Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: vw tutkunluğunuz nasıl başladı?  (Okunma sayısı 8623 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
vw tutkunluğunuz nasıl başladı?
« : 13 Kasım 2007, 23:39:50 »
ilk olarak ben söyliyim arkadaşlar vw tutkunluğum benim bir mk1 ile başladı eski calştığım yerde birtane mk1 toplamıştık cok hoşuma gitmişti sonra ona bine bine alıştım subaru wardı ozaman bizde ama ben mk1'e binebilmek icin can atıyodum hergünde biniyodum sonra düşündüm neden bende bi vw almıyorum die allahtan cok şanslı cıktım  2 hafta gecmeden vw sahibi oldum bende mk2'mi aldım hale daha arabama aşığım onu cok sewiyoru.. :sevgi:

Ynt: vw tutkunluğunuz nasıl başladı?
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2007, 23:52:51 »
Ben daha önceden az çok Golf'ün tarihini biliyordum. Bizim ufaklığın fotoğrafını da internette görünce çok beğendim ve gidip sahibinden istedik  :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2007, 00:09:36 »
bir nebze olsun içimde vardı ne yalan söyliyeyim arabayı ilk aldığımızda bi pişmanlık ve soğukluk vardı ama zaman geçtikçe pişmalık ve soğukluk yerini mutluluğa bıraktı bide bu sitenin ve arkadaslarımızda olan sevgi daha fazla sepati duymamı sağladı....
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2007, 00:22:36 »
sene 89 sonuydu ilk okul 2deydim araba resimleri olan sakızları alır resimlerini biriktirirdim.dayım her sene almanyadan acayip araçlarla gelip giderdi bu şekilde arabalara olan ilgim başladı.bi akşam evde araba alalım konuşmaları oldu..sabah kalktım okula giderken siyah bir çift far panjurlu mk1 gti yolun solunda gıcır gıcır duruyordu camdada satılık yazısı vardı.çift far felan ralli arabası gibi gelmişti bana >:Dokulda babamın kafasını şişirdim ders saati bitene kdr her tenefüste.sonra çıkışta gittik baktık gti olduğu(yakıttan dolayı)ve tek kapı olduğundan dolayı anne istemedi ama pederinde içinde kalmıştı bnm içimde kaldığı gibi.16 yıl sonra 2005te hedefe sahip olduk :)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2007, 08:10:24 »
9-10 yaşlarında iken memlekete çok ilginç bir araba gelmişti herkes onu konuşurdu .Günlerden bir gün işyerine giderken bizim işyerinin kapısında gördüm etrafında hayranlık ve şaşkınlıkla  bir tur attım aracın sahibi arka bağajı açtı  :o one arabanının motoru arkada bu şaşkınlığımı uzun süre üzerimden atamadım.Çok güzeldi buz mavisi rengi ile parıldıyordu, o na tosbağa deniyordu çok ilginç gelmişti ismi bana ve nerde bir tosbağa görsem o aklıma gelir.Aradan uzun yıllar geçtikten sonra ehliyet alma zamanı gelir çatar kursta eğitim verilen araçlar polo beyaz 1,6 lardı eğitim sırasına gelince bir türlü geri vitese takamayınca yediğim fırçalardan sonra unutanmadığım ikinci araç olmuştur ve şimdilerde ise koyu bir vw  sevdalısı olan wow oldum.

« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2007, 08:54:19 »
Sıcak bir yaz günüydü, sahil yolunu arkadaşımla yürüyordum, Karşıdan Pembe bir üstü açık vos geliyordu, tam yanımızdaki pamukbank dinlenme tesislerinin önünde durdu, araç içinde 5 kişiden 4 ü kızdı, vosvosçu abimiz kızları bırakıp geri dönmüştü, o gün bu gündür var ben de volkswagen hastalığı...  :p  Yok yok daha öncedende vardıo vosa karşı bir ilgi ama bu olayda tuzu biberi oldu..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2007, 13:02:32 »
Babadan Volkswagenciyim =)
Fıstık yeşili big imiz vardı zor zamanlarımızda satıyordu bebem sonra geri alıyordu.Tam 6 kere satıp 5 kere eri aldı ve en sonunda gördüğümde bordoya boyanmıştı.34 vr 114...1996 da ailecek 4 kişi kuşadası istanbul tatili yaptık tık dememişti..Sanırım bu olay bend baya bi etki bıraktı :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2007, 16:23:21 »
bende sonradan olmadı. doğuştan var bende vw sevgisi. eskiden (80-li yılların başı 90 lıların başında çocukluğunu yaşamış olanlar bilirler) telli arabalar vardı. üzeri yuvarlak alta doğru uzanan bir tel ve aşağıda plastik araba. onları pulla falan süslerdik. o zman bile ben vos takmıştım tele. hey gidi günler
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

« Yanıtla #8 : 14 Kasım 2007, 16:25:50 »
80-90 yılları arasında çocukluğunu yaşamış olanlar dicektim yine sapıtmışım yazarken.önizleme yapmadan yazarsan bööle olur işte:D:D

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #9 : 14 Kasım 2007, 19:42:44 »
olur  öle wakalar :tamamdir

« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2007, 22:31:14 »
bende sonradan olmadı. doğuştan var bende vw sevgisi. eskiden (80-li yılların başı 90 lıların başında çocukluğunu yaşamış olanlar bilirler) telli arabalar vardı. üzeri yuvarlak alta doğru uzanan bir tel ve aşağıda plastik araba. onları pulla falan süslerdik. o zman bile ben vos takmıştım tele. hey gidi günler

Telli arabalar hea bilmem mi onları be pulla süslüme olayını şimdi hatırladım, Simsiyah çöp poşeti naylonu gibi (biraz daha kalını tabi)kalıp şeklinde arabalardı ne günlerdi be  :sevgi:

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2007, 23:00:14 »
aaa bende hatırladım ama üstüne basıyodum eziliyodu :D ;D

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #12 : 15 Kasım 2007, 09:27:52 »
bızım golfun aıleye girişi benden eski dolayısıyla bebek arabam bolf gtı'ydı ;)
evde benden cok severler golf'u :D

« Yanıtla #13 : 15 Kasım 2007, 09:28:38 »
bızım golfun aıleye girişi benden eski dolayısıyla bebek arabam bolf gtı'ydı ;)
evde benden cok severler golf'u :D
hay  çok yaşa  :D :D :D