Gönderen Konu: Arabamı Bağladılar  (Okunma sayısı 14847 defa)

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arabamı Bağladılar
« Yanıtla #28 : 14 Mart 2008, 10:01:53 »
Sert oynuyorum  Polislere karşı, yoksa ilk sorusu? Ne iş yapıyosun, veya baban ne iş yapıyor?  :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Tabii ona göre sana şekil yapıcak...  :tamamdir

Yukardaki cumleyi yazdım ama aracımın herseyi tam , eksiği fazlası, muayenesi, sorunu hiç birşeyi eksik değil, böyle olunca tabi sıkıntı çıkarmak için bir sebebte bulamıyorlar.. :tamamdir :tamamdir :tamamdir

zamanın birinde cinsin birine denk gelmiştim tebeşir yok diye ceza yazmıştı yazmak isterlerse 55 tane maddeden geçiriyorlar merak etme arkadaş çengelli iğneden yemişti kudurmuştu resmen :)

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #29 : 14 Mart 2008, 12:06:46 »
Tebeşir klasik oldu zaten ;D

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #30 : 14 Mart 2008, 12:08:47 »
Ceset torbası var. :D

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 14 Mart 2008, 12:36:42 »
Geçmiş olsun abi.Bana işi düşen polis arkadaşları ağlayana kadar süründürüyorum abi merak etme...Kurt postundaki kuzu bu arkadaşlar, ne üdüğü belirsiz, altı birane üstü şişane
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ozmo

• 96 Polo 1.6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Mart 2008, 13:12:56 »
valla şimdide yanık örtüsü ile reflektörlü yelek soruyorlarmış burdakilerin çoğu beni tanıdığı için çevirmiyorlar ama uzun yolda denk gelirsek oyabilirler.:)

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 14 Mart 2008, 13:16:00 »
valla şimdide yanık örtüsü ile reflektörlü yelek soruyorlarmış burdakilerin çoğu beni tanıdığı için çevirmiyorlar ama uzun yolda denk gelirsek oyabilirler.:)

Reflektorlu yelek hea  :D :D :D :D

Yakında tepe lambasıda isterler, aracınızı ödünç almam gerekiyor sayın vatandaş.. :D :D :D

Yaz kış Zincir taşıyoruz zaten  >:( >:( >:(

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 14 Mart 2008, 13:19:00 »
Bu arada küllukte  az birsey su olması gerekiyormus, polisin birinden duymuştum, ben yazmak istedikten sonra her turlu yazarım diyodu...

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 14 Mart 2008, 13:48:29 »
hiç trafiğe çıkmıyalım ozaman bu ne böyle >:( rüşvete zorluyorlar sonrada biz istemedik derler. Bir sitede gördüm araba arkasına yazılan yazıları okuyordum birisi bu yazıyı yamış Çorbanı iç hesabıma yazdır (polis) 62_ ;D :D
« Son Düzenleme: 14 Mart 2008, 13:52:15 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #36 : 14 Mart 2008, 13:50:19 »
Çorbanı iç hesabıma yazıdr (polis) 62_ ;D :D
çok iyi ;D ;D
Rüşvet değil bahşişmiş o

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 14 Mart 2008, 17:37:39 »
Hazımsızlık bunların yegane problemleri
Abi en azından sizde bişey bulup yazıyorlar. Arabamda Cumhuriyet Üniversitesi Öğrenci arması var. Plakamda 33 malum sivasdayım yabancı plaka. Gören çeviriyor. Zart Zurt şeylere ceza yazıyor. En sonunda bir gün birisi çevirdi. Ehliyeti ruhsatı aldı gitti ekip arabasının önünde bişeler yapior. Sorun nedir dedim.. Git arabada bekle dedi sanki oğluna bağrıyor. Fitil oldum sorun nedir dedim tekrar..  Adam aynen şunu söyledi "Sende bu yaşta bu araba var , benim oğlumda neden yok? Ceza yazacam sana.." dedi.. Aldım elinden ehliyeti ruhsatı arkadan yaz dedim..Evet oğlunun arabası olmadıgı için ceza yazdı... Gelen cezanın sebebi "emniyet kemeri takılı değildi"..

Hay allahım ya...  :t
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image