Gönderen Konu: Hız felaket değildir.Acemi iken hız felakettir :)  (Okunma sayısı 9376 defa)

Çevrimdışı relaxizmir

• LÜTFEN TÜRKÇE YAZIM KURALLARINA DİKKAT EDELİM.
    • Profili Görüntüle
Hız felaket değildir.Acemi iken hız felakettir :)
« : 01 Aralık 2010, 10:51:04 »
Muhtemelen bu videoyu hepiniz biliyorsunuzdur.Ancak ilk izleyişimde ses açık ve full ekranda izledim.Gerçekten adamın kanı donuyor :o Bu tarz videoları neden sürücü kurslarında yayınlamazlar bilmem  :t Avrupada sık sık kaza yapan araçlar ana arterlerde yol kenarında segilenir.Ne diyelim inşallah acemi iken yada profesyonel iken hatta öyle olduğunu zannederken bile bu hareketlerden dolayı insanlar ölmez.Ben bu tarz durumlarda şu kazayı yapan mallara değil karşıdaki sürücüye acırım.Şimdi burda kamyonucunun suçu ne???
Trafik canavarı oldukları anı görüntülediler! - Habertürk Video
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hız felaket değildir.Acemi iken hız felakettir :)
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2010, 10:57:21 »
acemi usta farketmez hız felakettir sonun başlangıcıdır
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2010, 14:00:07 »
Aslında daha iy ibir video vardı hatırlarsanız beylik düzü tarafından geliyolar clio sanırım araçta arkada kızlar hoppa zıppa kopuyolar filan .Sonra araç patlıyo takla atıyolar inliyolar yardım edin yardım edin diye. Ben acımıyorum arkadaş bu tiplere bi gün bende gazlarken patlarsam banada kimse acımasın .Önemli olan kazalarda masum insanların zarar görmemesi...
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2010, 14:19:54 Gönderen: nizam »
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı ethapi

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2010, 17:52:09 »

YouTube
        - Saniye Saniye 'Makas' DehÅŸeti

Son dakkada önüne kamyon mu çıkıyor ? yoksa sağ-sol yapıcam derken kontrolümü kaybediyor ?

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Aralık 2010, 18:01:04 »
hayır kamyonet seridinde ama o mal makas atarken aracın arkası arkayı salıyor eger kamyonet serit değiştirse direk arkadan patlardılar kamyoneti kurtardıktan sonra film kopuyor
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Aralık 2010, 21:09:11 »
eh ıste clıo . bu clıonun yaptıgını hanı yanlıs anlasılmasın . anı hareket olarak cogu vw kullanıcısı yapıyor :) bende yapıyorum . aramızda makas atan ıllakı vardır onlarda yapıyor. Allah bızı renolara muhtac etmesın . tamamen kendı salaklıgından dolayı kaza yapıyor bu clıo . vts ye ıse dıyecek yok . bı tanede kırmızı vts daha var. o da tunelde duvarlara vuruyor :D
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 01 Aralık 2010, 23:23:41 »
Bunlarda haramidere fareleri.

YouTube
        - Citroen Saxo Vts Crash in Ä°stanbul

bu sütü bozuk ne idüğü belirsiz mahlukatın döndürdüğü civic'teki vatandaşın yerinde olsam gömerdim onu asfalta, durmadan gidiyo bi de şerefsiz
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2010, 10:56:06 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 01 Aralık 2010, 23:29:51 »
 gel de trafıkte katıl olma :)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 06 Aralık 2010, 08:52:58 »
Sonuç olarak arkadaşlar bu videolarda izlediklerimizin hepsini bizde yaptığımızı kabul ediyoruz.Ancak şu da bir gerçekki ben çok yavaş kullanırım diyen arkadaşlarında gaza gelmesiyle oluşan bu ve bunun gibi kazalarda en önemli faktör karşıdan gelenin hayatının riske edilmesi.İşte ben bunlara üzülüyorum.Ne halleri varsa görsünler diyeceğim ama nerden bilebilirizki birgün karşı şeritten gelen adamın takla atarak önümüze düşmeyeceğini???
BEN EZELDEN BERİDİR HÜR YAŞADIM,HÜR YAŞARIM.HANGİ ÇILGIN BANA ZİNCİR VURACAKMIŞ ŞAŞARIM !!!

Çevrimdışı Serhat4Motion

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 06 Aralık 2010, 09:08:55 »
elbette ben iyiyim bana bir$ey demekle olmaz. klasiktir ama nekadar iyi olursan ol karsindaki patlayabilir sana diyerek bende hizli duzgun ama kurallara uyan biri olarak $unu demek istiyorum ba$imdan defalarca gecen bi olay, donecekleri an sinyal verenlere tilt oluyorum hatta donecekleri an duruyorlar sinyal veriyorlar donuyorlar 90lik yolda cildiriyorum. evet zibidi zimbirti tayfasi varki ölseler acimam ama bazen hiz degil a$iri yacva$ gidenler yuzunden ölümden donmekte mumkun veya nekadar duzgun surerseniz surun oylelerini gorunce sinir katsayiniz artip sizi canavara donu$turebiliyorlar . ne olursa olsun elbette sakin olup yolumuza bakmak lazim...

videolardaki ya$anan kazalar tamamen zibidi i$i. arkadasinda dedigi gibi honda $oforunun yerinde olsam asfalta gomerdim o sebili.

ve gercektende nereden bilebilirizki kar$i $eritten gelen aracin taklalarla uzerimize cikmayacagini ?  bence yollar kar$ilikli ayrilmali ortada betonbariyerler olmali  ,heryerde hiz tabelasi ve ozellikle radar kameralar olmali cezalar agir olup resimli olarak gonderilmeli adrese. 

Çevrimdışı relaxizmir

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Aralık 2010, 12:15:17 »
Serhat kardeş katılıyorum.Yabanında dediği gibi kadınları severim ama bayan şöförler beni deli ediyorrrrr  ;D i E-5'te hiç bişey yokken frene abanmak suretiyle 16 aracı birbirine soktu gözümün önünde.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2010, 09:46:06 Gönderen: nizam »

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Aralık 2010, 17:21:01 »

ve gercektende nereden bilebilirizki kar$i $eritten gelen aracin taklalarla uzerimize cikmayacagini ?  bence yollar kar$ilikli ayrilmali ortada betonbariyerler olmali  ,heryerde hiz tabelasi ve ozellikle radar kameralar olmali cezalar agir olup resimli olarak gonderilmeli adrese. 

amerika, avrupa da nasıl yapılıyorsa bizde de öyle olmalı, o zaman bunların hiçbiri olmaz.
İskoçya da bir arkadaşım hız sınırının 30 olduğu yolda 40 la gitmiş (asya yakasındaki minübüs caddesi gibi bir yol üstelik) ve ceza yemiş 3 te puan 12 puan da ehliyet 3 yıl alınıyor birde.

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2010, 01:24:47 »
önemli olan ehliyete el koymak degil ki zaten binlerce ehliyetsiz arac kullanan var onemli olan denetim