Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar  (Okunma sayısı 1598639 defa)

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar
« Yanıtla #112 : 20 Eylül 2010, 20:19:34 »
www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-tofas-dogan-swap-vtec-turbo-31492567/detay

650 hp ye çıkıyormuş :D kanatlanacak

yanlız gercekten dedıklerı varsa kı var gozukuyo :) sağlam makına olmuş gibi. ;)
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #113 : 21 Eylül 2010, 11:29:37 »
Doğana sağlam çakmışlar yazık olmuş o motora. Nedemişler Eşşeğe altın semer vursanda Eşşek eşektir :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #114 : 21 Eylül 2010, 12:01:18 »
kupa kopup gitmesin yolda
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #115 : 21 Eylül 2010, 12:51:37 »
Hadi o motorla asfaltı yırtar gibi gidiyosun anladıkta önüne bişey çıkarsa durmak için neyi yırtıcaksın???  ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 12:55:52 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı cahitarsal

• Her zaman soru sorki,cozum urete bilesin..
« Yanıtla #116 : 21 Eylül 2010, 15:53:05 »
Doğana sağlam çakmışlar yazık olmuş o motora. Nedemişler Eşşeğe altın semer vursanda Eşşek eşektir :D

o arac cok saglam arkadaslar dedıklerı gıbı var prof olarak toplandı masallah cok gzlde yuryor ama sahın ıste :)
Kzu İbiza Stage 3 Upgrade Pd Engine..

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #117 : 21 Eylül 2010, 18:11:18 »
Bence değil.  Adam liste vermiş, herşey motor, iç aksam ve jant. Hani şasi güçlendirmesi hani yürür değişikliği hani fren sistemi. Sadece motor var gerisi doğan. Valla ben korkarım kullanmaya ama yok ben doğan gibi binerim dersen sorun yok ama bukadar swapladıysan diğer herşeyinide ona uygun gideceksin. 5-6 binlik doğan hurda hondadan alınmış 2-3 binlik motor 700-800 e turbo cartı curtu 1000 desen hani nerde 20bin TL.. Gerçek işler gerçek rakamlar yaratır bu arabada sadece kuş misali işte :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #118 : 21 Eylül 2010, 22:55:50 »
www.sahibinden.com/ilan/vasita-modifiye-araclar-otomobil-tofas-dogan-swap-vtec-turbo-31492567/detay

650 hp ye çıkıyormuş :D kanatlanacak

Bu aracın motoru ve yürüyeni gerçekten sağlamdır. Üzerindeki motor normal bir Doğan parası zaten, bir de atmosferik bir arabaya sağlam şekilde turbo taktırmanın masrafı minimum 3 bin TL. Fiyatı tüm işçiliğiyle normal geldi bana, çünkü 10 bin istenen bomboş bir sürü Doğan var satılık :)

« Yanıtla #119 : 22 Eylül 2010, 08:43:26 »
abi bildiğin doğan bu saatte 300 km yapsa ne olur? erşan varola çok katılıyorum....hepimiz bilmezmiyiz doğan şahinle 140 ı geçtinmi direksiyonu tutmak için kaslı olman gerekir..tofaşların şasi zaten sıfır..bide bunun durması var? 200e çıkardın ve çok güçlüsün arabayı dizginliyosun diyelim nasıl duracaksın  ::) ::)
Asfalt Ağladı beeee:)

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #120 : 22 Eylül 2010, 09:08:41 »
kontrolsuz güç, güç değildir :D
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2010, 09:27:38 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

« Yanıtla #121 : 22 Eylül 2010, 10:19:37 »
kontrolsuz güç, güç değildir :D

:D :D

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #122 : 22 Eylül 2010, 10:54:02 »
abi bildiğin doğan bu saatte 300 km yapsa ne olur? erşan varola çok katılıyorum....hepimiz bilmezmiyiz doğan şahinle 140 ı geçtinmi direksiyonu tutmak için kaslı olman gerekir..tofaşların şasi zaten sıfır..bide bunun durması var? 200e çıkardın ve çok güçlüsün arabayı dizginliyosun diyelim nasıl duracaksın  ::) ::)

Eee madem arabayı dizginleyecek kadar güçlü o zaman fred çakmaktaş gibi durdurmasınıda bilecek  ;D ;D

Ki ben bu merakımı bir kaç gün önce ""Hadi o motorla asfaltı yırtar gibi gidiyosun anladıkta önüne bişey çıkarsa durmak için neyi yırtıcaksın??? "" diye bir yorum yaparak belirtmiştim  ;D
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2010, 10:55:56 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

« Yanıtla #123 : 22 Eylül 2010, 10:57:16 »
Eee madem arabayı dizginleyecek kadar güçlü o zaman fred çakmaktaş gibi durdurmasınıda bilecek  ;D ;D

Ki ben bu merakımı bir kaç gün önce ""Hadi o motorla asfaltı yırtar gibi gidiyosun anladıkta önüne bişey çıkarsa durmak için neyi yırtıcaksın??? "" diye bir yorum yaparak belirtmiştim  ;D

ozaman şöyle desek yeri vardır herald; 20bin liraya tekerlekli tabut   :-\

Çevrimdışı brkdmr38

• Otomobil
    "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
« Yanıtla #124 : 22 Eylül 2010, 11:05:55 »
uçacaksın uçacaksın, doğanla diğer tarafa kavuşacaksın [edit]  :D :D :D
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2010, 11:18:48 Gönderen: brkdmr38 »
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

« Yanıtla #125 : 22 Eylül 2010, 11:17:07 »
uçacaksın uçacaksın, şahinle diğer tarafa kavuşacaksın  :D :D :D

cık cık cık, doğana şahin demek büyük hakaret  :o :o