Hoþgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriþ yapýn veya kayýt olun. Aktivasyon epostanýz mý yok?

Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki Ýlginç Ýlanlar  (Okunma sayýsý 1598539 defa)

Çevrimdýþý brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
    Þehir
    Kayseri
Ynt: Sahibinden.com'daki Ýlginç Ýlanlar
« Yanýtla #84 : 16 Eylül 2010, 18:53:56 »
adam kayserili hemde tipik kayserili elindeki ürünü satacam diye alttan girer üstten çýkar baban kim anan kim derken bide bakmýþýn ürün satýlmýþ. :D
'Golf MK1 Yaþam Tarzýdýr. Birkere Bulaþtýmý Kurtulmasý zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayý Unutandýr.. ' DR.Erþan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdýþý barkit

• Hayat yaptýðýnýz seçimlerdir...
« Yanýtla #85 : 16 Eylül 2010, 19:02:55 »
parmak bassam olmaz mý!

Çevrimdýþý barkit

« Yanýtla #86 : 16 Eylül 2010, 19:04:03 »
adam kayserili hemde tipik kayserili elindeki ürünü satacam diye alttan girer üstten çýkar baban kim anan kim derken bide bakmýþýn ürün satýlmýþ. :D
"Bu zenonlarý akþam yaktýgýnýzda kýzlar gözüne ýþýk tutulmuþ tavþan gibi  olduðu yerde kalacak, sizden gözünü alamayacak" böle bi tabir varmý ya ;D
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2010, 19:04:56 Gönderen: barkit »
parmak bassam olmaz mý!

« Yanýtla #87 : 16 Eylül 2010, 20:35:12 »
www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-cinde-bile-bu-kadar-ucuzunu-bulamazsin-4-adet-h1-xzenon-200tl-31258982/detay       

Þunu yazmayý unutmuþ. ''Karþý yönden gelen kamyonlar üstünüze çýkacak, otobüsleri ve diðer taþýtlarý çok daha yakýndan ve deðiþik açýlarda görme þansýna sahip olacaksýnýz.'' Yine merceksiz xenon ve ayarsýz farlara olan sinirim fýrladý :) Bir gün arkadan parýl parýl gelen bir aracýn önünde freni kökleyecem ikimizde pert olacaðýz, deli ediyorlar beni.

« Yanýtla #88 : 16 Eylül 2010, 20:45:39 »
Þunu yazmayý unutmuþ. ''Karþý yönden gelen kamyonlar üstünüze çýkacak, otobüsleri ve diðer taþýtlarý çok daha yakýndan ve deðiþik açýlarda görme þansýna sahip olacaksýnýz.'' Yine merceksiz xenon ve ayarsýz farlara olan sinirim fýrladý :) Bir gün arkadan parýl parýl gelen bir aracýn önünde freni kökleyecem ikimizde pert olacaðýz, deli ediyorlar beni.

al benden de o kadar, o kadar uyuz oluyorum ki anlatamam :bekleriz:

Çevrimdýþý Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
    Þehir
    Çanakkale
« Yanýtla #89 : 16 Eylül 2010, 21:57:34 »
 Valla bu çakma xenon olayýna hükümet yasak getirdi ama iþ uygulamaya gelince yok ama hakkaten yollarda okadar sinir bozucu oluyorki sormayýn bide sürüngen tipi aracýnýz varsa iyice çileden çýkýyorsunuz.
"Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanýtla #90 : 16 Eylül 2010, 22:13:35 »
Volkswagen Jetta - 3.800 TL - Hatay - Araba.Com ;D Tamamen Þahin olmuþ bu  ;D
jetta meraklýsý bir arkadaþ varsa kurtarsýn garibaný KUÞBEYÝNLÝ birinden hiç olmazsa orjinal haline döner.Çok acil fabrika ayarlarýna dönmsi lazým.
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

« Yanýtla #91 : 17 Eylül 2010, 00:27:45 »
jetta meraklýsý bir arkadaþ varsa kurtarsýn garibaný KUÞBEYÝNLÝ birinden hiç olmazsa orjinal haline döner.Çok acil fabrika ayarlarýna dönmsi lazým.

bence adamý fabrika ayarlarýna döndermek lazým arabadan önce

« Yanýtla #92 : 17 Eylül 2010, 00:33:45 »
aynýsýný býrýsý yaptý bugun bana.hem onume atlýyor kornaya basýyorum.o frene basýyor. sonra kacmaya calýsýyor. sýnýrlendým aklýný aldým. pskopata bagladým trafýkte resmen. trafýk canavarý oldum . ama sonra durdugumda pýsman oldum. ama hakettý. :tamamdir
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanýtla #93 : 17 Eylül 2010, 01:38:55 »
Volkswagen / Polo / 1.4 Sportline / POLO POLO POLO !!! TÜRKİYE ` DE TEK !BİR EŞİ DAHA YOKTUR sahibinden.com'da
býktým artýk . fýltreden 10  hp . egzozdan 10 hp. výtes topuzunden 3 hp. jantlardan 2  hp. logosuz panjurdan 1 hp :D saka gýbýler artýk. meger ne kadar kolaymýs aracý guclendýrmek gordunuz mu :) býz bosuna ugrasýyoruz vallahý :)
" 17 " celýkten uretýlmýs ozel jantlar :D cok guldum cok :D býzýmkýler plastýk jant sanýrým :D"
yazýk vallahý cok yazýk...

Çevrimdýþý barkit

« Yanýtla #94 : 17 Eylül 2010, 10:15:56 »
Volkswagen / Polo / 1.4 Sportline / POLO POLO POLO !!! TÜRKİYE ` DE TEK !BİR EŞİ DAHA YOKTUR sahibinden.com'da
býktým artýk . fýltreden 10  hp . egzozdan 10 hp. výtes topuzunden 3 hp. jantlardan 2  hp. logosuz panjurdan 1 hp :D saka gýbýler artýk. meger ne kadar kolaymýs aracý guclendýrmek gordunuz mu :) býz bosuna ugrasýyoruz vallahý :)
" 17 " celýkten uretýlmýs ozel jantlar :D cok guldum cok :D býzýmkýler plastýk jant sanýrým :D"
yazýk vallahý cok yazýk...
en azýndan arabanýn goruntusunu bozmamýþ  :D
parmak bassam olmaz mý!

« Yanýtla #95 : 17 Eylül 2010, 11:05:36 »
Aahaha One ya Hava filitresi ve Egzostan 25 hp ne ya ? :p
Kýlýçoðlu Garage.

« Yanýtla #96 : 17 Eylül 2010, 11:27:50 »
valla oyleymýs :D soralým mý nedýr bu gücün kaynaðý :D býzde yapak yav :D býz 200 hp lýk arabada egzozdan 2-3 hp belký aldýk adam 75 lýkten aldýgý gücü kes :D

« Yanýtla #97 : 17 Eylül 2010, 13:39:52 »
O sol kule neden boyalý acaba ve 87 modelde neden mk3 ün motoru var.

abi bu araç geçen ankara satýþýndaki harabe 10 yýldýr yatan cabrio adam toplamýþ
My Cars Audi & Vw Germany Style