Gönderen Konu: Kendi Çekimlerimiz  (Okunma sayısı 578137 defa)

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kendi Çekimlerimiz
« Yanıtla #504 : 03 Ocak 2008, 22:33:58 »
yok o zaman başka:) bende böyle bi makina için konuştun sanmıştım o zaman dicektim ki niye polo ya biniosun hala ;D

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #505 : 03 Ocak 2008, 22:54:41 »
İstanbul' a yağan karı çeken yok mu?  :)
Ben çektim abicim  :D

My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #506 : 04 Ocak 2008, 22:04:00 »
nizam nerde çektin bunu kardeşim?Ne fuarı?yeni mi? Doğru parayı basarsın imalatını yaparlar, taze çıkar yani mal güzel bişey aslında.ama fiyat çok uygun gibi geldii görüntüdeki cihaaza..bilgi verirsen sevinirim babam bizim tekne "oğuzhan" ı tekneyi değiştirmeyi planlıyorda :)

subat ayının on beşinde fuar var oğuz ben sana mesaj atarım sitede duyurmustum fuarı kimse gelmedi kısmetse diğerine gideriz biletler beleş..
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #507 : 04 Ocak 2008, 22:04:28 »
Ben çektim abicim  :D

gebze nereye baglı ya istanbula mı  ;D

Yunus EMRE

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #508 : 04 Ocak 2008, 22:09:37 »
subat ayının on beşinde fuar var oğuz ben sana mesaj atarım sitede duyurmustum fuarı kimse gelmedi kısmetse diğerine gideriz biletler beleş..

Nasıl gelmiyo kimse ben gelecem dedim ya, Olm CNR de adamım var istersen sen sokma kapıdan kovsan bacadan girerim.... :D :D :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #509 : 04 Ocak 2008, 22:12:40 »
Nasıl gelmiyo kimse ben gelecem dedim ya, Olm CNR de adamım var istersen sen sokma kapıdan kovsan bacadan girerim.... :D :D :D
istanbulun zenginleri ile gir iste kapıdan ne işin var bacadan sen gelde ben her yerden sokarım.... ;)

Yunus EMRE

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #510 : 05 Ocak 2008, 18:28:51 »
Alıntı
gebze nereye baglı ya istanbula mı  ;D
gebze değil abi kartal :D
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #511 : 05 Ocak 2008, 22:27:36 »
ersan abi senin makina nezaman siyah oldu ;D

:D  Sinir ve sitresten bi ara baya kararmıştı işte ozamana denk geldi bu foto :D ... Şaka şaka araba siyahtı.. Ve ben siyahın getirdiği zahmetlerden kurtulmak için restorasyondan sonra kırmızıya çevirdim aracı..

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #512 : 06 Ocak 2008, 01:32:13 »

bayram tatilini geçiriğim otel hillside su

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #513 : 06 Ocak 2008, 21:24:07 »
Ya tamam fuar kolay gidelim güzel olur fuar ortamı muhabbetleri gezileri...Önemli olan şu cnr wow oteli var bu fuarcı ablalarımızında geçici ikamet ettiği ordan bi vip ayarla bize Eralp.. O zmn tamamdır bu iş helaliyle, senden büyüğü yoktur :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #514 : 06 Ocak 2008, 21:26:05 »
:D  Sinir ve sitresten bi ara baya kararmıştı işte ozamana denk geldi bu foto :D ... Şaka şaka araba siyahtı.. Ve ben siyahın getirdiği zahmetlerden kurtulmak için restorasyondan sonra kırmızıya çevirdim aracı..

aldın beni makaraya ersan abi ;D

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #515 : 06 Ocak 2008, 21:31:09 »
Ya tamam fuar kolay gidelim güzel olur fuar ortamı muhabbetleri gezileri...Önemli olan şu cnr wow oteli var bu fuarcı ablalarımızında geçici ikamet ettiği ordan bi vip ayarla bize Eralp.. O zmn tamamdır bu iş helaliyle, senden büyüğü yoktur :D

Oğuzum gel CNR'a girmek ne demek ya bizim için gel sen, otopark parası bile vermiyorum...

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #516 : 06 Ocak 2008, 21:41:55 »
Oğuzum gel CNR'a girmek ne demek ya bizim için gel sen, otopark parası bile vermiyorum...

sen çağırırsında  ben gelmemmi bea :D
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #517 : 06 Ocak 2008, 21:43:37 »
patron bu arada şu şubat aksiyonu için çalışmalar nasıl gidio.Bugün beykentte eray köftede otlanırken denizi gördüm(kırmızı 9n highline) faruk abinin arkadaşı ayaküstü muhabbet öyle 2 dk :) haberi var oda katılcak.Busefer tam süper olcak gibi :)