Gönderen Konu: SiTEYE BİR ÖZELEŞTİRİ  (Okunma sayısı 4342 defa)

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
SiTEYE BİR ÖZELEŞTİRİ
« : 24 Temmuz 2009, 16:07:12 »
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın söylediklerim ama son aylarda sitede bir aylaklık bir sıradanlık var konular yeni değil kimse açılan konulara çok fazla girmiyor kavga bile yok yahu........herkesin bir şekilde aklına gelen konuyu otomobil sorununu açması lazım diye düşünüyorum  örneğin sitede cok az yeni model araç sahibi var ve sanki vwtr sitesi klasik volkswagen sitesi gibi işlemeye başladı sadece mk1-mk2 parçalarının satıldığı mk1-mk2 için konuların açıldığı bir forum oluyor mk1-2 sahibi arkadaşlarım yanlış anlamasın sakın onlar bizim gözbebeğimiz ama yeni araçlarla ilgili açılan konular yeni değil hep aynı gibi inşallah daha iyi oluruz

Çevrimdışı dgncn_1907

• Profili Görüntüle
Ynt: SiTEYE BİR ÖZELEŞTİRİ
« Yanıtla #1 : 24 Temmuz 2009, 16:17:20 »
Bu konunun açıldığı iyi oldu.Bende birkaç bişi söylemek istiyorm. Bu konuyla fazla ilgili değil ama site bazen açılmıyor. Baya uzun bi kesintiler oluyo.Yöneticiye msj atıcaktm ama bulamadm adresini. Burdan bildiriyim bari bende. İyi forumlar. :)

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Temmuz 2009, 18:23:48 »
arkadaşlara tamamiyle katılıyorum  ve bende yanlış anlaşılmak istemiyorum acaba yüksek model araçlara sahip vw severler bu siteyi ziyaret edip  bunlarda hep klasikçi deyip bir daha uğramıyorlarmı ....

site tanıtımı vs olarak bir şeyler yapıp  bu formun ne kadar aktif olduğunu bir şekilde duyurmak gerekiyor...

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Temmuz 2009, 18:32:35 »
bana sen neden konu açmıyoesun derseniz çoğu arkadaşımın bildiği gibi özelimden veya  normal olarak üyelere elimden geldiğince yardım etmeye bazende yanlış bilinenleri bildiğim kadarıyla ve  zamanımda elverdiğince düzeltmeye çalışıyorum....

bir şey daha var bir kişi bir konu açıyor ardından cevaplamalar başlıyor ve konu bir yere kadar geliyor ve aylar sonra biri siteyi ziyaret ediyor ve cavap yazıyor ...

örneğin konu başlığı aracım çalışmıyor konu başlangıç tarihi  15  haziran  2009
 cevap 1  2   3 .......
   son gönderilen ileti :22 temmuz 2009   :marş   yapıyor mu  ? 

adam aracını illaki yaptırmıştır  :)    biraz daha dikkatli  olalım arkadaşlar.....
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Temmuz 2009, 18:43:31 »
Aynı düşünceler hemen hemen bende de var. Fakat burada önemli olan üyelerin mesaj yazmasıdır. Yöneticilerin görevi site altyapısını düzgün tutabilmek, konular arası üslubu düzeni sağlamak ve aktivitelere yardımcı olmaktır. Sitede o kadar kişi var, sadece benim tanıdığım 50 kişi vardır ama yoklar... Herkes çevrim içi oluyor ama konu hakkında yorumlar az. Aktivite konusunda zaten birtek İstanbul bunu yapabiliyor, diğer illerde ufak tefek küçük şeyler...
Bunun çaresi bizleriz. Ne kadar çok muhabbet edersek o kadar kaynaşırız ve o kadar da aktif oluruz.

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #5 : 24 Temmuz 2009, 18:57:39 »
Tatil. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Temmuz 2009, 19:04:11 »
herkes tatilde bi konuya fazla cewapta gelmiyosa üst üstede bir kişi cwp yazıyosada cok tuaf oluyo kişisel düüşüncem evet bu siteye bende clasik olduğundan cok beğeniyorum yeni model araclarda pek tartışılacak bişe yok cnk. yeni nesil herşeyin daha iysini her gecen gün yapıyorlar ama burda eski otomobillelrin dertlerini nasıl daha i yapabiliriz acısından tartışmaları daha cok yeni modellerde ise herşey fabrika cıkışına dayanıyor o yüzden yeni modellerde tartışılacak bişe bulamıyorum..

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2009, 05:27:19 »
arkadaşlar bunun yenisi eskisi olmaz sorun üye meseleside değil bence..
üyeler var ama yorum yapan yok.çok online görüyorum ama kimse yazmıyor bakıp bakıp çıkıyo...
bide bizim forumda benim gördüğüm kadarıyla bi arkadaş acil diye başlık yazıyo ama cvp taaa 1 hafta sonra geliyor.burası yardımlaşma ve dostluk forumu birbirimize yardım etmedikten sonra buranın ne anlamı kalıyor  :( :( :(

Çevrimdışı evreka09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2009, 19:05:19 »
eski araç sahaibi olan bizlerde toplamda kaç kişiyiz ki. bizim farkımız araçlarımızın toplanmaya ihtiyacı olduğundan sitede paylaşıyoruz . ha diyeceksiniz sen arabanı topladın kim yorum yaptı . hep aynı kişiler . sıfırdan araba topladım sağ olsun topu topu 5 6 arkadaş yardımcı oldu.

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 31 Temmuz 2009, 21:53:59 »
eski araç sahaibi olan bizlerde toplamda kaç kişiyiz ki. bizim farkımız araçlarımızın toplanmaya ihtiyacı olduğundan sitede paylaşıyoruz . ha diyeceksiniz sen arabanı topladın kim yorum yaptı . hep aynı kişiler . sıfırdan araba topladım sağ olsun topu topu 5 6 arkadaş yardımcı oldu.
erol abi bu dedğin doğru mesela sen böle dedım ben üstüme alındım ama giremeyen arkadaşlara deyil lafım.benım lafım gırıpte yorum yapmayanlara

Çevrimdışı cesimoglu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 31 Temmuz 2009, 23:19:09 »
arkadaşlar aslında bu giripte yazmamayı çokda sorgulamamak lazım cunku bir çok kişide yazmak yerine okuyarak bilgi alıyor bu siteden yazmak için bilgi sahibi olmak lazım  :D

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2009, 02:41:28 »
arkadaşlar aslında bu giripte yazmamayı çokda sorgulamamak lazım cunku bir çok kişide yazmak yerine okuyarak bilgi alıyor bu siteden yazmak için bilgi sahibi olmak lazım  :D
tamam dedğinde kendıne gore haklı olabılırsın ama arkadaşlarımız bılsede bılmesede en azından yorumlara katılsa forumda bi ilerleme olucak,böle olmayınca hep yerımızde sayıyoruz  : :( >:(