Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Pert oldu!  (Okunma sayısı 7734 defa)

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
Pert oldu!
« : 02 Kasım 2011, 17:57:46 »
Arkadaşlar sizinle başımdan geçen bir olayı paylaşmak istedim. Pazartesi sabahı evin önünde park halinde iken babamın arabasına gelip vurdular. Vuran araç doblo, anlaşıldığı kadarıyla çok hızlı geliyormuş. Önce ağaca sonra ağacı alıp babamın arabasına vurdu. bizim araçta o sarsıntıyla öndekine vurmuş öndekide onun önündekine. Sonuçta kaza mahalinde 4 araç ve kökünden kopmuş bir iğde ağacı :) çok hızlıymış herhalde. bizim sigortanın efe ile anlaşması yokmuş o yüzden konya yolu üzerindeki boraya götürdüm. expert pert onayı vermiş araca. iyiki kasko varmış bazı arkadaşların belki o anda aklına gelmiyor panikten ama söylemek isterim. evin kapısından çekici ile alıp servise bıraktılar sonrasında araç pert olduğu halde geçici olarak 1 haftalığına bana araç verdiler şansıma araçta 2010 polo :D başımdan geçen bu olayı sizinle paylaşmak istedim forumdaşlarım :)

bunlarda aracımın resimleri

Ynt: Pert oldu!
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2011, 18:47:10 »
:) oglum kaskodan bunu ıılk sızın alma hakkınız var bılıyosun dımı alın ucuza yaptırın bının:D paranızıda alın gecms olsn kardes orda o sokakda nasıl yapms o kdr hızı la o adam

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2011, 19:28:00 »
:) oglum kaskodan bunu ıılk sızın alma hakkınız var bılıyosun dımı alın ucuza yaptırın bının:D paranızıda alın gecms olsn kardes orda o sokakda nasıl yapms o kdr hızı la o adam

eyw teşekkür ederim aykutum bakalım kanka başka bi düşünceler var bu sıralar bunu pek sevmiyordum zaten :) o değilde kazayı yapmasaydı aynı günün öğleni satıcaktık zaten aracı alıcısı vardı :)

« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2011, 19:29:45 »
:) kasko bedeli satacagınız paradan daha yuksek olması lazım :) daha ıyı olmazmı o durumda :) ne kdar oduyorla la buna cıtyı bende sevmem:D yarım honda

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #4 : 02 Kasım 2011, 19:32:19 »
daha belli değil işte kanka araştırıp piyasa fiyatını vericekler ama hasar bedeli aracın fiyatını geçti onu biliyorum 18 liralık hasar çıkmış araç o kadar değil la :D

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #5 : 02 Kasım 2011, 19:49:09 »
Geçmiş olsun burak

Buluşmaya hangi poloyla geliyosun  >:D
quattro

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
« Yanıtla #6 : 02 Kasım 2011, 19:56:12 »
geçmiş olsun burak  :tamamdir
ADK

« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2011, 19:58:47 »
yuh beee araba ne hale gelmiş çok geçmiş olsun  ???

« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2011, 20:07:18 »
geçmiş olsun kardeşim :( ya bu kasko olayı nedir nasıldır ya şmdi kaç lira ödücekler sana veya araba zaten kullanılmıcak durumda ödeseler nolcak o parayı bu saatten sonra kime satcan ki aracı :S anlamıyorum bn bu işi :S
This is the best one until we make a better one.......

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #9 : 02 Kasım 2011, 20:44:06 »
geçmiş olsun kardeşim  :(
H.G WORKS

« Yanıtla #10 : 02 Kasım 2011, 21:54:24 »

Kanka aracın arkası bidaha balans tutmaz gibime geliyo önde bi sıkıntı yok ama düz gitmez araba yengeç gibi yan yan gider :D

Kardeşim çok geçmiş olsun ama içinde siz yokken olmuş sizede bi zararı olmamış bi hafta 2010 poloya binceniz fenada olmamış gibi :)
Buda benim araç...Pasta cila+ plasti dip ile jant boyanması

« Yanıtla #11 : 02 Kasım 2011, 23:24:20 »
geçmiş olsun, ipini koparmış angus çok, kurban bayramı da geliyor

« Yanıtla #12 : 02 Kasım 2011, 23:32:43 »
Kanka aracın arkası bidaha balans tutmaz gibime geliyo önde bi sıkıntı yok ama düz gitmez araba yengeç gibi yan yan gider :D

Kardeşim çok geçmiş olsun ama içinde siz yokken olmuş sizede bi zararı olmamış bi hafta 2010 poloya binceniz fenada olmamış gibi :)
:D ole bı yparlarkı eskısınden ıyı gıder :) valla baskan cıtyy:D bu nere ceksen oraya gıder

Çevrimdışı dj_burak

• Burak Çetin
« Yanıtla #13 : 03 Kasım 2011, 00:42:19 »
Saolun arkadaşlar dilekleriniz için ben kendi polomla gelicem az kahrımı çekmedi o yenisi geldi diye onu bir kenara atamam :) aracı bizden alıyor zaten sigorta pert parasını verince başkasına satıyor