Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Yaşadığınız şehirden mekan tavsiyesi  (Okunma sayısı 66439 defa)

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
Yaşadığınız şehirden mekan tavsiyesi
« : 22 Mayıs 2012, 03:21:12 »
arkadaşlar forumda farklı şehirlerde yaşayan çok farklı insanlar bir arada. hem böyle bir arşivimiz olsun istedim hem de bir araştırma yapıyorum, bunun için işime yarayacak. sizden istediğim herkes yaşadığı şehirden sevdiği bir mekan (cafe-restaurant-bar) ismi yazsın ve bu mekanı neden tavsiye ettiğini kısaca belirtsin :)

örneğin: Güzelcehisar - İstanbul (Manzarası, kalitesi ve otoparkı)
« Son Düzenleme: 22 Mayıs 2012, 03:24:23 Gönderen: golfüçyüs »

Ynt: Yaşadığınız şehirden mekan tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2012, 08:11:54 »
istanbul emirgan korusu yıldız parkı bebek sahil  bebek sahideki cafeler  taksim nevizade   orta köy çay bahçeleri baltalimanı oba cafe bakırköy denizci kızlar cafe ve restorant daha bir çok yer var aslında bunlar bir kısmı 

« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2012, 11:15:27 »
İzmir'e bağlı Ödemiş ilçesinde küçük ama çok harika bir göl var. doğa harikası ve yüksek oksijen oranıyla turistlerin bile ilgisini çekmekte yolunuz düşerse beklerim.
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2012, 14:51:57 »
Valla Bilecik'te söyleyebiliceğim tek yer Pelitözü gölü gerisi dandik zaten  ;D Ama Bursa olsa ohooo  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2012, 14:53:06 »
ha bi de ankarada meşhur tavacı recep ustanın mekanı on numara hatta on yüz bin numara :D
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #5 : 23 Mayıs 2012, 11:06:11 »
İstanbulda Çengelköy :)

Boluda Aladağlar benim hoşuma giden yerler.. Ama cundanın yeri de bende başka tabii Çınarcık demedende geçemeyeceğim.. Karar vermek zor :))
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #6 : 23 Mayıs 2012, 11:24:34 »
Edirne Aydın Tava Ciğer :) Ciğeri çok lezzetli fakat mekan biraz küçük ve hızlı çalışıyorlar. Mantığı ye ve kalk.

Ayrıca Niyazi Usta Aydın kadar lezzetli olmasa da onunda tava ciğeri lezzetlidir hemde servis Aydın a göre daha iyidir. Yyeip kalkmanıza gerek yok çay içebilirsiniz :)

« Yanıtla #7 : 23 Mayıs 2012, 11:51:29 »
Edirne Aydın Tava Ciğer :) Ciğeri çok lezzetli fakat mekan biraz küçük ve hızlı çalışıyorlar. Mantığı ye ve kalk.

Ayrıca Niyazi Usta Aydın kadar lezzetli olmasa da onunda tava ciğeri lezzetlidir hemde servis Aydın a göre daha iyidir. Yyeip kalkmanıza gerek yok çay içebilirsiniz :)
  geçen saat 3 te darlandım aldım hanımı çoçuğu çıktım otobana bastım edirneye geldim 5 buçukta ordaydım hiç gelmemiştim daha önce   ciğer tava yedik meriç kenarına gittik faytona bındık akşamda selimeiyeyı ziyaret ettık çok hoşuma gıttı edirne 

« Yanıtla #8 : 23 Mayıs 2012, 11:58:02 »
  geçen saat 3 te darlandım aldım hanımı çoçuğu çıktım otobana bastım edirneye geldim 5 buçukta ordaydım hiç gelmemiştim daha önce   ciğer tava yedik meriç kenarına gittik faytona bındık akşamda selimeiyeyı ziyaret ettık çok hoşuma gıttı edirne 

Edirne güzeldir. Hızlı İstanbul hayatından sakin haftasonu kaçamaklarına birebirdir :)

« Yanıtla #9 : 23 Mayıs 2012, 11:58:45 »
Edirne güzeldir. Hızlı İstanbul hayatından sakin haftasonu kaçamaklarına birebirdir :)
  eyvallah saol kardeş

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #10 : 23 Mayıs 2012, 21:40:25 »

edirne ciğeri inanılmaz bir lezzet tatmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.. yanında kızarmış acı biberle off diyorum olsa da yesek  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2012, 23:06:33 »
edirne ciğeri inanılmaz bir lezzet tatmayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.. yanında kızarmış acı biberle off diyorum olsa da yesek  :)

Benim bile canım çekti şimdi :D Yanına birde cacık :D

« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2012, 23:11:40 »
ankarada batıkentte yaşanabilir (=

« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2012, 23:16:34 »
ankara eymir gölü. mühye köyü. çubuk karagöl. tunalı. bahçeli :).panoranın tepesindeki yüksek direklerin sanırım uydu alıcıları dibi ankara manzaralıdır. ankara kale sokagı,park caddesi,ahlatlıbel,alacatlı, ve daha bisürrü yer