Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: S4 ekran  (Okunma sayısı 7145 defa)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
Ynt: S4 ekran
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2015, 17:22:35 »
ekran+ön cam yani komple ön panel çerçevesi ve orta kasasıyla birlikte 380TL gibi fiyat,döviz bazında.

Eğer ekran ve dokunmatik çalışıyorsa, iyi bir usta 100-150TL sadece ön cam değişimi yapar, ucuza halledersiniz.
Ama işçilik düzgün olmaz, gerektiği şekilde değişim yapılmazsa, dokunmatik hassasiyetiniz kaybolur, artık Bastırmatik olarak kullanırsınız. :)
Bu arada Bastırmatik deyimi benim patentim altındadır :)
bastirmatik olmasinin sebebi lens ile dokunmatik arasina jel surulmediginden iletim olmuyor. Catlayan kisim genelde on lens oluyor degisimini 100 liraya yapiyoruz fabrikasyon sekilde. Ekran ic dis olarak kirildiysa 330 tl ye komple servis orjinali ekran ile degisim yapiyoruz. Olurda cihazinizin renginden sıkıldiniz istediginiz renk ile degisim yapiliyor +20 tl fark ile arka kapagida degiserek. Telefonunuz bir nevi sifirlaniyor

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #15 : 08 Ocak 2015, 19:43:49 »
bayaa tuzlu bi fiyat olmuş abi:)
450tl nin içinde çıkma kamera da var muharrem onuda değiştirdik komple sıfırlandı satarken değişen yok komple boyalı diyecem :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2015, 21:53:12 »
Ben hala bu sekil on cam kırık sekilde kullaniyorum ve hatta hic sakinmiyorum  arka cebimde oturuyorum falan aykkabimi baglarim vs vs
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2015, 22:24:54 »
Ön cam çatlaksa kullanılırda ikiside kırıldımı çalan telefonu bile açamıyorsun dostum :)

Çevrimdışı okaykay_1

• Otomobil
    2001 1.9TDİ + yazlım mk4
  • okay kaygusuz
« Yanıtla #18 : 09 Ocak 2015, 10:55:52 »
Ön cam çatlaksa kullanılırda ikiside kırıldımı çalan telefonu bile açamıyorsun dostum :)
:tamamdir
Meğer aşk varmışta biz onu sadece insanlarda aramışız.. tdi