Gönderen Konu: Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürümüz Şehit  (Okunma sayısı 2780 defa)

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürümüz Şehit
« : 23 Şubat 2012, 10:34:15 »
elim ayağım boşaldı sinirden arkadaşlar, bu kadar ucuz muydu emniyet müdürümüzün hayatı?çok mu değerliydi bu kanı bozuğun hayatı, keskin nişancılar sıksaydı kafasına

http://www.youtube.com/watch?v=0ex4zZBzfQ0

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
Ynt: Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürümüz Şehit
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2012, 10:56:46 »
ALLAH Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Şehitlik makamına erdi İNŞAALLAH.

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2012, 11:57:46 »
Komserim kolaya kaçmadan zor  olanı seçmiş.İşini hakkıyla yapmaya çalışmış ama iyilik her zaman kazandırmıyor işte Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2012, 13:12:54 »
allah rahmet eylesin ben antalya 3.piyade egt.tugayinda askerdim komutan habercisiydim kendisi makama ziyarete geldgnde cay ikram etmistim

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2012, 17:10:13 »
Allah rahmet eylesin.. Çok gereksiz bir durum... keşke etkisisiz hale getirilebilseydi o herif.. ilk ateş ettiğinde yere bence vurulmalıydı..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Şubat 2012, 18:45:50 »
Allah rahmet eylesin.. Çok gereksiz bir durum... keşke etkisisiz hale getirilebilseydi o herif.. ilk ateş ettiğinde yere bence vurulmalıydı..
+1
polisin yetkisi sınırlı işte... yazıktır ya Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin.
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2012, 18:46:05 Gönderen: salihsefa »
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Şubat 2012, 20:54:36 »
ilk ateşi yere etse yine iyi, bacağından vuruyor şehidimizi

ben anlamıyorum, amirini yaralasa da sıkma yetkisi yok mu bu kadar mı ucuz kuvvetlerimizin hayatı

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Şubat 2012, 22:17:04 »
Allah rahmet eylesin. polis o manyağı vursaydı, ortalık ayaklanırdı, avrupa insan hakları mahkemesi ..falan bir sürü zırva olurdu. 

Sanki oradaki polislerin de biraz acemiliğe gelmiş gibi, amirden başka kimse yok sağda solda.  Amir vurulduktan sonra, polisin biri elinde kalaşnikofla, "müdürümüz vuruldu" diye dört bir tarafa koşuyor, oradan acemi olduklarını anladım. profesyonel olsa, elinde silahla oraya buraya koşmaz, adamın vurulduğunu söylemezdi. 

kimse kusura bakmasın ama emniyet müdürü haric, geri kalan hepsi beceriksizmiş. manyak herif zaten, müdürün ayağına sıktı bir iki kez, oradan itibaren devralacaklardı. Ama  herhalde onlar da oturup köşeden izlemişler. 
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Şubat 2012, 23:11:38 »
amirimizin mekanı cennet olsun allah geride kalanlara sabır ve dayanma gücü versin  :'(
olay : meskun mahalde Korku kaygı ve panik yaratacak şekilde silah atmak suçu
1. asayiş ekipleri çevredeki(normal polisler yunus sivil vs) vatandaşların ve olay yerinin emniyetini sağlar  
2. rehine kurtarma hedefe girme bina operasyonu vs eğitimi almış özel donanımlı çelik yelek çelik başlık otomatik silahlı ve keskin nişancı unsuru bulunan özel tim bölgeye gelir
3.müzakereci ile şahıs temas kurmaya çalışır ikna yoluna gidilir olmaz ise
4.özel tim müdahele eder şahıs etkisiz hale getirilir
videoda izlediğiniz gibi bi olay yok olamazda olursada acı sonuçlarla karşılaşılıyo gördüğünüz üzere.. :(
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2012, 23:12:01 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

Çevrimdışı o.bilge

• Bir Alex değil.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2012, 01:10:37 »
şehidimize allah rahmet eylesin. koskoca ilçe emniyet müdürünü oraya o kadar savunmasız bir şekilde nasıl yollarlar aklım almıyor. silahlı elini kaldırdığı an bir keskin nişancı eline sıksa silah gider olay biter