Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Havalar sıcak MK1 lere dikkat..  (Okunma sayısı 3112 defa)

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Havalar sıcak MK1 lere dikkat..
« : 07 Temmuz 2007, 18:41:19 »
Evet havalar baya ısındı ve araçlarınızı kontrol etmeden binmeyin derim geçen kılpayı kurtuldum öndeki araca çarpmamak için...  Fren vestighause una giden borum sıcaklardan çatlamış bende bastım marşa seri bi kalkış birazda hızlı bi gidiş ani fren yapmam lazım pedal odun gibi az daha öndeki Mecedese öpücük konduruyodum..  >:D

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
Ynt: Havalar sıcak MK1 lere dikkat..
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2007, 23:29:47 »
allah korusun bilader...
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2007, 00:08:33 »
Allah korusun hocam  :o

« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2007, 16:12:44 »
Hepimiz dikkatli olalım. Daha bugün fren bakımını yaptırdım benim ufaklığın, zayıflamıştı iyice. Şakaya gelmiyor bu işler çünkü  :(

Çevrimdışı Dr_EmrE

« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2007, 22:15:47 »
Evet benimde ön disklerim zayıflamış.. Acaba onu değiştirmem gerekirmi şimdiden yoksa araba bi yerlerinde sinyal verecekmi değiştir diye?

« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2007, 12:36:14 »
katılıyorum aynı fren sorunu bendede var birde işim kötü tarafı fren hidroliğinin yere dokulmuş olması lazım diye düşünüyorum ama hidrolik sol salıncaga dökülmüş orda kalmış allah korudu hemen fark ettimde arabayı durdurdum hidrolik takviye ettim eve geri döndüm benim doldurdugum hidrolikde eve gelene kadar döküldü nasıl yaptırcam onu düşünüyorum. :-\

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2007, 12:51:17 »
balatalar sağlamsa çok net bir sinyal vermez fakat zayıflamış diyorsun bu bir sinyal değilmidir ;)
Evet benimde ön disklerim zayıflamış.. Acaba onu değiştirmem gerekirmi şimdiden yoksa araba bi yerlerinde sinyal verecekmi değiştir diye?

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 10 Temmuz 2007, 12:52:04 »
hidrolik kutusunun altındaki contadan sanırım sorunun burda bir arkadaşımızdada vardı aynı sorun 1.5 ytl contası alıp takacaksın...
katılıyorum aynı fren sorunu bendede var birde işim kötü tarafı fren hidroliğinin yere dokulmuş olması lazım diye düşünüyorum ama hidrolik sol salıncaga dökülmüş orda kalmış allah korudu hemen fark ettimde arabayı durdurdum hidrolik takviye ettim eve geri döndüm benim doldurdugum hidrolikde eve gelene kadar döküldü nasıl yaptırcam onu düşünüyorum. :-\

Çevrimdışı Dr_EmrE

« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2007, 02:53:03 »
balatalar sağlamsa çok net bir sinyal vermez fakat zayıflamış diyorsun bu bir sinyal değilmidir ;)

Zayıflamış derken incelmiş demek istedim. Yoksa benim hissettigim bişe yok. Sormak istediğim değişme vakti gelince göstergede balata uyarısı cıkacak mı?