Gönderen Konu: Hainler Allah Belanızı Versin  (Okunma sayısı 6903 defa)

Çevrimdışı golfmk2gtd

• Profili Görüntüle
Ynt: Hainler Allah Belanızı Versin
« Yanıtla #14 : 31 Mayıs 2007, 18:18:27 »
Allah bizi korusun sabrımızı taştığı zamanda onları korusun...

Çok büyük oyunlar oynanıyor arkadaşlar sadece,   şe..fsiz pkk lılar olsa keşke daha gizli örgütlerin b.o.p.(büyük ortadoğu projesi) adı altında vadedilmiş topraklar diye adlandırılan fırat nehri ve güzelim şehrim İSTANBUL VARDIR..

Amaçlarına ulaşmak için her yolu denerler medya, sağlık, siyaset, özel sektör ve daha aklımızın yetişemediği yerlere ahtapot gibi sarmışlardır...

BENİM KENDİ KANAATİM : MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ile CUMHURİYETÇİ ZİHNİYETİN  İSLAMİYETLE  hep karşıt görüş olarak göstermeye çalışılmaktadır. Ve son günlerde bunun dozU artmıştır Allah Türk milletini korusun (Amin)..

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN...

Çevrimdışı golfmk2gtd

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Mayıs 2007, 19:03:14 »
konuyla belki çok alakası olmayabilir

TESADUFLER

Adnan Kahveci  Eski Maliye Bakanı. Dedi ki;Bizim bağımsız olmamız için Amerika ve IMF'den kurtulmamız lazım.." 2 gün sonra trafik kazasında öldü.

Bedri İnce Tahtacı- Saadet partisi Gaziantep milletvekili. Dedi ki;  "Amerika en büyük engeldir bu ülkeye; istediğini  basbakan yapar, istediğini cumhurbaşkanı yapar" 5 gun sonra Antep'e giderken trafik kazasıdan öldü..!

Turgut Özal- Cumhurbaskani. Dedi ki; "Musul ve Kerkuk bizimdir alacagiz"  10 gun sonra öldü..!

Eşref Bitlis- Jandarma Komutanı. Dediki;  "Amerika'nin Incirlik'ten kalkan uçaklari pkk'ya yardım atıyor"  4 gun sonra -eksi 60 dereceye kadar dayanıklı olan helipkopter  İle Siirte giderken helikopter dustu ve Öldu..! (Kaza nedeni helipkopter  motorlarının buzlanmasi! Oysa Siirt'te o esnada hava soguklugu  -11 idi)

Recep Yazıcıoğlu- Denizli Valisi. Denizli'de kanun çıkardı;  "Artık bundan sonra cafe ve benzeri yerler Ingilizce isim kullanmayacak, yani cafe değil kahve yazilacak" dedi vee.. 1 hafta sonra Ankara'ya giderken trafik kazasında oldu..! (Eski ERZİNCAN valisiydi ve üstün başarı göstererk Erzincan ilini çok güzelleştirdi ve ekonomik yöndende kalkındırdı)

en son olarak

TBMM  1 mart tezkerisine red oyu verdi. 3 gun sonra İstanbulun göbeğinde bombalar patladı. Kac kisi
oldu..! (çuval olayıda cabası)

ACABA SIRA KİMDE !!!!!!

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #16 : 31 Mayıs 2007, 20:13:11 »
Allah bizi korusun sabrımızı taştığı zamanda onları korusun...

Çok büyük oyunlar oynanıyor arkadaşlar sadece,   şe..fsiz pkk lılar olsa keşke daha gizli örgütlerin b.o.p.(büyük ortadoğu projesi) adı altında vadedilmiş topraklar diye adlandırılan fırat nehri ve güzelim şehrim İSTANBUL VARDIR..

Amaçlarına ulaşmak için her yolu denerler medya, sağlık, siyaset, özel sektör ve daha aklımızın yetişemediği yerlere ahtapot gibi sarmışlardır...

BENİM KENDİ KANAATİM : MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ile CUMHURİYETÇİ ZİHNİYETİN  İSLAMİYETLE  hep karşıt görüş olarak göstermeye çalışılmaktadır. Ve son günlerde bunun dozU artmıştır Allah Türk milletini korusun (Amin)..

ŞEHİTLERİMİZE ALLAH RAHMET EYLESİN...
aynen katılıyorum..