Gönderen Konu: Serkan (NAKRES) ve Eyüp (MEKATRONİK34) Ustalara teşekkür  (Okunma sayısı 7757 defa)

Çevrimdışı mustafa_yuksel

• Profili Görüntüle
Sayın Serkan ve Eyüp Ustalar, Polo sahibi olduğum ve araba kültürüm neredeyse sıfır olduğu için forumda çok aktif olmamakla birlikte mutlaka her akşam Polo ile ilgili yeni konuları okuyorum ve arabamı tanımaya çalışıyorum. Forumumuzda inanılmaz bir bilgi paylaşımı söz konusu tüm arkadaşlarımız elinden geldiğince birbirine yardımcı oluyor fakat bu akşam farkettim ki forumun diğer bölümlerine göz attığımda sadece Polo ile ilgili değil VW grubu araçlarla ilgili inanılmaz bir bilginiz var ve herşeyden önemlisi bu bilgiyi rahatlıkla paylaşıyorsunuz. Bilgiyi paylaşmanın en güzel dostluk-arkadaşlık örneği olduğunu bilen biri olarak sizlere teşekkür edeyorum. İstanbul'a ilk geldiğimde mutlaka sizlerle tanışmak isterim. Sevgilerimle...

Çevrimdışı maverick

• Profili Görüntüle
Ynt: Serkan (NAKRES) ve Eyüp (MEKATRONİK34) Ustalara teşekkür
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2009, 22:51:47 »
Sayın Serkan ve Eyüp Ustalar, Polo sahibi olduğum ve araba kültürüm neredeyse sıfır olduğu için forumda çok aktif olmamakla birlikte mutlaka her akşam Polo ile ilgili yeni konuları okuyorum ve arabamı tanımaya çalışıyorum. Forumumuzda inanılmaz bir bilgi paylaşımı söz konusu tüm arkadaşlarımız elinden geldiğince birbirine yardımcı oluyor fakat bu akşam farkettim ki forumun diğer bölümlerine göz attığımda sadece Polo ile ilgili değil VW grubu araçlarla ilgili inanılmaz bir bilginiz var ve herşeyden önemlisi bu bilgiyi rahatlıkla paylaşıyorsunuz. Bilgiyi paylaşmanın en güzel dostluk-arkadaşlık örneği olduğunu bilen biri olarak sizlere teşekkür edeyorum. İstanbul'a ilk geldiğimde mutlaka sizlerle tanışmak isterim. Sevgilerimle...

al bendende o kadar çok saolun teşekkür ederim bende

bilmek önemlidir fakat bildiğini paylaşmak herkesin yapabileceği bir şey değildir mütevaziliktir bir erdemdir

bende istanbula gelirsem tanışmak isterim
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

• Volkswagen Türkiye
  • Kuzen
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf IV
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2009, 22:56:27 »
Uzun zamandır forumda cevaplıyorlar, 3 - 4 aydırda yeni açtıkleri yerde yardımcı oluyorlar, bu şekilde konu açarak kimse teşekkür etmesede herkes emeklerinin farkında :)

http://www.vwtr.net/forum/pasa-otomotivden-forum-uyelerine-t11574.0.html
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2009, 16:48:01 »
:)
  konu açılmış biz neden göremiyoruz  :)
  aramadan rastladım

( modetörlere soruyorum bu nasıl oluyor anlamadım yeni koular bazen çıkmayabiliyor mu?)

arkadaşlar  teşekkürler özelden bir çok teşekkür alıyorduk ama dediğiniz gibi konu açan ilk defa oldu şaşırdım doğrusu ....forumdan yardımcı olabilineceği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz...

uğramak isteyen herkesi bekleriz buyurun gelin çayımızı çorbamızı için ...uğrayan hal hatır soran arkadaşlar var sizleride bekleriz ....

ayrıca belirtiyim önerilerimizi önemle dikkate aldığınız için biz teşekkür ederiz...

herkese kazasız belasız arızasız günler ....

