Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: hürriyette gördüm ve paylaşmak istedim  (Okunma sayısı 5208 defa)

hürriyette gördüm ve paylaşmak istedim
« : 24 Eylül 2010, 14:41:39 »

HÜRRİYET - TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI

umarım kimse yanlış anlamaz amacım avrupa propagandası yapmak yada avrupa hayranlığınu dile getirmek değil

bu tür görüntüleri ben bizzat avrupada gördüm ancak sizlerle de paylaşmak istedim

sadece olaya bakın ve inşallah bizde de böyle olur diyelim

Çevrimdışı barkit

• Hayat yaptığınız seçimlerdir...
Ynt: hürriyette gördüm ve paylaşmak istedim
« Yanıtla #1 : 24 Eylül 2010, 14:51:13 »
HÜRRİYET - TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI bence bu daha onemlı  :D cemal kerdesım kusuruma bakma amacım yenı konu acmak degıl ama avrupa esas bızden bu konuda ornek alsın  :D ;D
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2010, 14:52:16 Gönderen: barkit »
parmak bassam olmaz mı!

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2010, 15:05:03 »
ben her aksam iş dönüşü II. koprü yolunda emniyet seridinden gidenlere inat arabyı şeridi ortalayarak gidiyorum iki kişiye ceza yazdırdım polisten kaçmaya calısırken ama bunu tek basına yapmak daha zor,  eds sistemini yaygınlastırmaları lazım

Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2010, 10:41:46 »
ben her aksam iş dönüşü II. koprü yolunda emniyet seridinden gidenlere inat arabyı şeridi ortalayarak gidiyorum iki kişiye ceza yazdırdım polisten kaçmaya calısırken ama bunu tek basına yapmak daha zor,  eds sistemini yaygınlastırmaları lazım

Aynı şeyi bende yapıyorum nizam kardeş.Trafikte bekleyenleri enayi zanneden bu maganda arkadaşlar yedikleri cezayla kendilerine gelirler inşallah  :t
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2010, 10:42:26 Gönderen: relaxizmir »
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
« Yanıtla #4 : 25 Eylül 2010, 10:47:37 »
Sudan hidrojene ayrıştırıp yakıt elde etmek.Bunu uzaten dünyada yapanlar var.Bizim insanımızında yapması güzel tabi, ama bizim memlekette adama yeni bişey icat edince güüyolar çalışmaz diyip kestirip atıyolar :(
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2010, 11:42:16 »
HÜRRİYET - TÜRKİYE'NİN AÇILIŞ SAYFASI

umarım kimse yanlış anlamaz amacım avrupa propagandası yapmak yada avrupa hayranlığınu dile getirmek değil

bu tür görüntüleri ben bizzat avrupada gördüm ancak sizlerle de paylaşmak istedim

sadece olaya bakın ve inşallah bizde de böyle olur diyelim

Cemal kardeşim katılıyorum sana, bizim ülkemizde malesef ambulansa bile yol verilmiyor. Örnek teşkil etmesi açısından çok önemli bir paylaşım olmuş

« Yanıtla #6 : 26 Eylül 2010, 11:55:41 »
ben haberlerde ızledım. bayan şoför karşıdan gelen ambulansa yol vermıyor. ınanılmaz bır haberdı şok oldum resmen.
şahsen arkamdan bı ambulans gelırse sağa yanasırım. benı gectıkten sonra ya aynı şerıtıme gecer yavas yavas gıderım arkadakılere kıllık olsun dıye sırf. yada gectıgım serıtte kalırım. katıl gıbı araba surenler var sokaklarda. bıgun alıcam bır tane dodge fargo . yemın edıyorum hepsını parcalıcam. stres yaptım vallahı  :bekleriz:  :t
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
« Yanıtla #7 : 10 Kasım 2010, 18:16:56 »
Her iki konuda çok güzel.Ama işte eğitimin temelden başlaması gerekiyor.İnşallah oda olur,bazı şeyler değişmekte fakat çoğu konuda yerimizde saymaya devam ediyoruz maalesef. :(
03.06.2005

« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2010, 00:37:53 »
Eğitim ve kültürün farklı ortada. Ne denir bunun üstüne.. hayran kaldım doğrusu

Benim felsefem TRAFİK KARŞILIKLI SAYGI VE ANLAYIŞTAN İBARETTİR
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

« Yanıtla #9 : 11 Kasım 2010, 01:51:38 »
istanbulda anlayıs yok trafikte adam hala ısrarla önüne kırıosa direksioyunu sen giderken hala ısrarla sıfıra sıfır gidiosa yapıcak tek sey var el frenini cekip asagı inmek kapıyı kilitlemediyse bitane saglam indirmek suratına zaten sok oluo enn ii cozum bu sonra baskasına aynı hareketi yapamıodur ben genc oldugum halde kimseye saygızılık yapıp onume gecmiosam benim babam yasındaki adamda bana saygısızlık yapmıcak kim ne derse desin 2 gün önce basıma bi olay geldi ondan yazdım paylasmak istedim kusura bakmayın

« Yanıtla #10 : 11 Kasım 2010, 15:05:29 »
Doğru diyorsun yaz tatilinde istanbul'da araba kullandım ilk defa. Hakkaten kimsenin saygısı yok kimseye. Sinyal verene enayi diyolar. koca yolda bitek ben sinyal veriyodum düşünün artık.  :D :D
Ya yol ol, ya yol ver ya da yoldan çekil

« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2010, 14:25:30 »
Sudan hidrojene ayrıştırıp yakıt elde etmek.Bunu uzaten dünyada yapanlar var.Bizim insanımızında yapması güzel tabi, ama bizim memlekette adama yeni bişey icat edince güüyolar çalışmaz diyip kestirip atıyolar :(
Shell'in amerikada istasyonları hidrojen satıyor bugün ve Totoya'nın da şuan satılan ve kullanılan hidrojen arabası var.
İşin komik yanı biz 100 ytl'lik benzin aldığımızca aracımız en fazla 30 ytl'lik yol gidiyor. 70 ytl'si ile ısınıyoruz :)
Ama hidjoren arabaları 90ytl'si ile yol gidiyor ...

« Yanıtla #12 : 23 Kasım 2010, 17:22:17 »
ben haberlerde ızledım. bayan şoför karşıdan gelen ambulansa yol vermıyor. ınanılmaz bır haberdı şok oldum resmen.
şahsen arkamdan bı ambulans gelırse sağa yanasırım. benı gectıkten sonra ya aynı şerıtıme gecer yavas yavas gıderım arkadakılere kıllık olsun dıye sırf. yada gectıgım serıtte kalırım. katıl gıbı araba surenler var sokaklarda. bıgun alıcam bır tane dodge fargo . yemın edıyorum hepsını parcalıcam. stres yaptım vallahı  :bekleriz:  :t

arkadaşlar onurc arkadaşımızın bahsettiği gibi buda türkiyeden alıntı ne yapmalıyız ? :(

Video: Ambulansa Yol Vermeyen Sürücü !! - Timsah.com
VOLKSWAGEN SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR http://img547.imageshack.us/img547/8303/vwtrnet.gif

Uploaded with [URL=http://imageshack.us