Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ramazan Bayramı mesajları  (Okunma sayısı 5696 defa)

Ynt: Ramazan Bayramı mesajları
« Yanıtla #14 : 19 Ağustos 2012, 04:05:07 »
En güzeli gidip elinden öpmek yada arayıp tebrik etmek mesajlar bana saçma ve çok robotik geliyor yalandan geliyor kısacası :D

gitmek nasip olmasa da aramak nasip olur inş erci abi hele bi bayram günü gelsinde...her bayramda kandilde hamit abim benim mesajımı alır.

« Yanıtla #15 : 19 Ağustos 2012, 04:07:14 »
En güzeli gidip elinden öpmek yada arayıp tebrik etmek mesajlar bana saçma ve çok robotik geliyor yalandan geliyor kısacası :D

gitmek nasip olmasa da aramak nasip olur inş erci abi hele bi bayram günü gelsinde...her bayramda kandilde hamit abim benim mesajımı alır.

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #16 : 19 Ağustos 2012, 08:57:20 »
Hayırlı Bayramlarr Abilerim. Kardeşlerim arkadaşlarım.Bu Mubarek Günlerde TÜRK MİLLEETİ OLARAK hep bir bütün olmamız topraklarımıızın üstündekiii bölücü,kötü amaçlı fakat amaçsızca yapılan tüm terör olaylarının Sonunu Getirmek  bize nasip olsun İNŞALLAH.
Dünyada BARIŞ İSTİYORUM tabiki  pkk yeryüzünden temizlendikden sonra...
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2012, 08:57:40 Gönderen: 5ani5 mk2 »
Exclusive Garage

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
« Yanıtla #17 : 19 Ağustos 2012, 09:13:06 »
Aynen ben şu cep telefonuna yollanan otomatik çok lu mesajlardan bahsediyordum dipnot düşeyim :D şahsa özel olanları başka :D
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin