Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kendi Çekimlerimiz  (Okunma sayısı 576046 defa)

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
Ynt: Kendi Çekimlerimiz
« Yanıtla #896 : 05 Haziran 2008, 20:23:49 »

ben hergün marmara üniversitesindeym eğer aracı çektiğiniz yerde görürseniz bilinki vento cafe var orda yemek yiyorum misafirim olabilirsiniz...
Ben de zaten orda oturuyorum  :) Geliriz bi gün abi :D
Vw Polo 6N

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #897 : 05 Haziran 2008, 20:25:54 »
Öyle birşey olursa biz de arabaları önüne çekelim, Tolga'dan da rica etelim "Photo Shoot" moduna girelim :D :D :D
DAZEONE hakketten yapbi şekil yuakarda bayrağın yanındaki amblem çok güzel olur altınada golf polo vos resmide çizersin harika olur.

« Yanıtla #898 : 05 Haziran 2008, 22:56:51 »
Ooo DAZEONE graffiti olayı süper baya profesyonelsin galiba bu işte hergangibir grubun varmı?
vwtr.net içinde bi duvar boyarsın artık ;)

Gurup vardı SOİ(Style Of Izmit) ama ayrıldım teknik nedenlerden dolayı:D :D :D  :( Renault master boyucam ordan yeterli boya kalırsa yapıcam bir mk1 inşallah(diğer vw'cilere ayıp oluyor ama :D) aslında tanıdığınız tuning shop vs. varsa dukkanını boyatmak isteyen oralara yapabilir golf, polo,vosvos...Hemde dükkan sahipleri için artı olur.Elimde pek boya yok hobi duvarı için tek başıma kalkamam büğtün vw lerin altından  :D :D

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #901 : 06 Haziran 2008, 06:09:11 »
Biz gelir boyama dışında her türlü desteği veririz.

Bu arada çalılmalar çok güzel.
Ellerinize sağlık.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #902 : 06 Haziran 2008, 13:10:40 »
Biz gelir boyama dışında her türlü desteği veririz.

Bu arada çalılmalar çok güzel.
Ellerinize sağlık.

Teşekkürler.Ozamn anadolu yakasında güzel merkezi bir yerde izinli bir duvar bulunabilirse mk1 çizebilirim ;)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #903 : 06 Haziran 2008, 13:17:39 »

Teşekkürler.Ozamn anadolu yakasında güzel merkezi bir yerde izinli bir duvar bulunabilirse mk1 çizebilirim ;)

baba eline sağlık güzel çalısma sanatçıyı ve sanatını destekliyelim
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #904 : 06 Haziran 2008, 15:22:05 »
Duvarlar fena.Ben geçen Yaz Berlin'e gittim Berlin Duvarını gördükten sonra bunlar doğal geliyor bana gerçekten çalışmalar güzel olmuş.Eline sağlık....

PARALO 61  ;D

« Yanıtla #905 : 06 Haziran 2008, 15:31:38 »
baba eline sağlık güzel çalısma sanatçıyı ve sanatını destekliyelim
Teşekkür ederim Nizam ama Türkiyede graffiti pek sanat olarak adlandırılmıyor daha çok duvarları kirletmek olarak adlandırılıyor.Doğal olarak bizi destekliyen çevrede parmakla gösterilcek kadar oluyor :) :)

Duvarlar fena.Ben geçen Yaz Berlin'e gittim Berlin Duvarını gördükten sonra bunlar doğal geliyor bana gerçekten çalışmalar güzel olmuş.Eline sağlık....

PARALO 61  ;D
sanada teşekkür ederim.e tabiki berlinde bu işle uraşan kişi sayısı türkiye göre hayli fazla ve ordaki imkanlar daha fazla.doğal olarak bizden önde oluyorlar :) :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #906 : 06 Haziran 2008, 15:34:36 »
Teşekkür ederim Nizam ama Türkiyede graffiti pek sanat olarak adlandırılmıyor daha çok duvarları kirletmek olarak adlandırılıyor.Doğal olarak bizi destekliyen çevrede parmakla gösterilcek kadar oluyor :) :)
 sanada teşekkür ederim.e tabiki berlinde bu işle uraşan kişi sayısı türkiye göre hayli fazla ve ordaki imkanlar daha fazla.doğal olarak bizden önde oluyorlar :) :)

bir parmakğa beni ekle o zaman sanatçı : toplum yararına bişeyler üreten kültüre olumlu yönde bulunan insandır sanatçı zanaatçıdan gelmiştir kelime olarak...

ülkemizde okuma bilmeyen hiç birşey üretmeyen sarkı veya bilmem ne yapanlar sanatçı olarak tasnif ediliyor neyse... :) :t

Yunus EMRE

« Yanıtla #907 : 06 Haziran 2008, 15:40:13 »
bir parmakğa beni ekle o zaman sanatçı : toplum yararına bişeyler üreten kültüre olumlu yönde bulunan insandır sanatçı zanaatçıdan gelmiştir kelime olarak...

ülkemizde okuma bilmeyen hiç birşey üretmeyen sarkı veya bilmem ne yapanlar sanatçı olarak tasnif ediliyor neyse... :) :t
tamamdır bir parmağada seni ekledim ;D katılıyorum sana zaten türkiyede herkez sanatçı :D :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #908 : 06 Haziran 2008, 15:43:22 »
boyum uzun ortaya koyma sakın beni  ;) :D

sayfada memleketime gelmiş 61

Yunus EMRE

« Yanıtla #909 : 06 Haziran 2008, 15:47:52 »
Geçme*Kalma sıkıntısı hesap kitap  :t