Gönderen Konu: Notebook  (Okunma sayısı 2068 defa)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Notebook
« : 30 Temmuz 2008, 14:59:04 »
arkadaşlar 1.5 yıldır bi asus f3f serisi notebook sahibiyim lakin değiştirmeyi düşünüyorum. bu seferki aleti dell seçmeyi düşünüyorum. geçende bi dell 1520 görmüştüm gold da, indirimdeydi ama kaçırdım 1365 liraydı. web tasarımı yaptığım için bu sefer ekran çözünürlüğü 1440*900 olan modelleri tercih ediyorum, harici ekran kartı olsun istiyorum örneğin gf 8600. max limitim 1500 lira, ürün seçimi konusunda dell markası öncelikli olarak ve çözünürlükte 1440*900 olacak şekilde tecrübelerinizden ve tavsiyelerinizden faydalanmak istiyorum. acer ürünleri fiyat olarak uygun sanırım ama tercihim dediğim gibi öncelikle dell, sonra asus. bana bu konuda yardımcı olursanız beni sevindirik etmiş olursunuz..

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
Ynt: Notebook
« Yanıtla #1 : 30 Temmuz 2008, 17:04:00 »
Abi msn den ulaşamadım galiba... www.mavibilgisayar.com'dan bakmanı tavsiye ederim. Çok uygun fiyatlı modeller oluyor, özellikle de haftasonu indirimlerini takip et, her haftasonu bir ürün indirimli oluyor.
Ben ve kardeşim msi kullanıyoruz, sıfır problem yüksek performans, tavsiye ederim. Kolay gelsin...