Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: ingilizce  (Okunma sayısı 7019 defa)

ingilizce
« : 13 Aralık 2007, 16:03:51 »
merhaba arkadaslar, su sıralar ingilizce öğrenimi ile yoğun sekilde ilgileniyorum, bir yandan kursa gidip bir yandan kişisel evde calısıyorum, size soracağım nette ingilizceyle ilgili bildiğiniz download yapılabilinecek video vs. yardımcı ekipmanlar lazım, link varsa paylasırsınız sevinirim

Ynt: ingilizce
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2007, 00:49:57 »
Ben bu sekildeki videolari genellikle Lime Wire adindaki paylasimli indirme programlarindan yapiyorum ve yararli oluyor.Genellikle ingilizce hikayeler indirirken bu programi kullaniyorum.Aradiginiz hikaye yada dokuman neyse bu programdaki search sekmesine yazarak bulabilirsiniz.Epey de sonuc cikiyor.En son Red Riding Hood (kirmizi baslikli kiz) indirmistim :)

Hosca kal.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 14 Aralık 2007, 00:51:09 »
Yabancı, Türkçe alt yazılı diziler de izleyebilirsiniz. Gayet faydalı oluyo. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2007, 00:54:18 »
Eger ingilizceyi epey gelistirdiyseniz dizileri izleyebilirsiniz.Son zamanlarda Turkiye de moda olan Lost adli dizi alt yazili ve gercektende cok guzel bir dizi.Su anda neredeyse her film kiralayan yerde 3 zesonluk Lost dizisinin bolumleri var.Ben vakit buldukca izliyorum ve cok faydasini gordum.Bu dizinin bolumlerini internetten arastirarak cok rahat bulabilirsiniz ya da Lime Wireden bulabilirsiniz ama internetiniz kotali ise onermem :)
En iyisi film kiralayan yerlerden tanesi 1 liradan bu dizilerin bolumlerini edinmek.

« Yanıtla #4 : 14 Aralık 2007, 18:40:25 »
ingilizcem pre intermediate seviyesinde bazı dizileri az bucuk anlayabiliyorum , limewire deniyim bakalım
tesekkurler bilgiler için :)

« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2007, 09:54:06 »
torrentturk ten daylight ingilizce eğitim cdsini indirmeni tavsiye ederim.70cd

« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2007, 09:56:13 »
ya lostun hastası oldum.3günde 1.sezonu izledim.2.sezonunda bitmesine 6 blm kaldı bu gecede onları izlerim artık...torrent sağolsun.. :D :D

« Yanıtla #7 : 16 Aralık 2007, 11:39:53 »
ingilizcem pre intermediate seviyesinde bazı dizileri az bucuk anlayabiliyorum , limewire deniyim bakalım
tesekkurler bilgiler için :)

Desene ayni seviyedeyiz.Bece filmler epey yararli olacaktir.Insan dinlerken anlayabiliyor ama is konusmaya gelince cokm prtaik yapmak gerekiyor.Sahsen dinleyip az cok anlayabiliyorum ama konusurken iyi oldugum soylenemez :)
@musa
Lost gercekten guzel bir dizi.Epey meshur oldu son zamanlarda bende severek izliyorum.
http://www.lostdizisi.net/news.php
bu linkten 3 sezonu indirebilirsiniz...

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #8 : 16 Aralık 2007, 11:48:14 »
2000 yılında  9 ay ingilizce kursuna gittim berlitz sistemi daha sonrasında askerlik dayanınca tekrar edememekten unutuldu tavsiyem ingilizce dili konuşulan ortamlarda bulunmak , tekrar ve paratik,bir yıl önce ise learn to spek english deluxe eğitim setini aldım çok karmasık. :D en iyisi pratik ve devamlı konuşmak.

« Yanıtla #9 : 16 Aralık 2007, 12:32:11 »
daylight'ın 29 cd lik setini edindim ona baslayacagım, bir yandan tömere gidiyoruz 5. kur bakalım nasıl olacak zamanla gelişir heralde, work and travel veya yurt dısı ingilizce eğitim okullarına giden oldumu hiç bizden veya yakınlarınızdan olumlumu olumsuzmu bircok yorum var kafam karısık

« Yanıtla #10 : 02 Ocak 2008, 22:35:53 »
daylight'ın 29 cd lik setini edindim ona baslayacagım, bir yandan tömere gidiyoruz 5. kur bakalım nasıl olacak zamanla gelişir heralde, work and travel veya yurt dısı ingilizce eğitim okullarına giden oldumu hiç bizden veya yakınlarınızdan olumlumu olumsuzmu bircok yorum var kafam karısık

daylight i herkes ovuyor.Bende baslamayi dusunuyorum.
Benim abim gecen sene work and trawel ile usa ya gitti.Hem orada calisti hem de gezdi 3 ay boyunca.Ingilizcesi su anda cok iyi.Ama usa ya gitmeden once de zaten ingilizce kurslarinda epey bir yukselmisti.Kisacasi altyapisi saglamdi diyebilirim.Abim usa da calisarak kendi masraflarini cikardi diyebilirim.Gazete dagitmis, lokantada balik temizlemis, pizzacida dagitima gitmis vs...anlattigina gore dolu dolu 3 ay yasadi.Iniglizce ogrenme konusunda cok yarari oldu.Su anda zaten evine uydu aldi ve bbc gibi kanallari izliyor unutmamak icin.Eger gitme imkanin varsa abimin anlattiklarina gore sana da yarari olur git derim.

« Yanıtla #11 : 10 Şubat 2008, 18:44:18 »
İngiLizce öğrenmek istemeniz ne kadar güzeL.Keşke ekstra bişiye gerek duymadan iLkokuLdan bu yana veriLen eğitim düzgün oLsada Lise'de mezun oLan herkes ingiLizce biLmiş oLsa.ßen şuan Lise 2 okuyorum ve 4.sınıfta ne gördüysem aynısı görüyorum ingiLizcede..

« Yanıtla #12 : 12 Şubat 2008, 21:01:07 »
lisede 1 yıl inglizce hazırlık okumustum birhayli kavramıstım ancak sonraki yıllarda diğer derslerin ve öss nin etkisiyle bilgiler silindi gitti, su an üniversitedeyim dil için kursa gidiyorum bana verdikleri seyleri zaten lisede öğrenmiştim sadece tekrardan hatırlıyoruz sonuc olarak dediğiniz gibi zamanında herseyi sıkı tutmak gerek ;)