Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: arkadaşlar yardım!!!  (Okunma sayısı 2452 defa)

arkadaşlar yardım!!!
« : 06 Mayıs 2009, 00:24:09 »
arkadaşlar elimde çok fazla birikmiş gereksiz çalışır ya da kullanılmaz durumda eski teknolojik cihaz var.kumandalar,eski cep telefonları,tv,walkman,disc man vs....çok yer kaplıyo bunları nasıl değerlendirebilirim???fikirlerinizi bekliyorum...

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: arkadaşlar yardım!!!
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2009, 00:45:13 »
Walkman mi :)
Bu ara birtane almaya niyetliydim (kaset koleksiyonum için) kaliteli bişeyse ben satın almak isterim  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2009, 00:46:12 »
Eski cep telefonları ne marka, mesela nokia 5510 varmı parça lazım bana  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2009, 04:48:49 »
sen buraya yazarsan değerlendirebiliriz ;)

« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2009, 00:33:07 »
yani bazıları çalışıyo bazıları çalışmıyo çalışmayan bişeyi vermek istemem ama parça olarak kullanılabilir ya da kumandalar tv lere uyabilir en kısa zamanda bi liste yapar koyarım buraya...