Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kayseride kmsi düşürülmüş corsa  (Okunma sayısı 3901 defa)

Kayseride kmsi düşürülmüş corsa
« : 28 Mayıs 2014, 00:58:26 »
önemli not : Konu sanırım bazılarınca yanlış bir şekilde lanse edilmiş.Bu km düşürme olayıyla benim tanıdığım kişinin uzaktan yakından alakası yoktur.Olay kendisi arabayı sattıktan sonra olmuştur.

aracın km'si 200bin üzerindeydi 1 sene önce yazık günah kimse sokakta bulmuyor parayı bildiğim araç olduğu için kimse sonradan tatsız sürprizlerle karşılaşmasın istedim...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-cdti-165948797/detay

önemli not : Konu sanırım bazılarınca yanlış bir şekilde lanse edilmiş.Bu km düşürme olayıyla benim tanıdığım kişinin uzaktan yakından alakası yoktur.Olay kendisi arabayı sattıktan sonra olmuştur.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2014, 00:47:39 Gönderen: alyekrm »

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
Ynt: Kayseride kmsi düşürülmüş corsa
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2014, 14:36:34 »
ya nasıl vicdanları el veriyor gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum. İçleri rahat mı? Keşke şu almanyadaki gibi km düşürülmesine ceza falan gelse. Km başına 1 TL gibi
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı azap5555

• Otomobil
    1.2 tsi referance ibiza 2015
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2014, 17:59:57 »
km düşürenlerin dükkanını kapatıcan, düşürtenin de arabasını elinden alıcan olacak bitecek, böylece kul hakkı yiyip yalan da söyleyememiş olurlar.

« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2014, 18:23:29 »
ben ilanı şikayet ettim kaldırılsın diye ama bu çözüm olmayacak malesef büyük ihtimalle o araç harala gürele çok anlamayan ve çevresi olmayan birine satılacak gerçekten üzücü bir durum Rabbim herkes için hayırlısını versin hayırlısı ise kimseyi böyle durumlarla baş başa bırakmasın

Ynt:
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2014, 23:01:34 »
Helal haram bilmeyen çok

Samsung Grand Quatro Duos
Yüzde Israr Etme Doksan da Olur, İnsan Dediğinde Noksan da Olur, Sakın Büyüklenme Elde Neler Var, Bir Ben Varım Deme, Yoksan da Olur...