Gönderen Konu: TTNET BELASI  (Okunma sayısı 4003 defa)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
TTNET BELASI
« : 20 Temmuz 2011, 23:57:43 »
arkdaşlar kendi modemimin sayacı var 4.3 gb gosterıyor ttnette 5.5 gb onuda gectım dowland yapmıyorum yaptıgım bı burası bıde sahıbınden ara sırada acılan msn nerden gıdıyor bu kota anlamıyorum vırus desen vırusde yok tt net ck kotu gecırıyor her sefernde

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: TTNET BELASI
« Yanıtla #1 : 21 Temmuz 2011, 00:10:15 »
arkdaşlar kendi modemimin sayacı var 4.3 gb gosterıyor ttnette 5.5 gb onuda gectım dowland yapmıyorum yaptıgım bı burası bıde sahıbınden ara sırada acılan msn nerden gıdıyor bu kota anlamıyorum vırus desen vırusde yok tt net ck kotu gecırıyor her sefernde
bende smile var, her ay giriyor.. mecbur sınırsıza geçicem bu ay. firefox kullanıyosan, reklamları ve otomatik açılan swf leri engelleyen reklam engelleyiciler var. onları tavsiye ederim.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Temmuz 2011, 00:13:00 »
frefox kullanıyorm ama babam annem explorer acıyorlar mılletı hep sınırsıza gecırıp ust sevıye para kazanmak amac ya heralde anlamadım gıttı

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2011, 22:39:29 »
telefonu kapattırdım cep telefonu kullanıyoruz ayda 30 tl 1200 dakika aveya içi 600 dk dışarısı  her yeri ara. adsl yi de kapattırdım. vınn modem aldım. 3000 mb kota haydi haydi yetiyor. internetten film-milm indirmiyoruz facebook videoları izleniyor gene de her ay 1 gb artıyor.
tavsiye ederim. türktelekom dene yavşak firma belki 50 kez aradı, yüzüne kapattım.. prim vermeyin bu firmaya can çekişiyor artık son demlerini yaşıyor.
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı kuzeyank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2011, 22:53:11 »
milleti enayi yerine koyuyorlar. :t
 Bende uydunet var.1Gb, 1Mb =12 tl  (ttnetten çok daha hızlı)  her Gb artışı 3tl Yani 4Gb internet 12+3+3+3=15tl :tamamdir :tamamdir
5Mb 15 tl den başlıyor tavsiye ederim :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Online Uydunet, Teledünya, Kablotv Başvuru Merkezi | Adana
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2011, 23:00:43 Gönderen: kuzeyank »
Atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 23 Temmuz 2011, 16:55:41 »
milleti enayi yerine koyuyorlar. :t
 Bende uydunet var.1Gb, 1Mb =12 tl  (ttnetten çok daha hızlı)  her Gb artışı 3tl Yani 4Gb internet 12+3+3+3=15tl :tamamdir :tamamdir
5Mb 15 tl den başlıyor tavsiye ederim :tamamdir :tamamdir :tamamdir
Online Uydunet, Teledünya, Kablotv Başvuru Merkezi | Adana

Uydu net yerine Kablo net desler daha doğru olur ama maalesef TR de heryerde aktif değil.. Bence en güzel yatırımlardan birisi olabilirdi üstüne düşülseydi ama maalesef yerinde sayıyor ve benim bulunduğum bölgede yok..

Bende cep telefonum ile evden aylık 8 TL ye kullanıyorum yavaş mavaş ama işimi görüyor.. TTNet e 70 tl vermektense buna katlanıyorum..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Temmuz 2011, 16:58:04 »
valla dogru dıyosunuz hıc alternatıflerı degerlendırmedım hep yorumları kotu yondeydı arkadasım aldı dgru duzgun baglanamıoydu falan bende baglantı koptnmu uyuz olurum duzgun olsn verdıgım paraya acımayım ya sabıt ucret yapsalar sınırsız olsa

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2011, 17:37:00 »
 Kotalı kullanım yapılacaksa en güzeli GSM oparötörlerinin sistemleri hemde istediğiniz heryere götürme şansınız var.. TTNET te kota kontrolü yapsanızda mutlaka geçiliyor burda tambir dolandırıcılık sistemi var ama GSM lerde kota sorgusu herzaman doğru oluyor ve ona göre hareket ediyorsunuz..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Temmuz 2011, 23:45:45 »
Kotalı kullanım yapılacaksa en güzeli GSM oparötörlerinin sistemleri hemde istediğiniz heryere götürme şansınız var.. TTNET te kota kontrolü yapsanızda mutlaka geçiliyor burda tambir dolandırıcılık sistemi var ama GSM lerde kota sorgusu herzaman doğru oluyor ve ona göre hareket ediyorsunuz..
hımm sabıt kullnıom masaustu kullncsym

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2011, 16:05:12 »
bende güvenmiyorum bunların kota hesabına

ben de böyle bir konu açmıştım önceden :)

internet size  BİNDİRİMLİ TARİFE uyguluyor mu?
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2011, 00:12:27 Gönderen: maverick »
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM