Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: GOLF'ün tanımı  (Okunma sayısı 7915 defa)

GOLF'ün tanımı
« : 23 Kasım 2007, 12:20:32 »
arkadaşlar bana biri golf sevgisini tanımlarmısın dese sözüm şu olurdu. GOLF HER SABAH BİR YERE GİDERKEN KONTAĞI AÇIP A NOKTASINDAN B NOKTASINA GİDEN BİR ARAÇ DEĞİL, BİR YAŞAM BİÇİMİDİR. peki sizin tanımınız ne olurdu???
efsaneler ölmez şekilde değiştirmez.5 kapı GTİ

Çevrimdışı warlock

Otomobil
    mk1 GL
Ynt: GOLF'ün tanımı
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2007, 13:21:39 »
Golf üme geç te kavuşmuş birisi olsamda AİLEMİN BİR PARÇASI desem herşeyi açıklar sanırım... :)   

Mesala hep düşünürüm şimdi sıfır bir araba alsam ve onu uzun yıllar kullanıp ona değer verip ve çocuklarıma 20 yıl sonra resimlerini gösterip işte falanca yılda ilk çıktığı zaman bu aracı almıştım bunu size bırakacam ona gözünüz gibi bakın dedittirecek yeni bir otomobil varmı bana sorarsanız yok... Artık kendini uzun yıllar kullandırtacak kendini klasik ilan ettirecek bir tarzları yok.... Yeni otomobili alacaksın bineceksin zaten sorunsuz 10 yıl (nekadar doğru bilinmez) bineceksin sonra satacaksın yada hurdaya vereceksin... RUH KALMAMIŞ ARTIK...
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2007, 13:25:49 Gönderen: warlock »

« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2007, 14:36:44 »
Ne olursa olsun, otomobil ruhunuzu kaybetmekten korkun. İnsanlar, araçlarının gelecekte ne olacağını merak ederken siz, geçmişte ne olduğunu merak edin.

Bunlar bir heyula değil, sen kadar ışıyan kat''i.
Sen benim gayem,muradım, olmazsa olmazım, vazgeçilmezim.
Zamanın soluğunu seninle birlikte ciğerlerime çekiyorum. Olur ki seninle sonsuzluğu paylaşırım diye.
Zira sana hasret, sana mecnun...

« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2007, 16:26:45 »
bence Golf bi  yaşam biçimidir  :tamamdir

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #4 : 26 Kasım 2007, 17:10:12 »
Bazı nedenlerden dolayı hala alamadım anacak nasıl tanımlayabilirimki:(
o benim için A noktası ile B noktası arasında bir kavram değil, tıpkı samimi bir arkdaş gibi iki nokta arasında az yakarak bana yardımcı olan görüntüsüyle içimi okşayan sini,rlendiğim zaman ışıktan ok gibi fırlayan 60000 rpm'in sınırlarını zorlayan küçük ama büyük bir dos... :)

« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2007, 17:15:07 »
Kendini ve bu dostunu bizimle tanıştırırmısın?  :)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #6 : 26 Kasım 2007, 17:18:08 »
Gençliğim
Olgunluğum
Lüksüm
Fanatiğim

:sevgi:

« Yanıtla #7 : 26 Kasım 2007, 17:19:29 »
Gücüm
Tarzım
Israrım

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #8 : 26 Kasım 2007, 17:31:46 »
Gücüm
Tarzım
Israrım

sırf hava.....başka bi icraat yok.. ;D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #9 : 26 Kasım 2007, 17:35:09 »
sırf hava.....başka bi icraat yok.. ;D

::)

Çevrimdışı ®oyal

Otomobil
    T5'04
« Yanıtla #10 : 26 Kasım 2007, 17:44:13 »
Türkçe Almanca sözlükte araştırdım.
Golf:   [der] körfez; [das] golf
körfez:   Bucht [die], Busen [der], Golf [der], Meerbusen [der]

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2007, 17:44:08 »
Kendini ve bu dostunu bizimle tanıştırırmısın?  :)

ben kayseride yaşıyorum başımdan geçen bir olaydan dolayı mk1 hayranları arasına katılmış bulunmaktayım şimdilik alamadım ama alabilmek için birikim yapıyorum. aklımda herşeyi, tasarladım bir golf mk1 gld alıcam 1.6cc'lik araçda tamam çoktemiz bitane var ama malum para sıkıntım var. eğer kısmetse yakında bir restorasyon haberide benden gelecek sizlere kayserideyim ama aracı istanbulda yaptırıcam babamın mesleği kaportacılık istanbuldada dükkanı var o yüzden tanışma için bikonu bulamadın onun için kendimi tanıtamadım kusura bakmayın... Buarada yokarıdaki yorumu ezbere yapmada yani ölesine yazdığımı düşünmeyin bir arkadaşımda yapılı bitane vardı 6 ay önce sattı ogünden kalma hislerimle yazdım...
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2007, 17:46:20 Gönderen: SpAwNXSpideR »

« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2007, 17:46:35 »
Tekrar hoşgeldin. Umarım aracı biran önce alırsın. Bizim ufaklığın da kaporta sıkıntısı var. Baban bize biraz yardımcı olursa görüşebiliriz.  :)

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2007, 18:20:19 »
tabiki olur nedemek kaporta boya gibi sorunlarını kesin suretle çözer... motor konusundada malum meslekle iç içe olduğu için yardımcı olabilir geçtiğimiz zamanlarda baştan ayağı golf mk2  restore etmişti ama kaporta ve boya konusunda tüm isteklerinize yanıt verebilir... ben kendisiyle konuşurum oda onay verirse istanbuldaki arkadaşlara yardımcı olabilirim...