Gönderen Konu: HELLA FLUSH  (Okunma sayısı 15139 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
HELLA FLUSH
« : 24 Nisan 2011, 19:22:12 »
Bildiğiniz üzere bizim kızın kaputtaki boya iyicene gitti  :-[ En azından boyattırana kadar hazır muayeneyede 2 sene varken geçici bir kaplama yaptırtayım dedim ve HELLA FLUSH denen meret çok garibime gitti bunu bizim kaputa uygulamak kaç paraya maal olur cezası vs bişeyi var mıdır  :p Yada kaputu parlak kırmızıya mı kaplatsak  :)
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
Ynt: HELLA FLUSH
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2011, 19:26:28 »
kaput derken? ne kadar bir alan

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2011, 19:28:55 »
kaput derken? ne kadar bir alan
Bilmiyorum abi ölçmedim kaputu + çamurlukların üst kısmı belki çamurluklar bile olabilir  :D Ama gerek yok sadece kaput + çamurlukların üst kısmı olsun yeter bana  :)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2011, 19:33:31 »
fiyat çok fazla değildir herhalde çok yaptıran var yada insanların çok parası var :D ama şu kaplama olayı ruhsatta değişiklik istiyomu onu araştır derim :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2011, 19:39:49 »
fiyat çok fazla değildir herhalde çok yaptıran var yada insanların çok parası var :D ama şu kaplama olayı ruhsatta değişiklik istiyomu onu araştır derim :tamamdir
Doğru diyosun abi polisin dikkatini çeker durdurur zaten ehliyet yok  :D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2011, 20:17:37 »
 Len olm bırak bu işleri.. Senin aracında bildiğim kadarı ile çürük yerin yok götür bir boyacıya tek kat çektiriver komple mis gibi olsun.. Boyaları kendin al 300TL de işçilik ver tamam..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2011, 20:35:30 »
Len olm bırak bu işleri.. Senin aracında bildiğim kadarı ile çürük yerin yok götür bir boyacıya tek kat çektiriver komple mis gibi olsun.. Boyaları kendin al 300TL de işçilik ver tamam..
Abi aslında haklısın ama ben oldumu bi kere olsun istiyorum komple resto istiyorum ama Hella flush yaptırıp polisle ruhsatla uğraşıcağıma dediğin gibi yaptırmak daha mantıklı :)

Çevrimdışı alper19

• Volkswagen Türkiye - 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2011, 00:22:27 »
hella flus cok buyuk alana yaptirmassan polisle ugrsamana gerek yok artik tavani folyo kapli araclar muayneden geciyo polisin de onun icin durdurdugunu gormedm ben ama polis belli olmaz :D

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2011, 01:48:17 »
aracın ruhsatta yazan renginin belli bir yüzdesi kadar rengini koruması lazım diye biliyorum, sende tente var siyah, rengini gösteren kısım pek kalmıcak kaput da giderse, onu iyi araştır derim

hem uğraşma hella mella, cabrio dediğin alev alev yanan kırmızı olur. bkz. bmw "hellrot"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Nisan 2011, 13:17:41 »
aracın ruhsatta yazan renginin belli bir yüzdesi kadar rengini koruması lazım diye biliyorum, sende tente var siyah, rengini gösteren kısım pek kalmıcak kaput da giderse, onu iyi araştır derim

hem uğraşma hella mella, cabrio dediğin alev alev yanan kırmızı olur. bkz. bmw "hellrot"
Oyyyy bu hellrot çok deli bişey miş Alper abi ya  :sevgi:  34 NHT 22 plakalı E-30 cabrionun rengi süper hoşuma gidiyo  :sevgi:

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 28 Nisan 2011, 14:24:21 »
boşver onları sen, hellrot iyidir iyi

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Nisan 2011, 14:32:34 »
tam bı hondacı işi.burada baya yaygınlastı zaten. yerınde olsam paslatırım kaputu. masrafa gerek yok
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 28 Nisan 2011, 17:14:55 »
Paslatmayıda düşündümde bizim TÜRK milleti biraz geri fikirli boyası parlamayan arabaya bile ski diyo paslı kaputa ne deer o yüzden hiç blaşmıycam böyle devam ilerde boyatıcaz artık nabalım görünüm biraz kendini toplasın diye tamponların ortasına siyah şerit çekicem  :tamamdir

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 29 Nisan 2011, 00:07:49 »
gazete kağıdı yapıştır ıslatıp kuruyana kadar geçer hevesin maliyet sıfır  :D :D :D :D :D :D
H.G WORKS