Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: özel mesaj gönderememe ve ilanlar bölümünde yorum yapamama gibi saçma bi sorun  (Okunma sayısı 12693 defa)

siteye 4 haziranda üye olmuşum . üye olduğumdan beri ilanlar bölümünde yorum yapamıyorum. insanlara özel mesaj gönderemiyorum. . bunun çözümü nedir. yöneticilerden birisi aydınlatırsa çok mutlu olacağım.

attığım maillere dönüş yapılmadı çünki hiç. buradan bi konu açmak çok saçma ama gerekli bi hal aldı benim için. umarım bi sakınca oluşturmaz.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Cevap yazmayan yöneticilerin kulaklarını çekmek lazım.
Akıl yaşta değil baştadır.

Umarim buradan bi tanesine ulaşabilirim artık (:

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Sorun saçma değil,

Sebebi foruma sadece bir şeyler satmak için üye olmuş kişileri engellemek.
Üyeliğinizi açtım.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

sorun saçma geliyor 1.5 ay olduğu için  (: buradan böyle bi istekte bulunmam daha saçma oldu ama (: yani maille ulaşamadığım için kimseye. birde   süre sınırı koymak biraz daha mantıklı olur gibi geldi.  siz bilirsiniz tabi

teşekkür ederim bu arada (:
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2014, 23:50:12 Gönderen: zeupos »

sayın yönetici yıllardır üyeyim bende aynı sorunla karşılaşıyorum daha önce yazabiliyordum birara forumda sorun olmuştu galiba ondan sonra yazamaz oldum öyle her konuyada saçma sapan yorumlar yazıp ileti biriktirmekte gereksiz görüyorum ilgilenirseniz sevinirim..
golftug.blogspot.com.tr

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
sayın yönetici yıllardır üyeyim bende aynı sorunla karşılaşıyorum daha önce yazabiliyordum birara forumda sorun olmuştu galiba ondan sonra yazamaz oldum öyle her konuyada saçma sapan yorumlar yazıp ileti biriktirmekte gereksiz görüyorum ilgilenirseniz sevinirim..

Sizin zaten gönderebiliyor olmanız lazım. ???
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Sizin zaten gönderebiliyor olmanız lazım. ???
artık göndere biliyorum :D
golftug.blogspot.com.tr

sayın yöneticim bende satılık bölümüne konu açamıyorum parça satacam

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
2 iletiyle zor biraz...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Red Machine!!!

arkadaşlar bende resim yükleyemiyorum.eski sistemde sıkıntısız yükleyebiliyodum.değişimden sonra nasıl yüklenecek çözemedim.yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Siteye fotoğraf eklemek için http://gorsel.vwtr.net/foecarse/ adresine yükleyip, linkleri kopyalayabilirsiniz.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı Diyeps

Otomobil
    Polo'97 6N Sportline 1.4 16V Dohc
  • Volkswagen Türkiye
Merhaba,

Aslında siteye üye olmadan da aracım hakkında bayağı bilgi aldım, güzel bir foruma sahipsiniz/sahibiz, hatta buradaki bilgiler ışığında aldım arabamı (arka camında vwtr.net sticker ı mevcut). Ancak, ışıklandırma için ERSAN beye ulaşmak istedim ve üye oldum. Zaten Polo 6N bölümüne bakarsanız açtığım konuyu da görebilirsiniz. Bu özel ileti göndermek için ne yapmam gerekiyor?