Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: üye olmayan konu başlıklarını görmesin diyorum  (Okunma sayısı 3510 defa)

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
üye olmayan konu başlıklarını görmesin diyorum. Formu tekrar düzenlemek mümkün değil mi? Renoult ta bile formda arızalarını göremiyorsun. Hele Japon arabaları forumlarında acayip gizliyorlar. Bizde ise VW yaz google a sanki çok kötü araçmış gibi bütün kusur meydanda. Benim arabam iyi pek arızası olmaz hatta bozuk arazide corolla öntakımı yedi benim ki iki sene rot ayarı bile bozmadı.

sizler ne düşünüyorsunuz? Bence sorunlarımız kendi aramızda kalsın ikinci el piyasası da zamanla çok düşer vw de böyle giderse. Araçlarımızın adı kötüye çıkar
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
Ynt: üye olmayan konu başlıklarını görmesin diyorum
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2009, 19:54:12 »
Ben de aynı fikirdeyim, çünkü samimi ortamın üye olmayanlarca izlenmesi iyi bir fikir değil.... sınırlandırılma getirilmeli, çünkü en azından kendimi örnek vereyim; ben ne sorunum olursa olsun her şeyi yazıyorum.

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2009, 20:31:16 »
Başlıkları gizlemeye gerek yok bence vw'i seven hatalarıyla kusurlarıyla sevsin >:D

« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2009, 20:35:33 »
bence kalsin, bu sekilde yeni bilgilere daha kolay ulasiriz, ama yeni bilgiler icin samimi ortama giris izni vermek icin degerli mi degil bilemem...
summer 7 keto
enema bag
zayiflama summer 7 keto

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2009, 20:37:15 »
Sırf konu okumak için üye olacak kuru kalabalığa gerek yok.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı 06onur

• Otomobil
    golf tsi 122ps +LPG
« Yanıtla #5 : 01 Şubat 2009, 16:09:37 »
Başlıkları gizlemeye gerek yok bence vw'i seven hatalarıyla kusurlarıyla sevsin >:D

biz seviyoruz zaten ve güveniyoruz ama dışarıdakiler çok kötülüyor oda moral bozuyor.Mesala yeni polo, güvenlik testi, donanım gibi başlıklar kalsın tabi. Benim demek istediğim arıza başlığı ayrı ve üyeye açık olsun. Fiyat eleştirilerimizi falan herkes görsün tabi.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2009, 16:12:46 Gönderen: 06onur »
YAKIT YİNE ARTTI!!!! BENZİN 5.09TL LPG 2,71
2010DA BENZİN:3,30 LPG:1.80 di

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2009, 00:39:33 »
kotulegen kotulesın onlar yokken Vw vardı ...
neden konuları gızledıklerı belli cunku arabaları cok sorunlu  ;D utanıcak bısıyımız yokki
,...,,,