Gönderen Konu: Sibirya Kurdu Bakımı Hakkında  (Okunma sayısı 38316 defa)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sibirya Kurdu Bakımı Hakkında
« Yanıtla #14 : 26 Mayıs 2008, 17:13:06 »
sorun yemesi yememesi degil arkadaslar benimkide yiyor verdikten sonra, önemli olan gereken besinleri düzenli alabilmesi bu tüy renginden hayvanın zekasına kadar herseyi etkiliyor :)

demek mete abinin bekçi köpekleri hiç beslenemiyo sahibine saldıran bekçi köpeği mi olur ? ali sen veteriner filan mısın hayvan bakımından anlıyorsun  :tamamdir
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Mayıs 2008, 18:45:33 »
demek mete abinin bekçi köpekleri hiç beslenemiyo sahibine saldıran bekçi köpeği mi olur ? ali sen veteriner filan mısın hayvan bakımından anlıyorsun  :tamamdir

tesekkur ederim nizam :), veterinerlikle bir ilgim yok sadece iyi bir köpek severim bu yüzden hayvan forumlarını hatim ettim diyebilrim su anda denizlinin yerel köpek sahiplerini bir çatı altında toplayacak forum olusturma cabası içindeyiz bir arkadasımla bakalım hayırlısı :) bu arada mete abinin köpeklerinin kendisine saldırmasını beslenmeye tam bağlamak doğru olmaz köpeği ilk yavruyken annesinin yanından ayırmdan önce iyi secmek gerek agresif köpekler küçüklüğünden belli olur, insanın delisi gibi köpeklerinde delileri var onu biliyorum :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Mayıs 2008, 21:44:13 »
tesekkur ederim nizam :), veterinerlikle bir ilgim yok sadece iyi bir köpek severim bu yüzden hayvan forumlarını hatim ettim diyebilrim su anda denizlinin yerel köpek sahiplerini bir çatı altında toplayacak forum olusturma cabası içindeyiz bir arkadasımla bakalım hayırlısı :) bu arada mete abinin köpeklerinin kendisine saldırmasını beslenmeye tam bağlamak doğru olmaz köpeği ilk yavruyken annesinin yanından ayırmdan önce iyi secmek gerek agresif köpekler küçüklüğünden belli olur, insanın delisi gibi köpeklerinde delileri var onu biliyorum :)

yok onun ki cidden deli anneden filan değil köpeğin akü suyu boşalmış
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 31 Mayıs 2008, 12:17:17 »
Abi gerçekten masraflı iş artık illallah geldi köepk 2 aylık boğaz hortum gibi çekio durmadan mama kanutraydı sanırım markasını tam hatırlamıyorum.Bitirdi zaten 2.sini alacam bugün.İyice bi değerlendirme yapcam bir mama kabı veriyorum ama doymadığı belli oluyor.Azcık daha verince doydum edasıyla bi bakış atıyo ikna oluyorum.Ali abi bendede 2 tane var bi K9 2 yaşında diğeri de bu yeni aldığım sibirya K9 hertürlü yemeği yiyor ama bu sibirya seçici baya.Çiğ et yedirmeyi denedim ağzını sürmedi  :).Uğraşıp duruyorum.Köpeğin sahibine saldırması doğal bi olay bence.Heybetli bi dobermanı vardı komşunun adamı 
öldürüyordu köpek kafasında viski şişesi kırdılar da durdu aslında biraz köpeğin sadıklığına bağlı köpekler bizden güçlü.Benim K9 ayaklarını kaldırsa direkt yıkacak beni malzeme vermemek lazım  :)  :tamamdir

Çevrimdışı AhMeTH61

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 24 Haziran 2008, 01:43:14 »
Sonuç:Köpeği aşırı masrafları dolayısıyla sattım.Yoksa topu atacaktık  :)
Köpek bakımı çok zevkli ama bir o kadar da zahmetli ve maddi imkan isteyen bir iş.Bunu düşünerek köepk sahibi olun.1 ay hevesinizi alıp köpeği sokağa bırakmayın.Şu an hala 1 köpeğim var.Ancak onu bakabiliyorum.Belki ilerde 1 tane daha alabilirim.