!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı Mekatronik34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Kasım 2009, 22:42:58 »
Arkadaşlar güzel temennileriniz için bende sizlere çok teşekkür ederim.Son zamanlarda işlerimizin yoğunluğu nedeniyle forumda neler oluyo neler bitiyo takip edemedim ama sizler aklınıza takılan şeyleri rahatlıkla bizlere sorabileceğiniz gibi bizleri tanımayan diğer arkadaşlarada tavsiye edebilirsiniz bana özel mesaj da atsanız tel. dan da ulaşsanız mutlaka sizlere cevap veririz...

''Mum yanindaki mumu tutusturmakla isigini kaybetmez ''    ;)
Dikkat ısırır !!!

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Kasım 2009, 23:16:00 »
Evet arkadaşlar her ne kadar yeni üye olsamda  uzun zamandır takip ediyorum. Burada da çok samimi bir ortam var.Eyüp ve Serkan arkadaşlarımız gerçekten forumun her yerindeler.Bilgi paylaşmak çok güzeldir ama herkes yapamaz :)(usta olanlardan bahsediyorum ) bu yüzden size teşekkür ediyorum.Aslında bütün forum arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 30 Kasım 2009, 02:22:41 »
Evet arkadaşlar bir süredir aracımla sol şeritten gidemiyordum çekiş düşüklüğü ve motor devri 5000 dd yı geçmiyordu,kamyonların arkasında yola devam etmekten sıkıldım:) en sonunda  forumumuz vasıtasıyla hebardar olduğum bir servise gittim (daha önce bu sorun için iki ayrı servise gitmiştim ) SONUÇ: bilgi paylaşımı+iş bitirme+ilgi alaka+çay=PAŞA OTOMOTİV :) Eyüp ve İlker ustalara buradan tekrar teşekkür ediyorum.
1993 RENO TOROS
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı Mekatronik34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2009, 20:19:43 »
Evet arkadaşlar bir süredir aracımla sol şeritten gidemiyordum çekiş düşüklüğü ve motor devri 5000 dd yı geçmiyordu,kamyonların arkasında yola devam etmekten sıkıldım:) en sonunda  forumumuz vasıtasıyla hebardar olduğum bir servise gittim (daha önce bu sorun için iki ayrı servise gitmiştim ) SONUÇ: bilgi paylaşımı+iş bitirme+ilgi alaka+çay=PAŞA OTOMOTİV :) Eyüp ve İlker ustalara buradan tekrar teşekkür ediyorum.
Ömer bey çay makinasını onardık artık sınırsız çay var   ;) her zaman beklerim .
Dikkat ısırır !!!

Çevrimdışı msunlu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 06 Aralık 2009, 04:05:48 »
ben bu nakres ismini nereden anımsıyorum diye düşünürken aklıma travian S2 geldi birden..
doğru mudur?

Çevrimdışı nakres

• http://www.vwpasa.com/
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2009, 13:36:08 »
nakres benim ismimin tersten yazılışı
''travian S2 '' ne? onu hiç duymadım
!!!!MECNUN  BİLSEYDİ VW SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ...?????...!!!!
    http://www.vwpasa.com/   
    http://www.andcarotomotiv.com]Andcar Otomotiv Hizmetleri[/fon

Çevrimdışı msunlu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2009, 21:53:09 »
yok, nakres benim de ismimin tersten yazılışı da, bu şekilde bi nicki vardı birisinin Travian adlı online oyunun 2. serverında (yani S2 de)..
neyse.. unut gitsin adaş.. :)

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 07 Aralık 2009, 09:07:28 »
Bak buna hiç dikkat etmemiştim (nakres-serkan) ama bunu (Ömer bey çay makinasını onardık artık sınırsız çay var    her zaman beklerim .) yanlış adama söyledin çıkmam şimdi ordan :)
1993 RENO TOROS
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı msunlu

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 07 Aralık 2009, 14:53:52 »
traviandan mı? eğer öyleyse şiddetle tavsiye ETMİYORUM :)
çeken bilir :))

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Aralık 2009, 18:23:41 »
traviandan mı? eğer öyleyse şiddetle tavsiye ETMİYORUM :)
çeken bilir :))
Yok çay makinasının yanından  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???