Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Şehitlerimiz için Tepki Konvoyu biz neden düzenlemedik ?  (Okunma sayısı 3025 defa)

arkadaşlar JDM team istanbul konvoy düzenlemiş şehitlerimiz anısına tepki çekmek için keşke bizimde buna benzer bir organizasyonumuz olsaydı görünce bizim neyimiz eksik dedim  :(  ve üzüldüm..  :-[

« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2011, 18:19:04 Gönderen: fat34 »

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
Ynt: Şehitlerimiz için Tepki Konvoyu biz neden düzenlemedik ?
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2011, 20:12:43 »
bu form da ben öyle bir ruh göremiyorum fatih...  19mayıs 29ekim gibi zamanlarda üst barner da türk bayrağı görürüz ama böyle durumlarda neden göremiyoruz ona anlam veremiyorum...
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2011, 20:18:14 »
Bencede millet parça telaşına düşmüş, Honda cılar gibi ince düşünemedik.. Her ilde eş zamanlı düzenlenebilirdi.. Ben şahsen normal antalyada meydanındaki konvoya dahil oldum..  :tamamdir herkez bir şekilde tepkisini göstersin artık. Pc başında vah vah tüh tühle olmaz bu işler :tamamdir                   Honda hayat demekki daha hala ONDA arkadaşlar üzgünüm. :tamamdir

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2011, 20:40:50 »
Bencede millet parça telaşına düşmüş, Honda cılar gibi ince düşünemedik.. Her ilde eş zamanlı düzenlenebilirdi.. Ben şahsen normal antalyada meydanındaki konvoya dahil oldum..  :tamamdir herkez bir şekilde tepkisini göstersin artık. Pc başında vah vah tüh tühle olmaz bu işler :tamamdir                   Honda hayat demekki daha hala ONDA arkadaşlar üzgünüm. :tamamdir

Süleyman Talat ÜNEL bunu beğendi.

Aynen dediğin gibi her şehit haberinde face profilleri bayraklarla donatılır bir hafta sonra herşey eski düzen. Aslında yazacak çok şey varda neyse..
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2011, 22:49:19 »
ben site için o ust kısımda bayrak vs ısı hakkında konu actım sılındı anlam veremedım

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2011, 22:58:52 »
ben site için o ust kısımda bayrak vs ısı hakkında konu actım sılındı anlam veremedım
bu konudan devam ettiği için silindi aykutum sorun yok
H.G WORKS

« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2011, 23:23:12 »
bu konudan devam ettiği için silindi aykutum sorun yok
anladım abı tmm tskrler