Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merhaba.  (Okunma sayısı 8362 defa)

Çevrimdışı DevriM

• Lanet Soyka GönüL!!
Merhaba.
« : 20 Mart 2008, 12:05:22 »
Öncelikle Böyle Bir Siteyi Kurmak İçin Çaba Gösteren Herkeze ve Kurulduktan Sonra Emeği Geçen Herkeze Teşşekür Ederim.
Arama Motorlarından Aramalar Yaparken  Gözüme Çarptı Site,Hem Bir Merhaba Diyeyim,Hemde Kafamdaki Bir Kaç Soruyu Sormak İçin Rahatsız Edeyim Diyerek Kayıt Oldum..

Adım Devrim,Araba Merakım Yada Tutkum Kesinlikle Yok.Sadece Bütçemin Elverdiğince Krediyle vs. Bir Araba Alıp Arabayla İlgilenmek.İstedigim Araba Golf 1979 civarında Temiz bir araba almak Sizce İlk Araba Olarak Bu araba İdealmi? Lpg Olayında ne kadar yakıyorlar? Bu arabadan Temiz Dediginiz güzel bir araba satan tanıdık warmı?Yedek Parça Bulmada Zorlanırmıyım?
Arabanın Temiz güzelinin bakımlısının Ederi Kaç Para?

Sorularım hakkında yorum ve cewaplarını için şimdiden teşşekür ederim.

İyi günler.
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verilecek Cevabım Var Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye Birde Söyleyene Bakarım Adam mı Diye..

Ynt: Merhaba.
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2008, 20:53:54 »
Aramıza Hoşgeldin Devrim, İnşallah gönlunce, istediğin gibi bir araç bulursun... :sevgi:

Peki ben bir soru soruyım Neden Volkswagen?

« Yanıtla #2 : 20 Mart 2008, 22:15:09 »
Hoşgeldin. Tercihin doğru ve doğru yerdesin, emin ol.

« Yanıtla #3 : 20 Mart 2008, 22:18:47 »
Aramıza hoşgeldin hocam.. Araba almak için düşündüğünüz kredi ne kadar?
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı DevriM

• Lanet Soyka GönüL!!
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2008, 00:42:33 »
Aramıza Hoşgeldin Devrim, İnşallah gönlunce, istediğin gibi bir araç bulursun... :sevgi:

Peki ben bir soru soruyım Neden Volkswagen?

Tşk Ederim. vw nin herhangi bir sebebi yok aslında Dedigim gibi tutkum ztn yok..Ama bugun bir kaç arkadaşla (siteden) Msn den Sohbet etme fırsatı yakaladım.. vw diyorlar başka bir şey demiyorlar=) Sadece Arabalarının güzel oldugunu (pek anlamam ama) ve Saglam oldugunu biliorum.

Hoşgeldin. Tercihin doğru ve doğru yerdesin, emin ol.

Tşk ederim. Hoşbulduk..

Aramıza hoşgeldin hocam.. Araba almak için düşündüğünüz kredi ne kadar?

Esasında http://www.sahibinden.com/wolksvogen_golf_glsWQQaXQQ4700087WQQpXQQdisplayitem
Bu Araba Hoşuma Gitti Orjinal ve bakımlı duruyor resimlerde. fakat fiyatı ne durumda onu bilmiyorum..YAni edermi bu kadar bi bilgim yok. bu konuda yardıma ihtiyacım var..
Kredi konusunda Şu an araştırıyorum faiz vs. fazla bir şey düşünmüyorum 5,000 Diye kafamda bi rakam var. Maddi durumum pek müsait degil daha fazlasına..Belki ileride daha farklı bir araba sahibi olurum ama şu an sadece buna imkanım var..

Konuyu cevapladığınız için çok teşekkür ederim..

İyi Geceler..
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verilecek Cevabım Var Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye Birde Söyleyene Bakarım Adam mı Diye..

« Yanıtla #5 : 21 Mart 2008, 00:51:05 »
Tşk Ederim. vw nin herhangi bir sebebi yok aslında Dedigim gibi tutkum ztn yok..Ama bugun bir kaç arkadaşla (siteden) Msn den Sohbet etme fırsatı yakaladım.. vw diyorlar başka bir şey demiyorlar=) Sadece Arabalarının güzel oldugunu (pek anlamam ama) ve Saglam oldugunu biliorum.

Tşk ederim. Hoşbulduk..

Tamamen duygusal bir bağ oluşuyor VW ve sahipleri arasında, kaplumbaga olarak adlandırdığımız modelden bu yana volkswagenin bir ruhu olduguna inandırıldık hep beraber, aslında volkswagen kullanıcıları biraz daha ayrıcalıklıdır, galiba parca ve servis fiyatları yuksek oldugundan her işi kendi halletmeye çalısan bir kullanıcı takımıyız gibi geliyor bana, en kotu volkswagen sahibinin bile elinden bir takım maharetler gelir diye dusunuyorum, bazen goruyorum forumdada normal hayattada araçlarına o kadar bağlanan kişiler varki sanki onlarında bir ruhu olduguna inanınıyorlar, volkswagenin farkı burda ortaya cıkıyor sanırım... Tekrar Hoşgeldin...

