Gönderen Konu: Selamın Aleyküm Sakaryadan  (Okunma sayısı 1918 defa)

Çevrimdışı KaDiR_54

• MKII
    • Profili Görüntüle
Selamın Aleyküm Sakaryadan
« : 08 Eylül 2011, 09:11:06 »
Tanışma başlığı altında bir bölüm bulamadım o yüzden buraya açtım konuyu umarım yanlış olmamıştır eğer olduysa yetkili kişiler doğru yere taşırlarsa sevinirim.

Cümleten selamın aleyküm adım Kadir ÇOMAK yaşım 20 sakarya merkezdenim golfII alıcağımdan dolayı siteyi başka bi siteden bi abim önerdi bende üye olodum bi kaç parça lazım olucak çünkü yardımcı olurlar dedi bizde şansımızı deniyelim dedik bakalım hayırlısı benide aranıza alırsanız mutlu olurm herkese hayırlı işler  kazasız belasız sürüşler ;)
Herşey başladığı yerde biter,ebe tokatı nereye atarsa imam pamuğu oraya tıkar ;)

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
Ynt: Selamın Aleyküm Sakaryadan
« Yanıtla #1 : 08 Eylül 2011, 11:02:52 »
Selam Kadir, aramıza hoşgeldin.  :)
Araç almakta acele etmezsen, arkadaşlar sana alternatif araçlar önerecektir.
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı KaDiR_54

• MKII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Eylül 2011, 11:14:44 »
hoşbulduk teşekkürler.malesef çok gez  aracı aldık sayılır sahibnin araba almasını bekliyoruz işte almak için:) arabasız kalamam ben dediği için  son 2 gün falan bakalım girdik bi işin içine allah sonumuzu hayıretsin:)
Herşey başladığı yerde biter,ebe tokatı nereye atarsa imam pamuğu oraya tıkar ;)

Çevrimdışı odyseuss

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Eylül 2011, 11:19:41 »
Hayırlısı olsun. Aldığın aracın ilanı varsa bir göz atalım  ;)

aklında bulunsun.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-mk2-golf-german-style-48791683/detay/
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2011, 11:22:51 Gönderen: odyseuss »
VW Sakarya Facebook Sayfası

Çevrimdışı KaDiR_54

• MKII
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Eylül 2011, 11:50:40 »
malesef ilanı yok aracın adapazarından birinden alıyorum gördük hoşumuza gitti die :) ama tabikide biraz eksikleri var onlarıda allahın izniyle sizin yardımlarınızla gidericez:)