Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Anket

Aracınızın kaskosu varmı?

Evet
5 (50%)
Hayır
5 (50%)

Toplam Oy Verenler: 9

Gönderen Konu: Kasko  (Okunma sayısı 3535 defa)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
Kasko
« : 30 Kasım 2007, 12:23:47 »
Ek aksesuarları kaskoya işleten varmı?
jantları işleteyim dedim şunki kasko bedeline +15 ytl eklenecek.

Çevrimdışı escocem

• street racer
Ynt: Kasko
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2007, 22:40:03 »
biizm bir arkadaş arabadaki body kitten tesisata spor yaya kadar işletti ama nsl yaptı nsl etti çözemedim.ruhsatla birlikte hallettiler proje felan cizilmiş logo vb işlenmiş ruhsata.naptı netti sölemiyor hıyar herif :)

« Yanıtla #3 : 06 Haziran 2008, 09:32:04 »
Bizim mk 1 lere kasko yapılabiliyormu??Ben hiç duymadım ama :) :)
hayır yaptıramazsın axa da + trafik var 10,000 ytl nin + 7,500 daha veriyor. bide hasar anında ücretsiz çekici. + 30 ytl ye

sigorta şirketi faturası olmayan hiç birşeyi ödemez aklınızdan çıkarmayın.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #4 : 06 Haziran 2008, 10:51:06 »
10 yaş üstüne çoğu şirket yapmaz, ha tabi filo mşteri kalın torpilin olur 90 mdelede yaparlar..
aracınızın üstünde orjinal olmayan ve fabrika çıkışlı fakat aksesuar olarak bulunan parça(body kit) varsa bunları teminat dahiline almanız lazım aksi takdirde herhangi bir kaza durumunda bunların ücreti ödenmez..Müzik sistemide bunlara dahil benim teyp ve amfi teminat dahilinde 70 ytl fark veriyorum mesela, biraz yüksek ama yapabilinecek bişey yok...Ayrıca istanbullu olupta kaskosuz arabaya binmek pek mantıklı değil
biizm bir arkadaş arabadaki body kitten tesisata spor yaya kadar işletti ama nsl yaptı nsl etti çözemedim.ruhsatla birlikte hallettiler proje felan cizilmiş logo vb işlenmiş ruhsata.naptı netti sölemiyor hıyar herif :)

poliçeye işlerler problem değil, ama yarın öbürgün bi hadisede eksper bodykit in poliçe dahilinde teminatsız olduğunu farkederse iş paket olur söyliim :)
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2008, 10:52:44 Gönderen: suggestion »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2008, 10:55:20 »
hayır yaptıramazsın axa da + trafik var 10,000 ytl nin + 7,500 daha veriyor. bide hasar anında ücretsiz çekici. + 30 ytl ye

sigorta şirketi faturası olmayan hiç birşeyi ödemez aklınızdan çıkarmayın.
trafik sigortasının kasko ile bir alakası uzaktan yakından yok..trafik sigortası eğer sen mağdur isen snn hasarını karşılar, kusurlu isen kimse sana para vermez..
+ olarak faturasız işlemler çok büyük meblağlar olmadıktan sonra ortalama 1 - 2 milyara kadar ödenir
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2008, 11:08:33 Gönderen: suggestion »
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2008, 16:05:14 »
oğuzum bende biliyorum trafikle kaskonun ne olduğunu.
biz bu zamana kadar faturası olmayan hiç bir şeyi ödemedik,
6 ayrı sigorta şirketinin acenteliğini yapıyoruz. adamlar senden
rizikonun gerçekleşmesi durumunda fatura ister kimse kimseye
ispatlıyamadığı şey için para ödemez. ha hasar yaşarsın
eksperi tanırsın bağlarsın o ayrı, hırsızlıkta peki nasıl ispatlanacak bunlar
bide burasını düşün derim. orjinal olmayan tüm aksesuarların faturasının olmasını şart koyar.

ben bu zamana kadar faturası olmayan hiç bir aksesuarı poliçeye eklemedim eklememde,
yaparsam karşımdaki insanı kandırmış olurum.

15 yaşa kadar herkez kasko yaptırabilir, evet dediğin doğru portföyü geniş olur yaptırabilir. :)

benim bahsettiğim + trafik denilen bu poliçe tabiki kendi hasarını ödemez sadece karşı
tarafa verilen hasarı karşılar normal poliçe limiti 10.000 ytl. bu limiti extra para ödeyip
dahada yükseltebilirsin ve hasar anında çekici hizmetinden ücretsiz yararlanabilirsin. bi aralar doğan marka otomobil ferrariye arkadan çarpmıştı,
ve yüklü bir miktarda hasar açmıştı hatırlarsan o zaman trafik 6.000 yt lye kadar ödüyordu. hasarı adam kara kara nasıl ödeyeceğine düşünüyordü.

biz kaskosu olmayan veya yaptıramayan müşteriler için her zaman bu poliçeyi öneririz.

« Son Düzenleme: 06 Haziran 2008, 16:10:25 Gönderen: saydam »