Gönderen Konu: JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...  (Okunma sayısı 10853 defa)

Çevrimdışı KOÇ:)

• Profili Görüntüle
Ynt: JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...
« Yanıtla #28 : 01 Eylül 2007, 14:18:43 »
geçmiş olsun kardeş ne yazıkki trafikte durum bu şekilde.
arabaya olan hasar tabiki herkesi üzer.fakat arabadır sonuçta daha öteye gitmez benim için.burda önemli olan adamın kaçıp gitmesi.kaçmak yerine kusura bakma kardeş hatalıyım vs.. gibisinden özür dilese masrafınızı karşilasa sizi çok üzeceğini zannetmiyorum.zaten kaskosuda büyük bir ihtimal vardır.

neyse olur böyle şeyler cana gelmesinde mal önemli değil.yapılır elbet yine eskisi gibi kullanırsın.
sağlıcakla kalasın...
Üstadım sende ehliyetsizken bi arabaya vurduğunda bekledinmi hiç gelsinde masrafını karşılıyalım diye ?

Çevrimdışı kursadgolf

• nesiller boyu golf
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 05 Eylül 2007, 23:34:21 »
geçmiş olsun
tabi ehliyet sınavında el freni teli koparsa n olur gibi basit sorular çıkarsa bu cahillerede fırsat doğuyor  böle olmamalı aslında arabaya diilde insana çarpsaydı n olcaktıı

nese tekrar geçmiş olsun üzüldüm mk1 ne  :-\
GOLF
   LİFE

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 06 Eylül 2007, 01:13:20 »
arkadaşlar bu olay eski tarihe bakmadan msj yazmayın artık.zaten bahsi geçen araba onarımda şu an...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 06 Eylül 2007, 15:02:16 »
Üstadım sende ehliyetsizken bi arabaya vurduğunda bekledinmi hiç gelsinde masrafını karşılıyalım diye ?

ehliyesizken bir cok kez arac kullandim ama simdi bir kez dikkat ediyorsam o zaman 3 kez dikkat ederdim.ne olursa olsun sonucta ben suclu olacaktim.fakat basima boyle bir olay gelse tabi ki de kacar giderim ama babama ya da danisacagim herangi bir kimseye soyler ve masrafi neyse karsilamak icin arac sahibinin yanina gonderirdim.gerekirsede kendim gider ozur diler yine de oderdim.

Kul hakki bambaska bir olaydir kesinlikle telafisi olmaz.ya bu dunyada ya da diger tarafta.hayatta en cok korktugum sey birisinin hakkini gaspetmektir.onun icin her ne olursa olsun basima boyle birsey gelse ya kactiktan sonra bedelini oderdim ya da kacmadan herseyi goze alir yine de oderdim...

saygilar.