Gönderen Konu: mp3 calar yardim  (Okunma sayısı 9072 defa)

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: mp3 calar yardim
« Yanıtla #14 : 04 Mart 2008, 09:16:46 »
Abim valla dinlesemde o kadar iyi çözebilecek kulak yok bende, malum 35 yıllık bunlar :)
Oguz sana bak aklımdakileri yazıyorum,

Pioneer 5950ıb 200 ytl.
Sony 660us 240 ytl.
Alpine 9870 200 ytl.

bu üçü arasında kaldım, ögrendigim kadarıyla Alpine iyi bir ses sistemi icin cok özellikli olmayabilirmiş, basit kaçabilirmiş, ama yinede bende prof. bir sistem kurmayacagım diyorum ve eger kumandası cartu curtu varsa bugun yarın metroya gidip bunu alıyorum :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Mart 2008, 12:21:57 »
Hımm abi alpine in kumandası yok, pionerr ın  ipod bağlantısı, kumanda avantajı var.fiyatı ve dış görünümüde güzel.ben ufak çaplı bi sistemde kullanıyorum Alpine i ama pioneer hiç kullanmadım o yzden fazla yorum getiremicem buna.Tamamen senin zevkin bundan sonrası ama pioneer güzel görünüyor tasarım olarak:)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2008, 19:20:23 »
Ben daha onceki tesisatimda 4700 mpb pioneer kullandim, gayette memnundum, ses kalitesi cok guzel olmasada beni doyuruyordu, ben yine pioneerden sasmiyim o zaman :) kumanda ve ipod baglantisida dedigin gibi extralari, daha kullanisli olur benim icin :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 04 Mart 2008, 23:17:17 »
Dediğim gibi abi ses kalitesi nasıl bilmiyorum ama sonuçta pioneer yani boş değildir ki sonyden iyi olacağına adım gibi eminim :) Hayırlısı olsun abi, ama doğubanktan flm bakma aslında çakmalarını yapıyolarya paynır diye  bide :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..