...

Danger

Önümüzde ilerleyen tankerin üzerindeki 'DANGER' yazısını görüp de "Allah'ın akıllısı, tanker yazacağına danger yazmış" diyen ve arkasından kahkahalarla gülen teyzemi nerelere göndersem acaba?

Efendi Çocuklar

Lütfen bir alkış da benim anneme zira kendisi geçen gün televizyonda zap yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, "Ben bunları çok severim, mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar" dedi.
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Ynt: YURDUM İNSANI
« Yanıtla #1 : 21 Kasım 2007, 11:27:34 »
Çok güzel şeyler ima ediyor aslında bu yazılar. Bilmem anlayabildiniz mi?  ;D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 21 Kasım 2007, 12:25:43 »
bizden başka hem kendimize güler hem kendimize ağlarız acıyla mutlu olur sevinirken birbirimizi öldürürüz,
çünkü biz türküz kimse biz olamaz bizde başkası.......canım memleketim

metin abi teşekkürler..hanım suyu ıst olursa olur olmazsa çay demleriz.... ;D ;D ;D :D ;D :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2007, 13:47:30 »
Paylaşım için Teşekkurler...

« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2007, 13:48:30 »
çünkü biz türküz kimse biz olamaz bizde başkası

Madem Türksün, ........ ........  ;D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2007, 18:31:40 »
Madem Türksün, ........ ........  ;D

e madem türküm ????
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2007, 18:35:42 »
Göster ürksün.  ;D

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2007, 18:45:12 »
 :o :D ;D ;D

« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2007, 21:58:08 »
Karadenizli agir abimize cok guldum ben yaaa :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2007, 22:02:36 »
hop;hop bende karadenizliyim :D

« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2007, 09:03:28 »
İyide ne olmus Kadir sende karadenizliysen, Karadenizin insanına sanki birsey demisim gibi Hop Hop demissin, Karadeniz insanı meshurdur, eglencelidir, bizde bunu yazdık ve paylastık burda...
hop;hop bende karadenizliyim :D