Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yeni uğraşım...  (Okunma sayısı 12339 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Yeni uğraşım...
« Yanıtla #28 : 04 Eylül 2007, 01:41:12 »
pedalları metal yap,direksiyonu hafif kaba aliminyum olanlardan yap,koltuk vidasını manuel yap,orta çarkın dışına kapak tak pantolonların yırtılmasın yada yağ olmasın,muhtemelen arka attırıcının dış koruması yoktur onu tak,fren kablolarını kısalt az ön fren kablosunu arkaya kullansan yetcek nerdeyse:)daha saymıyimde sıkılmadan bin biraz bari ;D

« Yanıtla #29 : 05 Eylül 2007, 13:35:57 »
Tamam Bu yaz burda bırrakalım cihazı artık, çatıdaki yerini aldı bizim ufaklık,brandasınıda gerdik bugun bütün bir kış uykuya dalar.  :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #30 : 05 Eylül 2007, 13:40:33 »
ne yaptın daha binip piyasa yapıcaktık sahilde ;D

« Yanıtla #31 : 05 Eylül 2007, 13:42:42 »
ne yaptın daha binip piyasa yapıcaktık sahilde ;D

Yaparız Cem, bisikleti bırakta sahil piyasası mı istiyosun bi tane beach buggy getirtelim.  >:D  :D :D :D

« Yanıtla #32 : 05 Eylül 2007, 13:43:39 »
arkaya siren tak , sinyal , far , kapak güzel olur
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #33 : 09 Ekim 2007, 18:25:15 »

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #34 : 09 Ekim 2007, 20:49:47 »
birebir aynısı yalnız arka lastiği daha kalın üç vites bisikletim vardı dedem getirmişti almanyadan fren balataları çok çabuk biterdi yalnız dede sağolsun her geldiğinde bagajı bana getirdiği parçalarla doldurup gelirdi:)çok zevkli bi bisikletti arkaya yaslanıp el bırakırdım hehe..

Çevrimdışı grano

• selamun aleyküm
« Yanıtla #35 : 12 Ekim 2007, 09:33:00 »
ee bu bisikletin zinciri nerde güzel calısma ama bisikletin boyasını daha kolay yönden nasıl cıkarabilirim yani kimyasal maddelerden yola çıkacak olursak tuz ruhu olur mu :)
GrAnO

« Yanıtla #36 : 12 Ekim 2007, 09:57:43 »
eralp abi bisikletin trabzonda olsa çok nadide parçalar var bende bulunmayacak türden.. övünmek gibi olmasın anlarım bisikleti işinden 3-4 bisiklet toplamıışlığım vardır..bi ara mahalledeki çocuklar yığılma yapardı kapının önünde bisikletimizi yap diye kelle başı 5 liradan köeyi dönmüştüm :D :D :D

« Yanıtla #37 : 13 Ekim 2007, 22:53:19 »
eralp abi bisikletin trabzonda olsa çok nadide parçalar var bende bulunmayacak türden.. övünmek gibi olmasın anlarım bisikleti işinden 3-4 bisiklet toplamıışlığım vardır..bi ara mahalledeki çocuklar yığılma yapardı kapının önünde bisikletimizi yap diye kelle başı 5 liradan köeyi dönmüştüm :D :D :D

Sen nadide parçaları hazırla ben gelip alırım haftaya pazar.... :D :D :D :D

Bisikleti en son çatıda gördüm bıraktıgım gibi duruyor, yaza gün ışığına çıkar. Zinciri, jantı hepsi sırada bekliyor  >:D
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2007, 22:55:32 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #38 : 14 Ekim 2007, 22:03:18 »
:D artık çok geç usta :D  bu pazar eskiciye sattım alayını ama parça lazımsa buluruz :D