Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merhabalar.  (Okunma sayısı 1853 defa)

Merhabalar.
« : 17 Şubat 2012, 10:12:41 »
Aranıza yeni katıldım,yaza doğru bora 1.6 aut. almak istiyorum.yardımcı olmanızı bekliyorum,tavsiyeleriniz nelerdir.

Ynt: Merhabalar.
« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2012, 12:03:20 »
öncelikli tavsiyem otomatik alma bence. manuel vites herzaman bence daha iyidir. km'sine dikkat et bi de bayandan alma :) hastasından al :)
belki bende yaza doğru satarım siyah incimi belki sana nasip olur :)
This is the best one until we make a better one.......

« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2012, 12:11:43 »
Merhaba Caner tavsiyen için sağ ol siyah inci de görmek isterim.bayandan kesinlikle almam zaten hastası şart senin gibi düşünüyorum. :tamamdir

« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2012, 12:57:25 »
öncelikli tavsiyem otomatik alma bence. manuel vites herzaman bence daha iyidir. km'sine dikkat et bi de bayandan alma :) hastasından al :)
belki bende yaza doğru satarım siyah incimi belki sana nasip olur :)

caner kardeşim dediklerine aynen katılıyorum..bu tür araçları kesinlikle hastasından almak gerekiyor.mesela ben de 1 ay önce aldım.aldıgım adamın 4. Borasıydı :) Adam da Bora takıntısı vardı.Bi pasific alıyor,bi comfortline alıyor.bi trendline alıyor ,bi 2004 alıyor sonra 2001'e dönüyor vs vs :) Zaten 1 gün boyunca bana arabadan bahsetti.Arabayı alıp giderken benle eve kadar geldi ve zor ayrıldı arabanın başından.Belki yeni bir bora daha almıştır şimdi :)
Bu arabaların bakımları biraz masraflı olduğu için özellikle motor temizliği çok önemli.Bayanlar pek dikkat etmiyorlar bakımlara.

İnşallah en kısa zamanda istediğin Bora'cığa kavuşursun kardeşim :)

Buarada canerim satma şu siyah inciyi ya.Ne işin var başka arabalarla :)

« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2012, 13:09:30 »
teşekkür ederim serdar aut dan  faz caydım düz vites almayı düşünüyorum inan bora hakkında detayları fazla bilmiyorum ama hayalim bora başkası değil ama uzunca araştıraçam

« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2012, 13:45:09 »
caner kardeşim dediklerine aynen katılıyorum..bu tür araçları kesinlikle hastasından almak gerekiyor.mesela ben de 1 ay önce aldım.aldıgım adamın 4. Borasıydı :) Adam da Bora takıntısı vardı.Bi pasific alıyor,bi comfortline alıyor.bi trendline alıyor ,bi 2004 alıyor sonra 2001'e dönüyor vs vs :) Zaten 1 gün boyunca bana arabadan bahsetti.Arabayı alıp giderken benle eve kadar geldi ve zor ayrıldı arabanın başından.Belki yeni bir bora daha almıştır şimdi :)
Bu arabaların bakımları biraz masraflı olduğu için özellikle motor temizliği çok önemli.Bayanlar pek dikkat etmiyorlar bakımlara.

İnşallah en kısa zamanda istediğin Bora'cığa kavuşursun kardeşim :)

Buarada canerim satma şu siyah inciyi ya.Ne işin var başka arabalarla :)

bende satarsam yine bora alıcam :) ama bu sefer 1.9 TDI olcak :) hani bu 6 ileri olanlar :) bayılıyorum bitiyorum o boralara :)
This is the best one until we make a better one.......