Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1598627 defa)

Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #5068 : 02 Ekim 2014, 19:04:51 »
ilanın başlığı zaten kendını ele veriyo...110 hp değilki o araç :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #5069 : 13 Ekim 2014, 04:18:37 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-81-model-178505242/detay

escocem in botokslusu. bir şu araç bir de Erşan'ın mavericki zaten çocukluğumdan beri sevdiğim mk1e aşık etmişlerdi. beni bu siteye üye ettirmişlerdi. araç alırken dahi mk1 ile mk4 arasında gidip gidip gelmeme vesile olmuşlardı. ödemem olmayacak ki çekip garaja koyacaksın şu aracı.  :(
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5070 : 13 Ekim 2014, 14:39:36 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-81-model-178505242/detay

escocem in botokslusu. bir şu araç bir de Erşan'ın mavericki zaten çocukluğumdan beri sevdiğim mk1e aşık etmişlerdi. beni bu siteye üye ettirmişlerdi. araç alırken dahi mk1 ile mk4 arasında gidip gidip gelmeme vesile olmuşlardı. ödemem olmayacak ki çekip garaja koyacaksın şu aracı.  :(

ah be abi maverick herkesin aşkıydı heralde :) Ankaraya geldiğinde canlısınıda görmüştüm. Gerçekten çok güzel araç.

« Yanıtla #5071 : 16 Ekim 2014, 10:02:21 »
...MESELA  LUKS BİR ARACINIZI İNSANLAR GÖRUNCE NE DİYOR AAA ARABAYA BAK YA DAHA SONRA NE DİCEK ASIL SEN PLAKAYA BAK DİCEK MESELA BU KRL SİZİN BMW YADA MERCEDES  YADA PORSCHE NİZDE OLSA YADA SON MODEL BİR FERRARİ NİZDE OLSA SİZ DUŞUNUN NASIL ŞEKLİNİZ BİR PRESTİJİNİZ OLUR  BEN AĞAYIM PAŞAYIM KRL DEMEYLE OLMUYOR NERDE SENİN KRL KİMLİGİN ARKADAŞLAR...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kral-kimligini-kaybetmis-182733119/detay/

:D :D :D :D :D :D :D :D

« Yanıtla #5072 : 16 Ekim 2014, 11:00:56 »
saçma yaaa

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #5073 : 16 Ekim 2014, 19:40:30 »
ah be abi maverick herkesin aşkıydı heralde :) Ankaraya geldiğinde canlısınıda görmüştüm. Gerçekten çok güzel araç.

hasan ali, sen canlı görmüştün bize binmek nasip oldu,  :)
ikinci bir aracım olsaydı kesinlikle satmayacaktım, hayat şartları çok zorladı evlilik zor iş  ;D
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5074 : 19 Ekim 2014, 15:49:08 »
hasan ali, sen canlı görmüştün bize binmek nasip oldu,  :)
ikinci bir aracım olsaydı kesinlikle satmayacaktım, hayat şartları çok zorladı evlilik zor iş  ;D

mk1 alacak olsam ilk düşüneceğim araç hala :) şimdi nerelerde abi? ulaşılabilecek durumda mı ? :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #5075 : 20 Ekim 2014, 05:17:33 »
yaza doğru olaydı botoksluya talip olabilirdim aslında. ufak bir dokunuşla Cemdeki haline döner gibi. ağır işleri yok gibi iç dış anlamında. motor mekaniğini bilemem tabi.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #5076 : 20 Ekim 2014, 21:51:13 »
mk1 alacak olsam ilk düşüneceğim araç hala :) şimdi nerelerde abi? ulaşılabilecek durumda mı ? :D

sahibinden'e düşmediğine göre hala sattığım kişide olabilir, istanbul tuzlada araç  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #5077 : 03 Kasım 2014, 09:30:00 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-Volkswagen-remork-acil-satilik-178811452/detay

İhtiyacı olan?  :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5078 : 03 Kasım 2014, 16:08:43 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-otomobiller-Volkswagen-remork-acil-satilik-178811452/detay

İhtiyacı olan?  :)

güzel uygulamalar gerçekten. bende mk2'den yapmayı çok istemiştim.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #5079 : 03 Kasım 2014, 16:11:22 »
sahibinden'e düşmediğine göre hala sattığım kişide olabilir, istanbul tuzlada araç  :)

dursun oralarda :) belki lazım olur bi gün

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali