Gönderen Konu: hayat şartları iş ilanları-iş arayanlar-eleman arayanlar  (Okunma sayısı 1908 defa)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
arkadaşlar hayatın vermiş olduğu  ve gösterdiği zorluklar her zaman devam ediyor o kadar kariyer sitesinde ginde yüzlerce ilana başvuruyorum gidiyorum görüşüyorum umutlanıyorum ben begenmıyorum ya onlar olumsuz buluyorlar benım gıbı mılyonlarca genc arkadas var bu şartlarda olan herkes bi umut çok güzel bilgiler paylaştığımız bu sitemizde bunuda paylaşıyım dedim eğer böyle ihtiyacı olan arkadaşlar varsa burda konuda bulunsunlar

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
Ynt: hayat şartları iş ilanları-iş arayanlar-eleman arayanlar
« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2011, 01:27:37 »
ilk ben başlayayım ankara fatih üniversitesi biyomedikal cihaz teknolojileri mezunuyum askerden geldim3  ay kadar oldu ileriki hayatıma yön vermek için iş arıyorum 22 yaşındayım kariyer hedefim medikal sektörde ister teknik servis ister satış olsun başarılı kaydadeğer bir çalışan olmak

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #2 : 22 Mayıs 2011, 07:11:09 »
Maşallah azim gördüm sende,fakat online cv yerine fax veya şahsi başvurular daha etkili olabilir.
Torpil :(

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Mayıs 2011, 17:16:11 »
Maşallah azim gördüm sende,fakat online cv yerine fax veya şahsi başvurular daha etkili olabilir.
Torpil :(
onlarda var da sonuç yok :)