Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Samsung Galaxy Tab 10.1 vs. İpad 2  (Okunma sayısı 10436 defa)

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
Ynt: Samsung Galaxy Tab 10.1 vs. İpad 2
« Yanıtla #14 : 24 Kasım 2011, 01:23:07 »
Bende iphone 3gs kullanıyorum hızındanda herşeyinden de memlunum , zaten foruma sürekli bağlanmamın nedeni o cihazdır %70 onla bağlanıyorum hep oyun acısından zaten ücretsiz çoğu oyun onun dısında   ayrıca müşteriylede ilgileniyorlar kardeşimde kuıllanıyor zaten ondan sonra aldım  onun tuşu özelliğini kaybedince garantiye verdik  2 3 hafta sonra yenisi geldi şoka girdik 2 sene kullanmıştı birde :D tabi yine senin tercihine bağlı ama iphone kıyaslama yapılırsa vw rolünde  ;D hayatımız vw olmuş  :D
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2011, 01:24:00 Gönderen: ReDDeviL »
ADK

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #15 : 24 Kasım 2011, 01:24:06 »
şu ana kadar samsung'un hiçbir ürününe güvenemedim, apple kadar. Mesela şu an foruma iPad'den yazıyorum. Çok seri ve gayet kullanışlı. Hiçbir apple'ı samsung ile kıyaslama. Elma ile armut bir olur mu hiç :D

tabiki kalite bakımından kıyaslayamam apple daha kaliteli :) ilkler her zaman böyle oluyor sanırım :)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #16 : 24 Kasım 2011, 01:41:50 »
iPad 2 nin bizzat kullanicisiyim. Her turlu tablete bin basar tavsiye ederim ;) :saygılar

Jailbreak konusu dertli bir konu farkindayim ama hicbir tabletle kiyaslanamaz iPad kalitesi...

iPad 2 kullanıyorsunuz madem bir sorum olucak size iPad ile iPhone arasında yazılımsal bir farklılık var mı acaba ?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #17 : 24 Kasım 2011, 02:05:48 »
iPad 2 kullanıyorsunuz madem bir sorum olucak size iPad ile iPhone arasında yazılımsal bir farklılık var mı acaba ?
zannetmiyorum. ios 5 ikisi için de aynı şekilde çıkıyorsa, fark yoktur kanımca. Ancak net bir bilgiye ship değilim. Araştırmadım açıkçası. iPhone da var, ona yükledim ios 5 iPad e daha yüklemedim

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #18 : 24 Kasım 2011, 08:59:48 »
zannetmiyorum. ios 5 ikisi için de aynı şekilde çıkıyorsa, fark yoktur kanımca. Ancak net bir bilgiye ship değilim. Araştırmadım açıkçası. iPhone da var, ona yükledim ios 5 iPad e daha yüklemedim

Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için, bir teknoloji dükkanında yanyana koyup denemekte fayda var sanırım :)

« Yanıtla #19 : 26 Kasım 2011, 16:11:33 »
samsung galaxy tab bana niyeti bozduruyor

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #20 : 10 Aralık 2011, 00:07:47 »
samsung galaxy tab 10.1 aldım arkadaşlar iosu biliyorum zaten birde androidi kullanıp aradaki farkı buraya yazacağım bugün şarja takmadan bi süre kullanma fırsatım oldu ve şimdilik gayet memnun kaldım biraz zaman geçsin buradan başka arada kalan arkadaşlarada yardımcı olacağım :)

« Yanıtla #21 : 10 Aralık 2011, 12:23:55 »
Hayırlı olsun.Bende de Samsung Galaxy tab 7 inc lik var.Gayet memnunum  :) android markete bi dalıyorum kafayı üşütücek gibi oluyorum neler var öyle  :D

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #22 : 10 Aralık 2011, 13:44:33 »
Hayırlı olsun.Bende de Samsung Galaxy tab 7 inc lik var.Gayet memnunum  :) android markete bi dalıyorum kafayı üşütücek gibi oluyorum neler var öyle  :D

teşekkür ederim bende markete bi girdim mi bir daha çıkamıyorum :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #23 : 14 Aralık 2011, 19:41:02 »
Bende iphone 3gs kullanıyorum hızındanda herşeyinden de memlunum , zaten foruma sürekli bağlanmamın nedeni o cihazdır %70 onla bağlanıyorum hep oyun acısından zaten ücretsiz çoğu oyun onun dısında   ayrıca müşteriylede ilgileniyorlar kardeşimde kuıllanıyor zaten ondan sonra aldım  onun tuşu özelliğini kaybedince garantiye verdik  2 3 hafta sonra yenisi geldi şoka girdik 2 sene kullanmıştı birde :D tabi yine senin tercihine bağlı ama iphone kıyaslama yapılırsa vw rolünde  ;D hayatımız vw olmuş  :D
Bu yorumumun üstüne ;
Benimde 15 gündür iphone garantide , sıradan bir telefon kullanıyorum  resmen hayat durmuş gibi %90 foruma iphone dan giriodum şimdide akşama kadar giremiyorum falan filan kafayı yicem işim oluncada halledemiyorum, neyse konuya giricem  aradım yeni cihazı beklemektelermiş yani yenisini vericeklr banada  ;D
ADK

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #24 : 14 Aralık 2011, 23:54:35 »
Göreceli ürünler. kime hangisi yetiyorsa o iyidir kalitelidir.. Apple fiyat konusunda can yakıcı ürün ve yazılım konusunda at gözlüğü taktırır ama tabi yazılım kalitesi açısından bu tekelcilik iyi bir strateji ama yeri geldimi kullanıcıya sıkıntı yaşatan bir durum..  Android ise open platform bir yazılım ve artık nerdeyse heryerde bu yüzden ücretsiz olarak çok kaliteli yada public domain yazılımlara ulaşılabiliyor...

Marka konusunda şuan için Mobile cihazlarda Samsung çitasını çok yükseltmiş durumda.. Motoralada kaliteli ürünler üretiyor ama Türkiye için samsung ve diğer android sistemler maalesef 2. veya 3. parti mal olarak satılıyor.. Samsung un ürünleri apple ile yarışacak hatta onu ezecek kalitede ama dediğim gibi TR de bunlardan pek yararlanamıyoruz...

Elektronik ürünlerde ihtiyacınız doğrultusunda hareket etmek gerek şu yada bu marka diye saplanıp kalammak lazım.. 

Apple iphone ve ipad şuan benim gözümde çok yerlere düşmüş durumda olan cihazlar.. Bir teknoloji mağazasında teknikerim ve müşterilerin %70 i bu ürünlerden memnun değil sadece görüntü amaçlı dünya para verip ellerinde emzik muamelesi gören ve 2. ele çok çabuk düşen cihazlar.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #25 : 19 Aralık 2011, 19:10:44 »
Hemen sigortalat yoksa benim gibi açıkta kalırsın çalınırsa ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #26 : 19 Aralık 2011, 21:49:19 »
Hemen sigortalat yoksa benim gibi açıkta kalırsın çalınırsa ;)

haklısın sigortalatmam lazım geçmiş olsun sanada ne zamandır nete girmiyordum yeni gördüm çok geçmiş olsun bunu sigorta firmaları sigortalıyormuş sanırım o konu hakkında bi bilgin var mı ?

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
« Yanıtla #27 : 19 Aralık 2011, 21:57:48 »
iPad 2 alacaksanız muhakkak 3g li alın. benimki sadece wi-fi. sıkıntı yaratıyor.