Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Volvo Hakkında Bildikleriniz Neler?  (Okunma sayısı 7258 defa)

Volvo Hakkında Bildikleriniz Neler?
« : 08 Eylül 2014, 13:12:51 »
Öncelikle merhaba bende 97 model 1.6 6n polo var  aee motorlu. ben aracımı satıp volvo 850 t5 almayı düşünüyorum. herzaman olduğu gibi sizlerinde fikirlerinize ihtiyacım var. aklıma takılan yerleri var. mesela bi tane buldum. otomatik bunu manuel e çevirmek ne kadara mal olur ve sağlıklı olurmu. diceksiniz ki şimdi git direk manuel al diye ama bulduğum otomatik çok temiz duruyo. bir diğeride araç 2.0 lpg var ama yakıtı ne olabilir? sonuçta araba 2.0 210hp  ve turbolu :) son olarakta parça fiyatları ve tedariği kolay olurmu? 1995 1997 arası olucak çünkü. araca bildiğiniz aşık oldum. içi dışı herşeyiyle cezbetti beni ve fiyatı da makul geldi. yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. hayırlı günler...

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Volvo Hakkında Bildikleriniz Neler?
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2014, 22:13:41 »
Volvo forumuna danışırsanız daha sağlıklı olacak gibi :)
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2014, 23:16:23 »
Yukarıda da söylediğim gibi bana sizlerin yorumu gerekli :)

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #3 : 11 Eylül 2014, 15:21:36 »
210 hp korkunç güç...almak güzel ama kullanmak ve satmak o kadar kolay değil, iyi düşünün, ucuza almaya bakın.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #4 : 12 Eylül 2014, 02:50:28 »
Karabük'te vardı bi tane bi ara çok isim yaptı turbonun barını yükseltmiş bide blow-off koymuş ki sakın yanına yanaşayım deme :D makina gerildikçe geriliyo çıldırıyodu. haaaaan çuff  haaan çuf haan çuf diye sesler falan çıkarıyodu :D:D:D şakası bi yana gözükmüyo piyasada motor yemiş diye duydum zaten kendi motorcu diye biliyorum

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2014, 09:21:53 »
Karizma/sağlamlık ve parasıyla değil tarzıyla özel adamların bindiği bir araç diye düşünüyorum. Teknik olarak bilgim yok malesef, sadece yeni nesil s40 larda kullanılan 1.6 d motor'un ford focus ile aynı olduğu. Yalnız şöyle bir hadise olmuştu. Yıl 2010 civarı, yer yeşilköy cnr Auto Sho fuarı. Kalabalığı az çok tahmin edersin, 1000 lerce araç perişan. Otopark girişine geliğimizde güvenlik barikatı kaldırdı ve buyrun abi buraya alın diye bize özel yer açmıştı. Alt tarafı s40. Ama o bile anladı (:
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2014, 16:21:41 »
insan güvenliğini en üst seviyede tutan bir marka, 
son modellerinde insana çarpma olasılığı düşünülerek kaput altında bile airbag koymuşlar  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2014, 02:16:28 »
keşke paramız olsa da 2014 modeline binsek :) napalım gücümüz bunlara yetiyo :D hamdolsun yetiyo ama buda bakalım eğer aracı satarsam aklımdaki arabalar arasında var bu tür bi araç

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2014, 14:10:05 »
Karizma/sağlamlık ve parasıyla değil tarzıyla özel adamların bindiği bir araç diye düşünüyorum. Teknik olarak bilgim yok malesef, sadece yeni nesil s40 larda kullanılan 1.6 d motor'un ford focus ile aynı olduğu. Yalnız şöyle bir hadise olmuştu. Yıl 2010 civarı, yer yeşilköy cnr Auto Sho fuarı. Kalabalığı az çok tahmin edersin, 1000 lerce araç perişan. Otopark girişine geliğimizde güvenlik barikatı kaldırdı ve buyrun abi buraya alın diye bize özel yer açmıştı. Alt tarafı s40. Ama o bile anladı (:
yürüyen aksam motor focus ile aynı fark yok denecek kadar az salıncaklar falan hep aynı sadece maske var şase üstünde