Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...  (Okunma sayısı 10825 defa)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...
« : 14 Mayıs 2007, 14:58:56 »
JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...

Bugün park halindeki arabama çarptılar sabah sabah uykumdan kaynar sularla uyanmak zorunda kaldım...  Başlıktada yazdığım gibi JEEP i olan zengin bir züppe arabama çarptığı yetmiyormuş gibi bide hiç umrunda olmadan basıp gidiyor allahtan görenler plakasını almışlar ve iş trafiğe sevk oldu... Ama olan benim manevi olarak bağlı olduğum Mk1 ime oldu.. Arka sağ dodik içeri göçük arka tampon ve stop un yarısı kırık... Bu dağdan inme ve daha traktor kullanmayı bilmeyenlerden nefret ediyorum bunlara ehliyeti verenlerdende...

:'( :toki :T
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2007, 15:00:29 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
Ynt: JEEP Kullanan zengin züppelerden nefret ediyorum...
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2007, 15:03:19 »
Geçmiş olsun. Stop bende var bi akadaşada lazımdı eğer ona sol lazımsa sana sağı yollayayım.
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2007, 15:04:15 »
şu jeep'lerin trafikte dolaşmasına oldum olalı karşıyım. kardeşim jeep demek,dagda,bayırda dolaşan araç demektir. şu istanbul trafiginde ne gerek var onlarla dolaşmaya. yasaklasınlar şu jeep'leri trafikten.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2007, 15:06:00 »
Sizde uçurdunuz adamların kellesini 1 saniyede. :D
Bu arada geçmiş olsun warlock. Üzüldüm gerçekten.  :-\
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2007, 15:29:41 »
ama yalan mı,ne gerek var jeep'lere trafikte.

« Yanıtla #5 : 14 Mayıs 2007, 15:36:25 »
ya cok uzuldum be gercekten  :(
valla nazar deydi bence baska bisi degil  :-\
vurup kacmis demek, allahindan bulsun  >:(
insallah gerekli cezayi alir  >:(

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #6 : 14 Mayıs 2007, 15:37:24 »
Hadi JEEP i soktun trafiğe o yetmiyomuş gibi hayvan gibi tamponlar yan demir marşpiyeler kalın jant lastik takıyolar zaten geniş araç iyice genişliyor... Çok geniş yollarımız var sanki git kendini dağa bayıra vur. Bana vuran JEEP in kimliği tespit oldu sonunda siyah bir Cheroke... Bizim mk1 yanında PİRE gibi kalıyor :)

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #7 : 14 Mayıs 2007, 15:38:39 »
Jeep konusunda kim ne dese haklı bence. İnsanlara yüksekten bakma merakını anlayamıyorum. Bu arada iyiki sen görmemişsin vurduktan sonra diyorum. Vereceği cevap seni mutlaka çileden çıkarırdı. Geri geri gelir tekrar vururum gibi. Maddi hasarının karşılanacağı kesin ama dediğin gibi manevi hasar nasıl karşılanır bilinmez. Çok geçmiş olsun.
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

« Yanıtla #8 : 14 Mayıs 2007, 15:39:22 »
Warlock geçmiş olsun kardeş,duyarlı vatandaşlar olması da çok güsel bişey çevrede,neyse bunada şükür elinde trafiğe sevk edilicek bir plaka olması yinede çok güsel bişiy,Tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #9 : 14 Mayıs 2007, 15:42:45 »
Jeep konusunda kim ne dese haklı bence. İnsanlara yüksekten bakma merakını anlayamıyorum. Bu arada iyiki sen görmemişsin vurduktan sonra diyorum. Vereceği cevap seni mutlaka çileden çıkarırdı. Geri geri gelir tekrar vururum gibi. Maddi hasarının karşılanacağı kesin ama dediğin gibi manevi hasar nasıl karşılanır bilinmez. Çok geçmiş olsun.

Yok abi ben görsem ve bana ole bi cevap verse ben adama direkt bodozlama dalardım.... İsterse başbakan olsun.... Ben bir kişinin malına iğne ucu gibi zarar vermemeye çalışan ve istemeyerek verdiysemde başında sahibi gelene kadar bekleyen kişilikte birisiyim kimsenin kimseye hakkı geçmesin.... Bizim araçlarımız maddi yönden değerli değil tamamen manevi yönden değerli o yüzden sağduyu çok önemli...

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2007, 15:46:12 »
Geçmiş olsun. Stop bende var bi akadaşada lazımdı eğer ona sol lazımsa sana sağı yollayayım.
Selçuk sağolasın 2-3 gün bekliyecem şimdilik... Sendeki stop ne renk buarada  biliyosun bendekiler hafif siyah renkte... ama istediğim siyah renkete güzel duran şeffaf siyah olanlardan 1 takım almak... Bunlardan bulsam dahada iyi olacak ama nerde.. Haberleşiriz senle..

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2007, 15:48:27 »
Orj. var bende erşan. Sen bi bak olmadı yollarım sana spreyle karartabilirsin birazda istersen.
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2007, 15:48:42 »
jeep alırsın bişey demiyorum ama ülkemizde genelde kullanım amaçları farklı.adam dünya para sayıyor,jeep alıyor, ee bir kere bile araziye girmemiş. ne anladım o işten.arkadaşımızın dedigi gibi.sadece gösteriş ve yüksekten bakma tutkusu,başka bişey degil. sonra bize ceza keserler,ufacık zevk araçlarımıza. gidin de caddelerde hiçbir işe yaramayan,gereksiz yere yer kaplayan demir yığınlarına cezanızı kesin.

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2007, 15:53:53 »
Orj. var bende erşan. Sen bi bak olmadı yollarım sana spreyle karartabilirsin birazda istersen.
  Tamam selçuk haber veririm... Ama en kötüsü şuan sanırım Tampon sen nikel tamponlardan nerden buldum demiştin orayala bi irtibata geçeyim ben.. Tamponları değiştirecektim bu vesile oldu arka tamponun yarısı kopuk :D