Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: mk1 gti ve trafik polisi hikayesi  (Okunma sayısı 4968 defa)

mk1 gti ve trafik polisi hikayesi
« : 09 Mayıs 2007, 12:07:28 »
arkadaşlar size başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum.geçen gün eyüp'e emre arkadasımızın yanına gittim.kendisinde kırmızı mk1 gti var.neyse konuştuk,resim aldık.aksam eve dönerken  köprüden geçtikten sonra,dalgınlıkla tekrardan gişelerin tarafına gelmişim(nasıl bir dalgınlıksa).neyse yavaş yavaş trafik polislerin yanına geldim.dedim ki ben ankara istikametine gitmeyecegim,çamlıca tarafına yolun diger tarafına geçecegim.aracı incelemeye başladılar şeritler,plaka falan.sonra bir tanesi yolu göstermek için araca bindi. başladık golf 1 muhabbetine.dedim 2.viteste 110 a kadar çıkıyor.polis şaşırdı,sen napıyorsun diyor bana:) o kadar gidiyor mu falan dedi.dedim gider golf 1 bu ;) alacaksan tavsiye ederim falan:) sonra egzos u falan sordum,yasakmı degil mi diye,artık herkeste var yasak degil dedi.aracı da çok begendi ayrıca :D keşke bütün polisler böyle olsa.

Ynt: mk1 gti ve trafik polisi hikayesi
« Yanıtla #1 : 09 Mayıs 2007, 12:11:10 »
iyi birine denk gelmişin  :)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #3 : 09 Mayıs 2007, 12:25:35 »
 ;D ;D ;D çok iyi ya arada 1 tanesine denk gelmişsin işte
ne güzel hepsi öyle olsa
ama bizim insanlarımızda suyunu çıkartır hemen
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2007, 12:40:27 »
evet işte ama abartmayacaksın fazla da.yoksa heran ters tepebilir  ;D
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2007, 12:45:59 Gönderen: Firestarter »

« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2007, 17:34:07 »
sansa bak gercekten  :)
nasil islerine geliyosa oleler  >:(
sen yinede dikkat ette onlara  ;)

« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2007, 11:09:18 »
ediyorum,adı üzerinde polis bunlar 8)

Çevrimdışı SkY

« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2007, 11:12:44 »
her polisten farklı davranışlar..bu seferki iyi denk gelmiş..yoksa direk ilk gittiğinde hemen oraya buraya ceza da yazabilirdi..:)
Life is easy;eat & sleep and FLY!!!

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2007, 15:09:01 »
bana denk gelende yolda ılerlerken durdurup bagladı..
sanslısın baya

Çevrimdışı spy

« Yanıtla #9 : 11 Mayıs 2007, 02:06:01 »
egsoz yuzunden aracı baglamak isteyen bir memur, ilerleyen dakikalarda aracıma talip oldu desem ;D

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2007, 15:30:50 »
:).. Benim başımada gecenin 3:30 denk geldi.. Akraba ziyeretine gitmiştik bandırmaya bu kış geç vakte kadar muhabbet anca bitti... Herneyse evden çıktık hava buz gibi motor soğuk ve otojikle devrede ilerde trafik kesme yapıyor eşime dedim bizi kesin durduracaklar dedim ve dedğim gibi durdurdular.... Polis direkt dışarı çıkmamı istedi ve senin bu arabayı bağlamam gerekiyor dedi bende pişkin bi şekilde ne alaka gece gece zaten hava soğuk başka uğraşıcak adammı bulamadınız gibisinden laflar bende... Polis hemen yuh be kardeşim hem suçlu hem güçlüsün yazıyom sana cezayı dedi....  Bende gülerek ödememki dedim arabada 2 susturucu var bu araba GTI fabrika bile susturamamış bunu senmi susturacan dedim memur beye. Polis üşenmedi gece vakti arabanın altına eğilerek baktı ve ruhsatı elime tutturup hadi kaybol diğerek yol verdi... :)

« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2007, 15:38:35 »
egsoz yuzunden aracı baglamak isteyen bir memur, ilerleyen dakikalarda aracıma talip oldu desem ;D

aynen benim olaya yakın bir olay derim. bu polislerde ışık var ama o ışığı çıkarmak lazım :)
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2007, 15:43:43 Gönderen: Firestarter »

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2007, 15:48:36 »
Hakkaten Işığı görmeye başladılar sanki biraz :D

« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2007, 15:59:37 »
ben çıkartacagım o ışıgı merak etme  8)