Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: kimse youtubedan mahrum kalmasın  (Okunma sayısı 4506 defa)

kimse youtubedan mahrum kalmasın
« : 21 Ocak 2008, 12:03:14 »
youtube giremeyen arkadaslar için masaüstünde ağ bağlantılarımı sağ tıklayıp özellikleri tıklayın, açılan sayfada yerel ağ bağlantısını sağ tıklayıp özellikleri tıklayın, acılan pencerede TCP/IP yi secip yine özellikleri secin oradaki
yeğlenen DNS sunucunu : 208.67.222.222
WINS sunucunuda : 208.67.220.220
olarak değiştirin. sonra tamam ve tamam ı tıklayın.
hiç vakit kaybetmeden you.. ile baslayan yasaklanan sitelere girebilirsiniz
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2008, 12:08:01 Gönderen: aliis »

Ynt: kimse youtubedan mahrum kalmasın
« Yanıtla #1 : 21 Ocak 2008, 12:47:14 »
teşekkürler..yasak sadece ist anadolu yakası içinmiş heralde ben burdan girebiliorum..

« Yanıtla #2 : 21 Ocak 2008, 12:58:06 »
hiç vakit kaybetmeden you.. ile baslayan yasaklanan sitelere girebilirsiniz

anladım ben seni... :D :D :D

« Yanıtla #3 : 21 Ocak 2008, 13:01:44 »

« Yanıtla #4 : 21 Ocak 2008, 14:26:42 »
Ülkemizin kurucusuna hakaret eden bi siteye ve bu videoyu kaldırmayan bi siteye girme çabamızı bi türlü anlamadım nasıl olsa 2-3 gün içinde o video kalkacak ve biz gene gireceğiz ama protestomuz mutlaka dikkate alınacaktır.Bence bizimde belli bi süre girmememiz daha iyi olur.

« Yanıtla #5 : 21 Ocak 2008, 15:05:49 »
Ülkemizin kurucusuna hakaret eden bi siteye ve bu videoyu kaldırmayan bi siteye girme çabamızı bi türlü anlamadım nasıl olsa 2-3 gün içinde o video kalkacak ve biz gene gireceğiz ama protestomuz mutlaka dikkate alınacaktır.Bence bizimde belli bi süre girmememiz daha iyi olur.

dış güçlere dişini geciremeyen devletimiz halkına yasak koymayı iyi biliyor, sadece türkiyedeki insanlar giremiyor ama diğer ülkelerdeki insanlar halen rezilliği izleyebilmekte devlette youtubenın keyfini beklemekte su videoları kaldırsalarda bizde erişime izin versek bana göre biraz acizlik bu, youtubea niçin girdiğimizde ortada bütün forum siteleri altüst oldu

söylediklerim yanlıs anlasılmasın sizin düsünceniz yanlıs demiyorum sadece devlete sitemde bulunuyorum

« Yanıtla #6 : 21 Ocak 2008, 16:01:28 »
Denetim masasi yada pc ingilizce olanlar icin control panel e girin:
1:

2:

3:

4:

5:

Forum da resimler otomatik olarak kuculdugu icin orjinal boyutlarini goremiyorsunuz.Bunun icin resimleri pc ye kaydedip sirayla yukardaki islemleri uygularsaniz telekomun bugune kadar yasakladigi tum sitelere girebilirsiniz.Yasaklasinlar bakalim nereye kadar yasaklayacaklar.Madem oyle iste boyle... :D

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #7 : 21 Ocak 2008, 20:51:14 »
icedes arkadaşım tamam haklısın ama aliis arkadasın dedıgı gıbı o sıteye gıremeyen bıtek bızız.
bız gıremıyoruz dıye onların hakaretı bıtmıyor tum dunya yıne ızlıyor.
bız o sayfayı kapatarak değıl o sayfadan onlara cevap vererek tepkımızı bellı etmemız gerek

« Yanıtla #8 : 21 Ocak 2008, 21:14:48 »
Evet arkadaşlar tabiki sizinde girmeniz gereken yerler oluyor eminim ama Türkiyeden ne kadar giren olusa o site o kadar para kazanıyor.Yani biz girmezsek günde en az 1000000 kullanıcı girmiyor demektir ki buda onlar için Atatürk videosuna değmez mutlaka kaldırırlar. Sonuç olarak onlar istemesede kaldırmak zorunda bizim için Atatürkün değeri sonsuz bu kesin ama ucu maddiyata dokununca mutlaka silinecektir bu videolar.Daha öncede oldu .Aliis ve corrado_g60 arkadaşım sizlere yönelik değil açıklamam aslında herkes aynı fikirde,aynı fikirde olduğumuz için bu platformu paylaşıyoruz arabalarımız bile aynı  ;)

« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2008, 21:30:15 »
icedes arkadaşım tamam haklısın ama aliis arkadasın dedıgı gıbı o sıteye gıremeyen bıtek bızız.
bız gıremıyoruz dıye onların hakaretı bıtmıyor tum dunya yıne ızlıyor.
bız o sayfayı kapatarak değıl o sayfadan onlara cevap vererek tepkımızı bellı etmemız gerek

+1 Tamamen Katılıyorum...

Biz devekuşu değiliz, kafamızı kuma gömmek yerine,tepki vermeliyiz... >:(