Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: World of Warcraft, Wrath of the Lich King  (Okunma sayısı 2265 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
World of Warcraft, Wrath of the Lich King
« : 09 Kasım 2008, 20:13:46 »
beyler :) 12 kasım gecesi sıraya girecek olan var mı :) almaya gidecek olan varsa bi kaç tane de bana edinebilir misiniz ? :) yada en azından bana bu güzelliği yapabilecek olan var mı :p

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: World of Warcraft, Wrath of the Lich King
« Yanıtla #1 : 11 Kasım 2008, 18:38:42 »
Aha bi WOW cu daha... 

70 Full T6 Bloodelf Mage Wow EU Grimbatol Horde Server Namıdiyer Mavérick :D
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2008, 18:43:09 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #2 : 11 Kasım 2008, 23:17:26 »
oyy :D erşan abi ben de xavius dayım, nelf druid :) 66 yım ben, öğretmenlik, web tasarımı derken, yazdan beri anca bu oldu :) vakit yok :) amatör üm ben yaa :D benim burdaki arkadasımın charı sezon 4 ten once realm de 3.cu idi, field mareshal Cengznucel :D o baslattı beni de :D ben daha once sro oynuodum :D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 12 Kasım 2008, 17:03:45 »
Pehh hain Ally lar sizi... :D

Biz PVE ciyiz PVP de S2 full var ama PVE FULL T6 yım toplam 3 70lvl var bende...

Karakterinin adı ne bi merabalaşırız orda açarım bi ezik ally :P
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #4 : 12 Kasım 2008, 19:05:24 »
ya ben açim senn orda bi horde :) belf, kasarsın beni artık, en azından item için zindanlara sokarsın heralde :D