Gönderen Konu: Oyunkoliker BURAYA (:  (Okunma sayısı 13445 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
Oyunkoliker BURAYA (:
« : 01 Mart 2011, 13:37:54 »
Sizi bilmem ama ben oyun oynamayı çok severim özelliklede içinde arabayla gezilebilen oyunları facede vs görüyorum bazı arkadaşlar LFS'de gece bir server ağında toplanmış ve buluşma yapmışlar üstelik E30'larla drift show yapmışlar aslında bizde böyle bişey yapabiliriz çeşitli oyunlar var en basit örnk: GTA Sanandreas ben oynuyorum kuzenim bu oyunun proflarından ve fotoğrafı olan aracı 0'dan çizip aynısını yapıyor benim Cabrionun birebir aynısını yaptı üzerinde biraz değişiklikler yaptık tabikide kısacası demek istediğim hep beraber oynayabileceğimiz yon türleri varsa paylaşın lütfen... GTA Sanandreas Multiplayer var tek server açılıyor ve herkes ona bağlanıyor içimizden biri server açar bide parola koyar bize özel girer takılırız drift drag her neyse yaparız herkes kendine bir araç indirir onlarla takılır mesela Avrupa'daki Wagenwerks gibi bir buluşma bile yapılabilir çok güzel araçlar var gerçekten...Herkes onay verirse ben buraya GTA Sanandreasa nasıl araç yükliyiceğinizi detaylı olarak yazarım herkes araçlarını yükler gerek evde tek gerek Multiplayer beraber takılrız  :tamamdir Yada devreye benim kuzenimi sokarım bize yardımcı olur  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunkoliker BURAYA (:
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 13:45:45 »
pes 2011
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2011, 14:12:11 »
pes 2011
Onda German Style buluşma yapabiliceğimizi pek sanmıyorum abi  ;D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2011, 14:36:28 »
Bence guzel düşünce ama vakit olmaz ona be gökhanim  foruma heryerden baglanioruz sorun olmuyo ama oyun ısı bana uymaz iphone o kadar gelişmedi  :)
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2011, 15:22:17 »
benim arabayı çizdir her gece kalkalım gökhan  :D :D

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2011, 17:50:04 »
Gökhan benim aracada el atarsan neden olmasın takılırız  :D ;)

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2011, 18:01:26 »
bende ısterım gokhan soyle yagusuklu bı mk2 :D :D

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2011, 18:10:52 »
abi az kaldı bu işede girecem  ;D hepimizinkini çizerim inşallah bi başlarsam :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2011, 18:15:35 »
Abi araçları ben çizmiyorum benim kuzenim çiziyo onuda tekme tokat dövsem hayatta çizmez normalde ücretli çiziyo ama ben biraz hırpalıyınca imana geldi çizdi :D Sizin araçları başka sitelerden bulabiliriz  :tamamdir Altan abi karıştır vardır ıphonede öyle bi özellik boru değil ıphone yani  ;D GTAinside.com - GRAND THEFT AUTO Source for Mods, Addons, Cars, Maps, Skins and more 'a girin solda GTA Sanandreas seçeneğinden CARS'a tıklayın VW grubunu seçin(zaten en altta) ordaki sayfalarda sıra sıra araçlar var Mk1-Mk2-Mk3-Mk4-Mk5-MK6 German-Rat Style Passat Vento Transporter çoğu var orda  :tamamdir

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2011, 18:37:58 »
bi göz atıyorum indireyim su oyunuda takılallım :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 01 Mart 2011, 18:44:09 »
bi göz atıyorum indireyim su oyunuda takılallım :D
Benim kuzen söyledi banada sürekli takılıyoruz onunla  :) Bi ara Almanların serverına girdim uçak pistinde drag yapıyolardı bi görün yarışı kazanında birbirlerinin etrafında dönüyorlar bu oyunda tek bi araca bağlı değilsiniz araç değiştirebiliyorsunuz adamları dövüp silahla öldürebiliyorsunuz ama ben genelde yarış yapıyorum  ;)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 01 Mart 2011, 18:48:02 »
free run varmı gezelım şehirde falan?

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 01 Mart 2011, 18:50:13 »
free run varmı gezelım şehirde falan?
Olmamı sen önce oyunu indir arabaları nasıl yükleniceğini bende yazayım  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 01 Mart 2011, 19:00:51 »
ÖNCE GTA SANANDREAS'ı SONRA IMG TOOL DENEN PROGRAMI SONRADA SANANDREAS MULTIPLAYER'ı VE SON OLARAK KAFANIZA ESEN ARAÇLARI İNDİRİCEKSİNİZ BUNLAR İLK ADIM SIRA GELDİ ARAÇLARI YÜKLEMEYE ARACI İNDİRDİĞİNİZ DOSYANIN İÇİNDE 2 TANE DOSYA VAR SONLARINDA DFF.-TXD. YAZAR IMG TOOL'u AÇIYORUZ SOL ÜSTTEN FİLE-OPEN DİYORUZ VE PC'nize YÜKLEDİĞİNİZ ROCKSTARGAMES DOSYASININ İÇİNDEN GTA3img. ADLI DOSYAYI AÇIYORUZ ÖNÜNÜZE UZUN BİR LİSTE ÇIKICAK...F2'YE BASIYORUZ İNDİRDİĞİNİZ ARACIN İSMİ NEYSE(SUPERGT,BOBCAT,ELEGY,FLASH)SONUNDAKİ DFF.-TXD İSMİYLE BERABER YAZIYORUZ İLK BAŞTA DFF.'Uİ BULUN DERİM BEN NEYSE BULDUĞU ZAMAN IMG TOOLUN SEÇENEKLERİNDEN COMMANDS-REPLACE'ye TIKLIYORUZ VE MASAÜSTÜNDE İNDİRDİĞİNİZ ARACI SEÇİP ORAYA YÜKLEMİŞ OLUYORUZ NETTE DAHA AYRINTILI VE FOTOĞRAFLI OLARAK YAZIYOR ZATEN TAKILDIĞINIZ YERDE SORUN SÖLERİM  :tamamdir