Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: hedefim polo dizel..  (Okunma sayısı 8346 defa)

hedefim polo dizel..
« : 18 Eylül 2007, 01:22:17 »
Tüm VW tutkunlarına merhaba..
siteyi yeni keşfettim çok beğendim seviyeli ve çok faydalı buldum ve dayanamadım şimdiden üye oldum şimdiden diyorum çünkü henüz bir VW'im yok :-\
Allah nasip ederse en geç önümüzdeki temmuz ayında paraya acımayıp sıfır dizel polo (sunrooflu) almayı planlıyorum ve müthiş derecede sabırsızlanıyorum.
Polo'yu çok seviyorum esas tutkum Golf olmasına rağmen Polo'nun son kasa tipini Golf'ün küçük sevimli kardeşi olarak görüyorum.
Aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum; herkese saygı ve selamlar..

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
Ynt: hedefim polo dizel..
« Yanıtla #1 : 18 Eylül 2007, 10:26:56 »
Tüm VW tutkunlarına merhaba..
siteyi yeni keşfettim çok beğendim seviyeli ve çok faydalı buldum ve dayanamadım şimdiden üye oldum şimdiden diyorum çünkü henüz bir VW'im yok :-\
Allah nasip ederse en geç önümüzdeki temmuz ayında paraya acımayıp sıfır dizel polo (sunrooflu) almayı planlıyorum ve müthiş derecede sabırsızlanıyorum.
Polo'yu çok seviyorum esas tutkum Golf olmasına rağmen Polo'nun son kasa tipini Golf'ün küçük sevimli kardeşi olarak görüyorum.
Aranıza katılmaktan mutluluk duyuyorum; herkese saygı ve selamlar..

Hoşgeldiniz,inşallah dileğinize kavuşurda Polo sürmenin keyfini sizde yaşarsınız.Bu yaz 1500 Km uzun yol yaptım bu yolun bir kısmı Gazipaşa(Antalya)-Silifke(Mersin )arası dar rampa ve oldukça virajlı yoldur bilenler bilir.Buna rağmenaraba açısından  oldukça keyifli bir yolculuk olduğunu söyleyebilirim
En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2007, 17:31:21 »
Çok teşekkürler yakkir.
poloyu hiç deneme fırsatım olmadı ama sağlamlık rahatlık ve konforuna taşısığı adından dolayı çok güveniyorum ne de olsa bir VW.
şu günler çabucak geçse..

« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2007, 17:32:49 »
Hoşgeldiniz,inşallah dileğinize kavuşurda Polo sürmenin keyfini sizde yaşarsınız.Bu yaz 1500 Km uzun yol yaptım bu yolun bir kısmı Gazipaşa(Antalya)-Silifke(Mersin )arası dar rampa ve oldukça virajlı yoldur bilenler bilir.Buna rağmenaraba açısından  oldukça keyifli bir yolculuk olduğunu söyleyebilirim
evet silifke mersin bilirim bende bu yaz 3100 km yol yaptım edirne, gülnar,mersin, edirne
edirneden yola çıktığımda polo' m daha 710 km deydi hele o gülnar mersin arası gülnar mut arası içim yandı

« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2007, 17:33:57 »
Aramıza Hoşgeldin  vw im, Umarız gönlünce kullanabileceğin bir Polo sahibi olursun.  :tamamdir

Çevrimdışı yakkir

• GAVURDAĞLI
« Yanıtla #5 : 19 Eylül 2007, 18:09:22 »
evet silifke mersin bilirim bende bu yaz 3100 km yol yaptım edirne, gülnar,mersin, edirne
edirneden yola çıktığımda polo' m daha 710 km deydi hele o gülnar mersin arası gülnar mut arası içim yandı

Yanılmıyorsam yanan ormanları kastediyorsun oldukça üzücü bir durumdu

En Büyük Kazancınız Sağlığınızdır

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2007, 01:20:08 »

Gerçekten de öle abicim.Bende öle düşünüyorum.Küçük yaştan beri abisiyle ilgilenirken şimdi kardeşine sahip olmaya çalışıyoruz.İnş en kısa zamanda ulaşırsın emeline.Aramıza hoş geldin.İyi forumlar....

Çevrimdışı blue_polo

• blue_polo
« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2007, 01:37:50 »
kardeşim çok iyi bir seçim wolswagenden memnun kalcağına eminim sana şimdiden hayırlı olsun diyeyim bu arada foruma hoşgeldin
blue_polo