Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Uzun zamandan sonra buruk bir merhaba  (Okunma sayısı 9009 defa)

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
Uzun zamandan sonra buruk bir merhaba
« : 09 Şubat 2009, 15:17:26 »
Merhaba;

Belki hatırlayan vardır 1,5 sene önce civarı çıkmazdım buralardan, uzun zamandan beri yoktum aslında girmek istemiyordum çünkü canım sıkılıyordu :) bizim araç sizlere ömür, bir hayli ağır bir kaza oldu sıfır suç var ama araç pert oldu, Bostancı taraflarında hızla akan trafik birden durdu bizde durduk herkes durdu ama benim arkamda ki araç frenle durmak yerine bize vurararak durmayı tercih etti, hal böyle olunca bizim tek kapı araba 0 kapı oldu :) içinden zor çıktık Allah şükür bize pek birşey olmadı incinme ağrı fılan, bize vuran arabada ön koltukta oturan ufak yaşlarda bir çocuk sanırım ağır yaralandı direk ambulans ile hastaneye kaldırdılar sonrasını malesef bilmiyoruz umarım pek birşey olmamıştır ama biraz ağır idi durumu, direk cama vurmuş çoçukcağız, sonra aracı bostancı sanayine çektik, araç yeni idi bilenler vardır belki kaskosu yoktu malesef, bize vuran aracında kaskosu yokmuş, velhasıl trafik sigortasına yaptırdık, servis sağolsun bir hayli uğraştı araç aslında perte çıktı, ama perte çıkınsa trafik sigortası çok az bir para verdi, servis avukat fılan tuttu perte çıkartmıyıp tüm masrafı karşılattı sigortadan 8 milyar civarı tuttu, dediğim gibi araç bir hayli haşat oldu yani arka koltuk ön cama yakın idi, çıktığımıza hala şükrederiz, araç çıktıktan sonrada hemen sattım, alan adama herşeyi anlattık ok dedi, taksitle sattık adama deli gibi bir zararım olmadı ama insan çok kötü oluyor ilk araban gözün gibi bakıyorsun sıfır hatan var ve aracın pert oluyor, hayırlısı demekte çok yarar var, gelen para ile yeniden araba alacaktım biraz düşündüm tüm parayı eğitimime ayırdım Bilge Adam Sistem Kursuna yazıldım + olarak ta İngilizce, kurs boşa gitmedi iş değiştirdik :)

Herşeyin hayırlısı diyelim umarım Allah herkese daha iyisini nasip eder.

Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

Ynt: Uzun zamandan sonra buruk bir merhaba
« Yanıtla #1 : 09 Şubat 2009, 15:34:26 »
Büyük geçmişler olsun. Tabi ki arabana üzülmekte çok haklısın ama adı üstünde kaza bu.  Sana bir şey olmamış ya en önemliside bu. Cümlemize kazasız belasız sürüşler...

« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2009, 16:55:01 »
Büyük geçmiş olsun. Daha iyilerine binersiniz, can sağlığı olsun.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2009, 16:57:14 Gönderen: qb5tp »

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #3 : 09 Şubat 2009, 17:03:09 »
geçmiş olsun...
Mk3 gti

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
« Yanıtla #5 : 09 Şubat 2009, 22:49:37 »
büyük geçmiş olsun canına bi zarar gelmemiş bunada şükretmek lazım.giden malın yerine yenisi nasıl olsa bir şekilde konur.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #6 : 09 Şubat 2009, 23:03:38 »
Büyük geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin derler inşallah daha iyilerine binersin.

« Yanıtla #7 : 09 Şubat 2009, 23:07:25 »
geçmiiş olsun kardesim bu kırmızılarda bişi var benimde ilkj arabam  kırmızı polydu 2006 siteden arkadaslar bilir benimde ilk arabam ilk göz arım 0 sucsuzum emniyet seridinde kamyonet pert etti kırmızılarda var bişi heralde nese saglık olsun cana gelicegine mala gelsin demişler hayırlısı olsun allah daha beterinden saklasın hepimizi

« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2009, 00:05:10 »
seni gayet iyi anlıyorum... düşünürken bile yaşamış gibi oluyorum. cidden çok kötü bir olay, 

can da malın yongasıdır bir yerde ama yapılacak bişey yok tabii arkadan çarptılarsa, iyiki sana çarpan adama bişey yapmamışsın

büyük geçmiş olsun

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2009, 09:42:20 »
Çok geçmiş olsun arkadaşım
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #10 : 10 Şubat 2009, 10:27:33 »
Çok geçmiş olsun abicim :(
geçmiiş olsun kardesim bu kırmızılarda bişi var
Kesinlikle katılıyorum abi :( 1992 senesinde bizde kırmızı golf 1 varmıs :( Gerisini boşver :(
Vw Polo 6N

Çevrimdışı samsam

• Sade'yim Sade'sin Sade'yiz.
« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2009, 11:45:46 »
Çok teşekkürler arkadaşlar, evet kırmızı arabalarda böyle birşey oluyor sanırım nazar dedikleri şey :) kırmızı çok dikkat çekiyor herkes bakıyor, sanırım dindede yeri var böyle birşeyin.Aarabadan zar zor çıktıktan sonra arkadaki arabaya gidip o sinirle ne yapacağını şaşırıyor insan, ama  manzarayı gördükten sonra hiçbirşey yapamadık, arkadaki arabanın camı kan içinde idi dediğim gibi önde oturan çocuk cama vurmuş o durumda ne diyebiliriz adama, adamda hiçbirşey demedi özür diledi o haliyle adamın çocuğu can çekişirken özür dilemek bile bence çok zor, hemen kartını fılan verdi herşeyi karşılayacam ama musade edin gibilerinden birşeyler söylemişti.

Herkese teşekkürler Polo sahipleri yanlış anlamasın ama ben bir hayli korktum Polo dan, arabanın o halini gördükten sonra tek kapı almam artık zaten, yakıtı vergisi ne olursa olsun büyük birşey almalı :)

Bir hiçim ben, sıfırım..
Toplarsan etkisiz, çarparsan yutan olurum!
Bölersen sonsuz, çıkarırsan kendin olurum! Sıfırım ben, ben bir hiçim!

« Yanıtla #12 : 10 Şubat 2009, 11:53:50 »
buyuk gecmis olsun

« Yanıtla #13 : 10 Şubat 2009, 17:49:05 »