Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: tek konu saçmalığı !  (Okunma sayısı 4384 defa)

tek konu saçmalığı !
« : 12 Ağustos 2012, 15:54:17 »
Arkadaşlar amacım kalp kırmak değil sadece eleştirmek. Birisi bir konu başlatıyor, konuyla ilgisi olmayan mesajlarla doluyor konu, onlarca sayfa geyik.
Adam bir şey sormuş yanıtını almış. Yeni bir soru sormak isteyen arkadaş oraya eklese sorunu kaç yazar. Kimse cevap vermez çünkü konu çoktan farklı yere kaymış zaten. Forumu uzun süredir takip etmeye çalışıyorum, Bir şey soruluyor sayılı bir kaç arkadaş konuyu hemen sabote ediyor laklak yapıyor.

Sağdaki mı güzel soldaki mi diye sormuş arkadaş.altında muhabbet başlamış.yeni üye bir arkadaş oraya jant sorunu eklese kim sallayacak allah aşkına?

Ynt: tek konu saçmalığı !
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2012, 16:05:28 »
xabu  bu konuda aynı dediğin gibi olacak...
*öncelikle konuyuda  alakası olmayan yere açmmışsın...
*şikayet etbutonu var oraya basarsanız adminler ilgilenir..
*baktın olmuyor admine yaz tabi bula bilirsen..
*bu tarz muhabbetler tek bu sitede değil diğer otomobil vs.  sitede de oluyor kimse önüne geçemez illaki..
*ufakşeyler bunlar takılmamak lazım eğer sizin konunuzda bu tarz şeyler olursa uyarın arkadaşları  baktınız uyarıdan anlamıyor özel mesajda yazıp şikayetinizi dile getirin..
*ben  admin değilim ama yıllardırda bu siteye üyeyim ( 5 yıl ) bu tarz sorunlar hep yaşanmıştır yaşanmaya da devam edecektir.
*bilgilendirdiğiniz için  teşekkürler umarım arkadaşlar anlar iyi forumlar..
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 12 Ağustos 2012, 19:15:22 »
geyik olan mesaj siliniyor art niyet olan siliniyor senin sikayet ettiğin konu hangisi bilmiyorum ama sikayet et butonuna tıklarsan ilgileniriz.

sedat sen hangi yöneticiyi tanımıyorsun  :bekleriz: :t
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #3 : 12 Ağustos 2012, 21:41:40 »
pm den ulaşırsanız yardımcı oluruz ayrıca günlük olarak  yüzlerce msj temizleyip konu taşıyoruz elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz
H.G WORKS

« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2012, 22:09:18 »
sedat sen hangi yöneticiyi tanımıyorsun  :bekleriz: :t
oruç  vurdu sopayı görünce iftarı açınca şimdi hepinizi tanıdım :melek: :saygılar
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2012, 22:45:09 »
anlayışınız için teşekkür ederim.önemli olan zihniyet ve forumu kimlerle paylaştığımız.yazdıkları mesajları silsek ne olacak.yine aynı şahıslar aynı çocuk hareketler.aynı arabaya bindiğim için utanıyorum bazen :)

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #6 : 12 Ağustos 2012, 22:56:52 »
Şikayet et bağlantısı kullanıldığında resmen duygulanıyorum. Bazı zamanlarda kullananlara mail atıp, teşekkür ediyorum.

Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #7 : 12 Ağustos 2012, 23:11:38 »
oruç  vurdu sopayı görünce iftarı açınca şimdi hepinizi tanıdım :melek: :saygılar
;D ;D ;D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #8 : 12 Ağustos 2012, 23:18:33 »
Tek konu olmasının güzel avantajları da olmuyor değil.Mesela arabama jant alacağım,bu nasıl,şu nasıl vs. konuları azalmış oluyor bu sayede.Admin arkadaşlara çok çok hak veriyorum.Bir sitede 1-2 ay adminlik yaptım.Gerçekten yapılacak halt değil. :bekleriz:
Biraz özendim.Bir güzel temizlik yapıyorum.5 dakika sonra tekrar aynı şeyler oluyor.Hakaret,aşırı geyik,kalp kıracak,gönül bozacak şeyler olmadığı ve her şey sınırlar içinde olduğu sürece geyik de olsun bilgi de olsun bence. :D

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #9 : 12 Ağustos 2012, 23:22:06 »
geyik bence forumun olmazsa olmazı sadece bilgi paylaşımı için girsek eminim bu kadar uzun zaman kimse takılmazdı. buluşmalardanda kaynaklanan bi samimiyet neticesinde illaki herkes birbiriyle muhabbet ediyor. eğer olmaması gereken bi konuda olursada zaten yöneticiler temizliyo çok durmadan. rahatsız olduğnuz mesajı şikayet edin bence yeterli. aynı arabayı kullanmaktan utanma sebebiniz muhabbetse düşünceniz ilginç.

« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2012, 12:01:56 »
geyik bence forumun olmazsa olmazı sadece bilgi paylaşımı için girsek eminim bu kadar uzun zaman kimse takılmazdı. buluşmalardanda kaynaklanan bi samimiyet neticesinde illaki herkes birbiriyle muhabbet ediyor. eğer olmaması gereken bi konuda olursada zaten yöneticiler temizliyo çok durmadan. rahatsız olduğnuz mesajı şikayet edin bence yeterli. aynı arabayı kullanmaktan utanma sebebiniz muhabbetse düşünceniz ilginç.

doğrudur sohbet olmalı ama sadece sohbet olmamalı..ciddi bir şey konuşulurken birileri birilerinden yardım beklerken saçma sapan çocukca şeylerle konular sabote edilmemeli.

doğrudur arkadaşlar muhabbet etti diye utandım aynı arabayı kullanmaktan.ben asosyal bir insanım sohbet etmem genelde.muhabbet etmeyenlerin bindiği araba varsa tavsiye eder misiniz ?

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #11 : 13 Ağustos 2012, 12:32:24 »
doğrudur sohbet olmalı ama sadece sohbet olmamalı..ciddi bir şey konuşulurken birileri birilerinden yardım beklerken saçma sapan çocukca şeylerle konular sabote edilmemeli.

doğrudur arkadaşlar muhabbet etti diye utandım aynı arabayı kullanmaktan.ben asosyal bir insanım sohbet etmem genelde.muhabbet etmeyenlerin bindiği araba varsa tavsiye eder misiniz ?

rus moskoviçler kimse bilmez binende azdır senin gibi muhabbet etmezler :)
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #12 : 13 Ağustos 2012, 14:45:25 »
çok saçma sapan bir konu olmuş bu konu komple silinmeli burası sadece iş görme yeri değil konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar zaten o konunun altına yorumlarını yazarlar konunun dağılmış olması bir şey değiştirmez eğer ciddi ciddi işini göreceksen git sanayiye sana her şekilde yardımcı olurlar zaten hatta senin gibi asosyal insanların da direk sanayiye gitmesinde çok fayda görüyorum burada bilgi paylaşımından başka samimi bir arkadaş ortamı ve buluşmalar düzenleniyor sana hiç bir şekilde katılmıyor ve bu sitedeki ilk şikayet butonunu senin sayende kullanmış oluyorum Saygılar

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #13 : 13 Ağustos 2012, 18:14:03 »
rus moskoviçler kimse bilmez binende azdır senin gibi muhabbet etmezler :)

nizam abi vermiş markayı  :tamamdir :tamamdir