İmza : Bir Volkswagen dostu... :sevgi:

Çevrimdışı DevriM

• Lanet Soyka GönüL!!
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2008, 16:34:00 »
Arkadaşlar Sorularıma Cevap Alamıyorum..
Bari 2 tanesine Cevap verin yeterli olur.

http://www.sahibinden.com/wolksvogen_golf_glsWQQaXQQ4700087WQQpXQQdisplayitem

Yukarda Linkini Verdigim Araç'ın Fiyatı Nasıl? Uygunmu?

Birde Bu arabayı Alsam Beni Sürekli Sanayiye Sokarmı Parçasıydı Koptuydu Degişmesiydi vs. die Çok para VErmek Zorunda Kalırmıyım??

Sadece 2 soru sotuyorum arkadaşlar bi cevap bu kadar zor olmamalı bilgi paylaşınca güzel.!

« Yanıtla #7 : 21 Mart 2008, 16:43:15 »
Arkadaşlar Sorularıma Cevap Alamıyorum..
Bari 2 tanesine Cevap verin yeterli olur.

http://www.sahibinden.com/wolksvogen_golf_glsWQQaXQQ4700087WQQpXQQdisplayitem

Yukarda Linkini Verdigim Araç'ın Fiyatı Nasıl? Uygunmu?

Birde Bu arabayı Alsam Beni Sürekli Sanayiye Sokarmı Parçasıydı Koptuydu Degişmesiydi vs. die Çok para VErmek Zorunda Kalırmıyım??

Sadece 2 soru sotuyorum arkadaşlar bi cevap bu kadar zor olmamalı bilgi paylaşınca güzel.!

Golf sahibi arkadaslar yardımcı olucaktır, POLO almak isteseydin o zaman ben yardımcı olmak isterdim, yıl olarak eski araçlar daha cok bakım istiyeceklerdir hayli ile, tabiki bazı sıkıntılar cıkarıcaktır ama yedek parca konusunda bu işin içinde olan arkadaslar daha iyi yardımcı olucaktır... Gerekli cevaplar ilerleyen zamanlarda gelicektir, aceleci olmayalım...  ;)

« Yanıtla #8 : 21 Mart 2008, 16:45:59 »
Kendi düşüncemi belirtiyim, Araba tutkun ve merakım yok demişsin eğer yoksa bence pek Volkswagen düşünme derim, volkswagen için biraz tutku gerekli... Ankara dolaylarında üzgün bir golf görmek tum siteyi üzer herhalde...

« Yanıtla #9 : 21 Mart 2008, 17:19:36 »
araç fena durmuyor sadece resimde tabi, iyi bir ustaya göstermek lazım. kaportasında çürük yoksa sorun yok demektir. en kötu ihtimalle motor yenilemeye kalksan 1000 ytl harcarsın. parçaları bulunuyor çok zor değil ama ankarada zor istanbuldan sipariş ile getirtiyorum ben.  ;D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2008, 17:33:02 »
http://www.vwtr.net/forum/golf-i/golf-1-alirken-dikkat-edilecek-hususlar-t967.0.html

Hocam şu linki tıkla mk 1 alma klavuzudur bi oku ondan sonra karar ver bence, ikincisi volkswagende eski model tercihin olacaksa sıkıntı çekmeden tadına varamazsın bunu diyelim ilk önce zaman ayıracaksın ona bakacaksın yok ben bakmam edemem filan dersen sana keyiften çok sıkıntı çıkar sonuçta eski araba her hafta gözlem yaparsın ufak işler kendin eminim yaparsın çünkü yap boz gibi ( söktügün parçayı aklına iyi bellemen lazım yoksa vida arttırırsın ) suan bende arıyorum mk1 bulursam alıp aklımda olan bir kaç seyi yapmaya çalışacam..

iyi günler.
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı DevriM

• Lanet Soyka GönüL!!
« Yanıtla #12 : 21 Mart 2008, 20:14:11 »
haha =) bu acaib pişti oldu =) HAlen satılıkmı Araba?

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #13 : 22 Mart 2008, 19:30:08 »
arkadaşım aramıza hoşgeldin linkini verdiğin araç ortalıkta gözüken türkiyedeki en orjinal golflerden ilk 5dedir buna emin ol.yaklaşık 1.5 yıl önce 1saate yakın altımdaydı her açıdanda çok düzgündü.burda mütahit bi abimizdeydi satıldı.eğer durumu pek değişmediyse her türlü o parayı hakeder.o modelde fabrika boyası üzerinde olan kaç araç bulabilirsin bu bence önemli bir ip ucu olmalı aracın nsl korunduğuyla ilgili..